Імуноглобуліни та імунні сироватки

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
ІМУНОГЛОБУЛІН ЛЮДСЬКИЙ (3)
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Біовен розчин для ін'єкцій 10% 50 мл №1
Биофарма
Ціна:

12 183.30грн.
Біовен моно розчин для ін'єкцій 100 мл
ТОВ "БІОФАРМА ПЛАЗМА"
Ціна:

12 241.60грн.
Ціна:

6 098грн.
Оновлено:
02.08.2023
Перевірено

Які існують імуноглобуліни

Імуноглобулін людини нормальний – це білок, виділений із плазми донорської крові. Він необхідний підтримки імунітету, усунення бактеріальних і вірусних патогенів, боротьби з сторонніми мікроорганізмами. Це антитіла, що переміщаються тілом з кровотоком, пов'язані з певними антигенами. Вони здатні «запам'ятовувати» збудника хвороби, та захищати людину від повторного інфікування. Підбираючи імуноглобулін, ціна залежатиме від виробника, обсягу та призначення препарату.

Види та значення імуноглобулінів в організмі:

  • Загальний імуноглобулін допомагає від кашлюку, кору, скарлатини та менінгіту. Його вводять людям, які не перенесли захворювання, тож не мають імунітету. Білок обов'язково вводять дітям від народження, оскільки вони не здатні переносити тяжкі інфекційні захворювання.
  • Імуноглобулін е – відповідає за алергічні реакції при атопічних дерматитах, бронхіальній астмі, екземі, спадковій схильності до алергії.
  • Імуноглобулін g – універсальна речовина, яка є в крові будь-якої здорової людини. Нейтралізує 99% вірусів та токсинів. Створює пасивний імунітет плода в утробі матері. Нестача речовини відчутно позначається на організмі.
  • Імуноглобулін м – утворюється на початкових етапах захворювання, першим реагує на незнайомі мікроорганізми, запускає імунний захист людини.
  • Імуноглобулін а – міститься на слизових оболонках, у грудному молоці, сльозах, виділеннях з бронхів, уретри та шлунково-кишкового тракту. Формує місцевий імунітет. Запобігає росту та розмноженню бактерій на слизових.
  • Імуноглобулін d – речовина, що відповідає за аутоімунні процеси, утворюється на аденоїдах та мигдаликах. Має антивірусний ефект.

Лікарі призначають людський імуноглобулін при виявленні дефектних антитіл, які атакують організм людини. Збій відбувається при аутоімунних захворюваннях. Для лікування призначають ін'єкції імуноглобуліну з метою вироблення пасивного імунітету.

Перш ніж вибрати та купити імуноглобулін, який потрібен у конкретному випадку, потрібно відвідати лікаря та здати лабораторні аналізи. На основі результатів аналізів фахівець підбере відповідну терапію імуноглобулінами.

Майбутнім майбутнім матерям препарати імуноглобуліну призначають для запобігання резус-конфлікту з плодом.

Де купити імуноглобулін

Сайт Apteka.com пропонує сертифіковані медикаменти за відомими цінами. В інтернет-аптеці можна купити людський імуноглобулін з доставкою. Замовити будь-який товар можна онлайн за кілька кліків або зателефонувавши за номером телефону. Доставка медикаментів здійснюється по всій Україні. При замовленні в Apteka.com, ціна на сайті та в чеку співпадатиме. Забрати товар можна у найближчій аптеці, поштовому відділенні або у кур'єра.

Імуноглобуліни та імунні сироватки ціна в інтернет аптеці

Імуноглобуліни та імунні сироваткиЦіна
Біовен розчин для ін'єкцій 10% 50 мл №112183.3 грн
Біовен моно розчин для ін'єкцій 100 мл12241.6 грн
Біовен моно (імуноглобулін внутрішньовенно) 50 мл №16098 грн
08004 08004