Зволожуючі краплі для очей

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
АЛОЕ (3)
ВІТАМІН В12 (1)
ГИАЛУРОНАТ НАТРІЮ (7)
ГІПРОМЕЛОЗА (4)
ГЛІЦЕРИН (2)
ДЕКСПАНТЕНОЛ (3)
Калію Хлорид (1)
КАРБОМЕР (3)
ЛАКТОФЕРИН (1)
МАСЛО МІНЕРАЛЬНЕ (1)
НАТРІЮ ГІАЛУРОНАТ (10)
НАТРІЮ КАРБОКСИМЕТЦЕЛЮЛОЗЫ (1)
НАТРІЮ ХЛОРИД (4)
ПОЛИЭТИЛЕНГЛИКОЛЬ (6)
ПРОПІЛЕНГЛІКОЛЬ (6)
РЕТИНОЛ ПАЛЬМІТАТ (1)
ТЕТРАБОРНОКИСЛИЙ НАТРІЙ (1)
ЦИКЛОСПОРИН (1)
ЕКСТРАКТ КАЛЕНДУЛИ (1)
ЕКСТРАКТ РОМАШКИ (2)
ЕКТОІН (1)
Для кого
Універсальні (21)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Ціна:

90.90грн.
Ціна:

100.60грн.
СуперОптік Аква краплі очні зволожуючі 5мл флакон №2
 
Ціна:

123.80грн.
Ціна:

110.70грн.
Ціна:

125.30грн.
Ціна:

137.60грн.
Ціна:

173.60грн.
Ціна:

211.80грн.
Ціна:

258.40грн.
Ціна:

205.20грн.
Ціна:

232.60грн.
Ціна:

257.40грн.
Ціна:

252.60грн.
Ціна:

263.90грн.
Новинка
Флора Віжн сухі очі краплі очні флакон 15мл
Ціна:

241.70грн.
Ціна:

97.60грн.
Ціна:

268.50грн.
Новинка
Флора Віжн червоні очі краплі очні флакон 15мл
Ціна:

229.80грн.
Ціна:

204.30грн.
Новинка
Луксіал Плюс краплі для очей флакон 10мл
Ціна:

252.60грн.
Новинка
Флора Вижн роздратовані очі краплі очні флакон 15мл
Ціна:

225.90грн.
Ціна:

287.11грн.
Ціна:

293грн.
Новинка
Наві Інфла краплі для очей флакон 15мл
Ціна:

266.20грн.
Новинка
Нави Липо капли глазные флакон 10мл
Ціна:

304грн.
Новинка
Вижнлюкс Плюс краплі очні флакон 10мл
Ціна:

314.20грн.
Ціна:

366.30грн.
Оновлено:
06.12.2021
Перевірено

 

Синдром сухого ока - це стан, що супроводжується нестачею зволоження слизової оболонки очей. Це приносить людині немало дискомфорту, а часом призводить до неприємних наслідків: пошкодження поверхні зорового органу, погіршення зору і т. д. Вирішити проблему допоможуть краплі «штучна сльоза».Вони компенсують і відновлюють зволоження очей, що прискорює загоєння і позбавляє неприємних відчуттів. Зазвичай такі препарати призначає лікар-офтальмолог. Він порекомендує оптимальний тип крапель з урахуванням конкретних показань і стану пацієнта.

Чому виникає відчуття сухості очей

Ця проблема з'являється внаслідок різних чинників. Зазвичай причини виникнення синдрому сухих очей такі:

1. Використання контактних лінз. Мається на увазі недотримання правил їх носіння.

2. Прийом лікарських препаратів. Деякі медикаменти здатні вплинути на обсяги секреції слізної рідини, через що очі стають сухими. Сюди можна віднести антигістамінні, протинабрякові, гормональні препарати, засоби від гіпертонії, які призначаються при захворюванні Паркінсона, та інші.

3. Деякі хвороби. Серед них не тільки офтальмологічні недуги, а й інші: вовчак, саркоїдоз, порушення роботи щитовидної залози. Іноді сухість з'являється при нестачі вітаміну А.

4. Вік від 50 років. Зазвичай у людей з часом виникають порушення вироблення слізної рідини, що також провокує згадану проблему.

Нерідко на синдром сухого ока страждають люди, які довго працюють перед комп'ютером. Постійна напруженість очей, рідкісне моргання - все це поступово призводить до подібної проблеми. У такій ситуації теж доцільно купити зволожувальні краплі для очей і використовувати їх за потреби.

Які бувають види препаратів «штучна сльоза»

Щоб усунути синдром сухого ока, краплі повинні бути підібрані правильно. У продажу є різні препарати, і вони розрізняються не тільки назвою, виробником і ціною. У складі таких крапель присутня діюча речовина. Від неї багато в чому залежать властивості та дія препарату.

Сьогодні найпоширенішими є очні краплі «штучна сльоза»з такими активними компонентами:

  • Полівініловий спирт.

Цей компонент має схожість з муцином, який міститься в природній сльозі й працює за принципом мастила для очей. Краплі з полівініловим спиртом можуть бути як з консервантами, так і без них. Це класичний засіб для усунення сухості очей.

  • Гіпромелоза.

Полімерна речовина призводить до появи захисної слізної плівки, яка не дає слизовій засихати. Отже, неприємні відчуття усуваються. Чим більше у складі гіпромелози, тим вища ціна на краплі «штучна сльоза». На вартість також впливає виробник. Такі засоби рекомендовані для зволоження жорстких контактних лінз.

  • Карбомер.

Полімер підвищує в'язкість слізної рідини, роблячи слізну плівку більш стабільною та стійкою. Речовина густа, тому препарат виробляється у формі гелю. У продажу є засоби, які коштують дешево, а є дорожчі.

  • Гіалуронат натрію.

Речовина є біополімером, який може затримувати вологу на очній поверхні і тим самим забезпечувати її зволоження. Краплі для очей «штучна сльоза» підходять здоровим людям, які працюють перед комп'ютером або використовують контактні лінзи.

У продажу також зустрічаються засоби складного складу. Наприклад, з гіалуроновою кислотою, екстрактом алое вера. Подібні очні краплі від сухості очей діють комплексно. Крім зволоження, вони забезпечують протизапальний, антисептичний, тонізуючий ефект. Якщо лікар бачить необхідність у таких діях, він порекомендує оптимальний варіант.

Як застосовувати краплі від сухості очей

Використовувати препарат рекомендується виключно відповідно до інструкції. Закапайте в кожне око вказану кількість крапель так, щоб вони потрапили в кон'юнктивальний мішок. Якщо планується прийом інших офтальмологічних медикаментів після штучної сльози, рекомендується зачекати кілька хвилин.

Що стосується дітей, особливих рекомендацій щодо застосування препарату для них немає. Дотримуйтесь тільки дозування з інструкції.

У разі надмірного закапування препарату промийте очі чистою водою. Специфічних симптомів передозування виявлено не було.

Замовляйте якісні зволожувальні краплі для очей

В інтернет-аптеці apteka.com продаються сертифіковані лікарські препарати від найпопулярніших виробників в Україні. Якщо вам знадобилося купити краплі для очей від сухості, переглядайте онлайн-каталог і оформляйте замовлення. Доставимо в будь-яку аптеку вашого міста.

Щоб замовити товар, можете скористатися кошиком або зателефонувати.

08004 08004