Анальгетики

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

46.70грн.
Цитрамон-Ф таблетки №6
 
Ціна:

7.30грн.
Ціна:

23.80грн.
Андифен ІС таблетки №10
 
Ціна:

24.70грн.
Ціна:

24.70грн.
Ціна:

25.80грн.
Ціна:

30.30грн.
Ціна:

25.10грн.
Ціна:

32.80грн.
Цитрамон Максі таблетки №10
Дарниця
Ціна:

38.21грн.
Ціна:

35.21грн.
Ціна:

35.21грн.
Цитрамон Екстра таблетки №10
Дарниця
Ціна:

44.20грн.
Ціна:

40.80грн.
Ціна:

44.70грн.
Ціна:

39.10грн.
Ібупрофен-Дарниця таблетки 0,2 №50
Дарниця
Ціна:

46.70грн.
Ціна:

52.70грн.
Ціна:

59.20грн.
Ціна:

46.50грн.
Цитропак-Дарниця таблетки №10
Дарниця
Ціна:

27грн.
Хіт!
Фармадол Фармак №50
Фармадол Фармак №50
Фармак
Ціна:

60грн.
Ціна:

77.50грн.
Кофальгин табл.№10
 
Ціна:

25.40грн.
Ціна:

95.30грн.
Комбіспазм таблетки №20
 
Ціна:

80.41грн.
Ціна:

91.20грн.
Ціна:

90.60грн.
Ціна:

97.70грн.
Седалгін Плюс таблетки №20
 
Ціна:

82.30грн.
Ціна:

87.80грн.

Анальгетики - спектр застосування препаратів та їхні особливості

Анальгетики - клас препаратів, який включає знеболювальні засоби. Лікарські засоби даної категорії широко застосовуються в терапії болю різної етіології. Анальгетики - препарати, які необхідні для купірування зубного болю. Їх застосовують при головному болю, а також при болю в спині і м'язах. За рахунок ефективного знеболювання ці лікарські засоби використовуються в комплексному лікуванні різних хвороб. Оскільки препарати швидко всмоктуються в кров і вивільняють діючі речовини, вони можуть використовуватися в разі, якщо необхідно негайно усунути больові відчуття. При цьому знеболювальні ліки цієї групи є найдоступнішими, бо ціна на анальгетики є однією з найнижчих серед медикаментів.

Купити анальгетики в Україні можна за допомогою нашого сайту. Представлені в інтернет-аптеці apteka.com лікарські засоби можна придбати за рецептом. Щоб замовити онлайн рецептурні медикаменти, досить зробити фото лікарського рецепта і завантажити його через спеціальну форму на сайт. Перед покупкою будь-яких лікарських засобів рекомендуємо звернутися за консультацією до профільного лікаря.

Механізм дії анальгетиків на організм

Анальгетики є знеболювальними, за допомогою яких вдається лікувати біль. Він може бути пов'язаним із запаленням або пошкодженням тканин зовнішніх і зовнішніх органів. Залежно від причини болю підбирають найбільш прийнятні болезаспокійливі. Розрізняють наркотичні і ненаркотичні анальгетики.

  • Наркотичні анальгетики призначаються при інтенсивних, тривалих болях для пацієнтів, які страждають на важкі захворювання або мають великі травми. У ряді випадків наркотичні анальгетики застосовують як засіб запобігання больовому шоку. Такі засоби впливають безпосередньо на центральну нервову систему. Препарати даного типу застосовують суворо під контролем лікаря, вони здатні викликати звикання.

  • Безпека застосування є поширеним типом болезаспокійливих препаратів. Їх призначають при болях середньої або слабкої інтенсивності. Найчастіше анальгетики знаходять застосування при лікуванні запальних процесів. Перевагою даної категорії засобів є те, що вони не викликають звикання, ейфорії, мають порівняно невеликий список протипоказань і побічних ефектів. Додатково до основної дії, ліки є жарознижувальними і протизапальними щодо вогнища поширення болю. Такі анальгетики вважаються також антипіретиками, тому ефективні в лікуванні інфекційних захворювань і ГРВІ. Слід зазначити, що жарознижувальний ефект болезаспокійливих засобів проявляється тільки при підвищеній температурі тіла. Деякі препарати також здатні знімати набряклість. Ще один плюс застосування ненаркотичних анальгетиків - відсутність негативного впливу на центральну нервову систему. Препарати не пригнічують дихання і не провокують появу галюцинацій.

При підборі ліків фахівець орієнтується на загальний стан пацієнта, а також на наявність супутніх захворювань. Купити анальгетики можна на основі похідних саліцилової кислоти, піразолону, аніліну. Кожна з цих груп має свої побічні дії та протипоказання. У загальному випадку до них відносяться патології печінки і нирок, а також виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки.

08004 08004