Седативні препарати

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Капсули (6)
Настоянка (1)
Розчин (4)
Збір (2)
Таблетки (20)
Діюча речовина
Глід (4)
БУСПІРОН (4)
ВАЛЕРІАНА ЛІКАРСЬКА (14)
ГИДАЗЕПАМ (4)
ГИДРОКСИЗИН (1)
ГЛІЦИН (3)
ДЕКСМЕДЕТОМИДИН (1)
КОРІНЬ ВАЛЕРІАНА (2)
МАГНІЙ (1)
МАСЛО ЛАВАНДИ (1)
МЕБІКАР (3)
МЕЛИССА ЛІКАРСЬКА (1)
М'ЯТА ПЕРЦЕВА (1)
ПАСИФЛОРА ИНКАРНАТНАЯ (ПАСИФЛОРА МЯСОКРАСНА) (2)
ПІВОНІЯ ЛІКАРСЬКИЙ (1)
ПУСТИРНИК ЗВИЧАЙНИЙ П'ЯТИЛОПАТЕВИЙ (5)
ТИАПРИД (1)
ФЕНІБУТ (1)
ЕКСТРАКТ ГЛОДУ (1)
ЕКСТРАКТ КОРЕНЯ ВАЛЕРІАНИ (1)
ЕКСТРАКТ ПАСИФЛОРЫ (1)
ЭТИФОКСИН (1)
Для кого
Універсальні (40)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Корвалол Н краплі 25мл
Фармак
Ціна:

19.80грн.
Ціна:

25.70грн.
Ціна:

25.40грн.
Корвалтаб таблетки №20
 
Ціна:

47.30грн.
Настойка півонії 100мл
 
Ціна:

21.30грн.
Ціна:

9.20грн.
Ціна:

26.60грн.
Ціна:

35.71грн.
Ціна:

10.90грн.
Новинка
Настоянка півонії флакон 100мл
Ціна:

24.40грн.
Ціна:

34.21грн.
Ціна:

50.30грн.
Глицин-Дарница таблетки сублингвальные 100мг №60
 
Ціна:

45грн.
Корвалол-Дарниця краплі оральні розчин флакон 40мл
Дарниця
Ціна:

32.40грн.
Ціна:

53.10грн.
Ціна:

43.30грн.
Корвалол таблетки №30
Фармак
Ціна:

48.20грн.
Корвалдин 50мл
Фармак
Ціна:

56.10грн.
Ціна:

43.60грн.
Ціна:

54грн.
Ціна:

39.10грн.
Тривалумен капсули №20
 
Ціна:

65.30грн.
Ціна:

57.40грн.
Ціна:

60.60грн.
Барбовал капсули №30
Фармак
Ціна:

86.30грн.
Ціна:

92грн.
Квайт Заспокійливий таблетки вкриті плівковою оболонкою №20
Фармак
Ціна:

102.20грн.
Ціна:

64грн.
Фітосед капсули №20
 
Ціна:

105.80грн.
Оновлено:
28.07.2021
Перевірено

Седативні препарати - види і особливості

Седативні препарати - медикаментозні засоби, механізм дії яких полягає у регулюванні процесів нервової збудливості. Завдяки спеціальним компонентам такі ліки надають помірний заспокійливий вплив на нервову систему. Необхідність у тому, щоб купити седативні препарати, виникає при емоційному та фізичному перенапруженні, безсонні, стресі. За рахунок таких ліків забезпечується заспокоєння нервової системи та знижується її збудливість. Вони допомагають стабілізувати психоемоційний стан.

Вплив седативних засобів на організм

Седативні таблетки за способом дії на організм діляться на кілька категорій:

  • Препарати ситуативної дії. Їхнє застосування забезпечує швидку й ефективну дію у випадках, коли пацієнт потребує оперативного заспокоєння - наприклад, при раптовому виникненні стресової ситуації. Така релаксація нервової системи здійснюється практично негайно після прийому засобу, проте тривалий час приймати препарати ситуативної дії не можна, оскільки вони викликають звикання.

  • Препарати накопичувальної дії. Седативні засоби з даної категорії мають зростаючий ефект. За рахунок цієї особливості вони починають надавати заспокійливу дію поступово, у міру накопичення в організмі. Це забезпечує довготривалу регуляцію роботи нервової системи, однак робить такі препарати неефективними для прийому при раптових стресових ситуаціях.

  • Комбіновані препарати. Дана категорія засобів об'єднує ліки розширеного спектра дії. Вони мають як швидкий, так і постійний ефект, забезпечуючи підвищення стійкості організму до стресів.

Сучасна фармацевтика пропонує великий список седативних препаратів на основі як рослинної, так і синтетичної сировини. Їх застосовують при порушеннях сну, стресах, головних болях, дратівливості, передменструальному синдромі.

Ліки на натуральній основі виготовляються на базі фітопрепаратів пасифлори, валеріани, хмелю, пустирника, звіробою, півонії. Вони надають помірний вплив на організм і є широко вивченими в сучасній медицині. В якості комплексної медикаментозної терапії лікар може призначати як таблетки і капсули, так і краплі, саше. Необхідно враховувати, що краплі виготовляються на спиртовій основі, тому вони не підходять для вагітних і годуючих грудьми, дітей до 18 років, людей з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки. Через це найбільш оптимальним варіантом для багатьох пацієнтів стануть седативні таблетки.

Для станів, які необхідно регулювати за допомогою сильнодіючих засобів, використовують седативні препарати синтетичного походження. За рахунок них забезпечується прямий вплив на роботу мозку. Завдяки цьому обумовлюється не тільки висока ефективність даних засобів, а й великий список протипоказань, тому такі таблетки часто не відпускаються без рецепта. Підбирати і призначати їх повинен лікар, щоб уникнути ускладнень зі здоров'ям. Також фахівець визначить тривалість курсу.

В інтернет-аптеці apteka.com ви можете знайти седативні таблетки за доступними цінами. Зверніть увагу, що для правильного підбору ліків потрібно попередньо проконсультуватися з лікарем. В аптеці можна також замовити онлайн препарати за рецептом - для цього потрібно сфотографувати його і завантажити на сайт.

08004 08004