Заспокійливі препарати

Категорії
Фільтри
Фільтр
Сортування
Ціна:

4.80грн.
Гліцин таблетки 100мг №50
 
Ціна:

17.90грн.
Ціна:

25.90грн.
Ціна:

33.30грн.
Пустирник таблетки 0.5 г №40
 
Ціна:

30.60грн.
Ціна:

30.60грн.
Краплі Неврін 30мл
 
Ціна:

42.80грн.
Пустирник таблетки 0.5 г №80
 
Ціна:

43.80грн.
Ціна:

40.30грн.
Таволга таблетки №90
 
Ціна:

46.50грн.
Ціна:

46.90грн.
Ціна:

40грн.
Іван-чай таблетки №90
 
Ціна:

48.30грн.
Ціна:

55.70грн.
Ціна:

59.80грн.
Валео-Дорм таблетки №20
 
Ціна:

67.10грн.
Ціна:

33грн.
Ціна:

71.20грн.
Ціна:

59.90грн.
Ціна:

76.50грн.
Ціна:

88.20грн.
Здоровий сон капсули №50
 
Ціна:

88.50грн.
Ціна:

85грн.
Мелатонін таблетки №30
 
Ціна:

94.50грн.
Ціна:

34.40грн.
Валеріана Ультракап №30
 
Ціна:

85.90грн.
Ціна:

35.80грн.
Ціна:

36.21грн.
Найтвелл капсули №20
 
Ціна:

107.90грн.
Ціна:

45.90грн.
Стресовіт капсули №30
 
Ціна:

110.70грн.

Заспокійливі таблетки: ефективність і користь препаратів

Високі психоемоційні навантаження, стреси, важка розумова й фізична робота, регулярний недосип — причини, через які страждає центральна нервова система. Для нормалізації роботи центральної нервової системи фахівці рекомендують купити заспокійливі препарати. Механізм дії цих засобів спрямований на зняття роздратування, нервової збудливості. Заспокійливі мають широкий спектр дії й випускаються в різних формах: таблетках, капсулах, краплях, трав'яних зборах. В інтернет-аптеці apteka.com представлені сертифіковані засоби, які допоможуть нормалізувати стан і поліпшити самопочуття.

Вибір заспокійливих препаратів: чи обов'язкова консультація лікаря

Незважаючи на те, що купити заспокійливі засоби можна без рецепта, купувати і вживати їх без консультації з лікарем небажано. Причина в тому, що більшість ліків на основі сильнодіючих речовин мають протипоказання. До покупки і прийому заспокійливих засобів потрібно ставитися відповідально, особливо при вагітності й грудному вигодовуванні. Обережно призначають препарати дітям і людям з хронічними захворюваннями. Це відноситься і до заспокійливих пігулок на травах — натуральні компоненти мають сильну лікарську дію на центральну нервову систему.

За способом дії препарати діляться на 3 групи:

  • Нейролептики — лікарські засоби, які використовуються в лікуванні пацієнтів з психічними захворюваннями.
  • Анксіолітики — препарати, дія яких заснована на транквілізаторах. Вони відносяться до психотропних речовин і відрізняються швидким і потужним впливом на ЦНС. Анксіолітики застосовуються для лікування тривожних розладів і купірування почуття страху в пацієнтів.
  • Седативні препарати — найбільш затребувані заспокійливі препарати, які надають помірний вплив на ЦНС і загальний стан організму. Вони зменшують збудливість нервових клітин і знижують чутливість до зовнішніх факторів, які викликають у людини стрес.

Заспокійливі призначаються в залежності від анамнезу пацієнта. При цьому лікар враховує ступінь вегето-судинних розладів, неврозів, наявність хронічних захворювань. Такі засоби можуть виписуватися для дітей. На натуральній основі заспокійливі призначаються дитині до 3-х років, дітям старше лікар може порекомендувати синтетичні препарати.

Заспокійливі краплі або таблетки: яка форма препарату краща?

При покупці медпрепаратів важливим фактором є не тільки ціна на заспокійливі, а й форма їхнього випуску. Таблетки мають ситуативну дію, тому їхнє застосування раціональне для швидкого зняття збудливості, емоційних сплесків і стресу. Для усунення хронічної дратівливості, нервозності застосовують краплі, так як вони мають накопичувальну дію. Їхній вплив на ЦНС збільшується поступово, тому краплі призначаються для тривалої регуляції нервової системи. Необхідно враховувати, що до складу заспокійливих крапель часто входить спирт, тому вони протипоказані вагітним і годуючим грудьми, закодованим пацієнтам і людям з хронічними захворюваннями печінки.

Переваги покупки заспокійливих препаратів онлайн

Купити заспокійливі таблетки або краплі за доступною ціною можна онлайн. Таке рішення дозволить заощадити не тільки кошти, а й час, витрачений на покупку. Замовити медичний препарат можна з доставкою по Україні — відправка засобів виконується в найстисліші терміни. Ви можете оплатити покупку будь-яким зручним способом в одній з аптек нашої мережі.

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004