Стетоскопы

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

53.30грн.
Ціна:

94грн.
Ціна:

105.60грн.
Новинка
Стетоскоп ProMedica (Промедика) SE-10
Ціна:

173.30грн.
Новинка
Стетоскоп ProMedica (Промедика) SE-20
Стетоскоп ProMedica (Промедика) SE-20
 
Ціна:

302.80грн.
Оновлено:
28.03.2022
Перевірено

Стетоскоп - виріб суто медичного призначення. Його використовують лікарі, фельдшери, ветеринари, студенти під час навчання та практики. Медичне обладнання необхідне для прослуховування шумів внутрішніх органів: легень, серця, судин і т. д. За допомогою стетофонендоскопу лікар може визначити наявність захворювань або патологій, щоб направити пацієнта на подальше обстеження або скласти грамотну схему лікування. 

Стетофонендоскоп: основні види

Є багато різновидів цього медичного обладнання. Дізнаємося, який можна зустріти фонендоскоп в аптеці:

  • для прослуховування внутрішніх органів у дорослих пацієнтів;
  • для прослуховування органів у немовлят (такі моделі характеризуються наявністю маленької голівки);
  • неонатальний, необхідний для аускулації судин та серця у новонароджених;
  • кардіологічний для вислуховування високих та низькочастотних тонів серця. Пристрій дозволяє визначити патологічні шуми;
  • акушерський для виконання аускультації у жінок, які перебувають у положенні.

Сучасні лікарі нерідко використовують електронні пристрої. Вони перетворюють частоти на електронні сигнали, які потім знову перетворюються на звук. Таким чином, вдається досягти максимально якісного прослуховування. Електронний медичний стетоскоп чудово підходить для фахівців, які мають проблеми зі слухом.

Що враховувати, вибираючи фонендоскоп

Можна помітити, що ціна на стетофонендоскоп може значно відрізнятися. У моделей бувають різні акустичні характеристики, будова і т. д. У жодному разі відштовхуватися тільки від вартості при покупці пристрою не варто. Орієнтуйтеся на конкретні моменти:

  • вушні втулки - виготовлені з різних матеріалів і можуть мати різну конструкцію. Деякі моделі мають навіть такі втулки, які здатні автоматично повертатися в залежності від зміни положення стетоскопа;
  • кільця мембрани - можуть бути металевими та пластмасовими. Перші бажано зігрівати перед використанням, щоб не завдавати пацієнту дискомфорту;
  • спосіб перемикання режиму прослуховування – обертання головки або натиск на неї;
  • специфіка акустичної головки - пристрій буває одностороннім і двостороннім.

Подивіться також на комплектацію, перш ніж купити стетоскоп. Добре, якщо в упаковці йдуть запасні мембрани та дзвони. Це дозволить заощадити на придбанні витратних матеріалів.

Замовити стетоскоп в інтернет-аптеці Apteka.com

Якщо вам потрібно купити стетофонендоскоп, радимо оформляти покупку саме через наш сайт. У продажу завжди є продукція перевірених брендів! Вказана вартість не змінюється з моменту оформлення вами онлайн замовлення. Вона фіксується та залишається такою до отримання товару. 

Ми працюємо з покупцями по всій країні, тому ви можете купити фонендоскоп з будь-якого міста. В Україні можлива доставка лише в аптеку. Під час оформлення замовлення вибирайте відповідну адресу із запропонованих.

08004 08004