Медтехніка

LibresseLibresse
Глюкометри та аксесуари

Медтехніка в Україні

Медтехніка - це все допоміжне обладнання для проведення діагностики, лікування і маніпуляцій. Таке обладнання має бути якісним, зручним для персоналу і безпечним для пацієнта.

Медичне устаткування в ЮА Аптека доступне за такими категоріями:

Все це є допоміжними приладами в медицині. Деякі вироби використовуються в лікарнях професійно, інші-відносяться до категорії домашніх діагностичних пристроїв. 

Окремо можна виділити категорію «краса і здоров'я», в якій зібрані масажери, тренажери, корисні косметичні засоби і багато іншого, що можна замовити онлайн в пару кліків. 

Якісна медтехніка в магазині

Всі знають, де купити продукти за низькими цінами, де знайти гарний одяг або косметику, але не всі розуміють, де можна придбати хорошу медтехніку в Україні. Такі товари менш поширені і не так популярні, але іноді з'являється потреба замовити техніку особливого призначення.

У сфері медицини будь яке обладнання має бути якісним і безпечним. Покупки у нас - це швидко і безпечно, а широкий асортимент дозволяє знайти все необхідне для дому або професійного використання в одному місці.

В каталозі аптеки ви знайдете найбільший вибір ліків і техніки, в звичайних магазинах асортимент значно менший.

Чому нам варто довіряти?

Купити медичну техніку на сайті аптеки варто, оскільки ви знайдете тільки якісні товари для здоров'я від виробників. На сайті компанії тільки оригінальна продукція, яку ми отримуємо безпосередньо від виробників, без посередників. Це дає можливість тримати ціни низькими і гарантувати якість кожного товару.

Переваги нашого магазину такі:

  1. Дешеві ліки і медичні прилади з сертифікатами і гарантією.
  2. Великий вибір товарів на сайті.
  3. Продукція виробництва UA і зарубіжних країн. 
  4. Доставка в будь-яку точку України незалежно від обсягу замовлення. Швидко привеземо товар до Києва, в Харків, Одесу, Львів, Дніпро або Миколаїв.

Як замовити медтехніку?

Професійна допомога та консультація менеджерів дозволить визначитися з вибором і оформити замовлення. Вони запропонують найвигідніші і прості рішення під ваші потреби.

Крім того, на сайті реалізована послуга продажу ліків за рецептом. Тепер не обов'язково йти в аптеку,адже при наявності рецепта ви отримаєте товар після замовлення на нашому сайті.

Асортимент медтехніки, вітамінів і ліків постійно поповнюється новими позиціями, щоб зробити каталог ще більшим, а для клієнтів постійно проводяться акції і формуються знижки на популярні товари.

Медтехніка ціна в інтернет аптеці

МедтехнікаЦіна
Банку масаж.полімер.БМП набір 6шт359.6 грн
Тонометр Microlife BP N1 Basic цифровий напіваавтоматичний1231.2 грн
Банку масажна вакуумна Мірта Bells-Heals №2120 грн
Тонометр Microlife BP A2 Classic цифровий автоматичний1861.5 грн
Тонометр Vega VM-200 механічний626.7 грн
Тонометр цифровий DS-111391.4 грн
Банки медичні вакуумні БВ-01-АП-2 2 шт422.9 грн
Термометр Berrcom JXB-178 безконтактний інфрачервоний1090.4 грн
Тонометр цифровий DS-11A1667 грн
Термометр ProMedica IRT инфракрасный1689.2 грн
08004 08004