Седативні препарати

Фільтри
Фільтр
Сортування
Кардітаб IC таблетки №10
 
Ціна:

12.20грн.
Корвалол таблетки №10
Фармак
Ціна:

14.60грн.
Ціна:

14.20грн.
Ціна:

20.11грн.
Ціна:

17.50грн.
Корвалол 25мл
Фармак
Ціна:

17.61грн.
Настойка півонії 100мл
 
Ціна:

17.20грн.
Корвалтаб таблетки №20
 
Ціна:

27.60грн.
Барбовал капсули №10
Фармак
Ціна:

25.70грн.
Корвалдин 25мл
Фармак
Ціна:

29.10грн.
Ціна:

23.60грн.
Ціна:

34.40грн.
Ціна:

30.30грн.
Ціна:

34.40грн.
Ціна:

29.50грн.
Ціна:

32.21грн.
Ціна:

44грн.
Ціна:

46.40грн.
Корвалол таблетки №30
Фармак
Ціна:

38.90грн.
Ціна:

38.10грн.
Корвалдин 50мл
Фармак
Ціна:

44.40грн.
Ціна:

44.30грн.
Корвалол К капсули м'які №30
Фармак
Ціна:

44.80грн.
Ціна:

39.60грн.
Новинка
Валерианы корневища с корнями 100г
Ціна:

57.10грн.
Меновален капсули №20
 
Ціна:

55.70грн.

Седативні препарати - види і особливості

Седативні препарати - медикаментозні засоби, механізм дії яких полягає у регулюванні процесів нервової збудливості. Завдяки спеціальним компонентам такі ліки надають помірний заспокійливий вплив на нервову систему. Необхідність у тому, щоб купити седативні препарати, виникає при емоційному та фізичному перенапруженні, безсонні, стресі. За рахунок таких ліків забезпечується заспокоєння нервової системи та знижується її збудливість. Вони допомагають стабілізувати психоемоційний стан.

Вплив седативних засобів на організм

Седативні таблетки за способом дії на організм діляться на кілька категорій:

  • Препарати ситуативної дії. Їхнє застосування забезпечує швидку й ефективну дію у випадках, коли пацієнт потребує оперативного заспокоєння - наприклад, при раптовому виникненні стресової ситуації. Така релаксація нервової системи здійснюється практично негайно після прийому засобу, проте тривалий час приймати препарати ситуативної дії не можна, оскільки вони викликають звикання.

  • Препарати накопичувальної дії. Седативні засоби з даної категорії мають зростаючий ефект. За рахунок цієї особливості вони починають надавати заспокійливу дію поступово, у міру накопичення в організмі. Це забезпечує довготривалу регуляцію роботи нервової системи, однак робить такі препарати неефективними для прийому при раптових стресових ситуаціях.

  • Комбіновані препарати. Дана категорія засобів об'єднує ліки розширеного спектра дії. Вони мають як швидкий, так і постійний ефект, забезпечуючи підвищення стійкості організму до стресів.

Сучасна фармацевтика пропонує великий список седативних препаратів на основі як рослинної, так і синтетичної сировини. Їх застосовують при порушеннях сну, стресах, головних болях, дратівливості, передменструальному синдромі.

Ліки на натуральній основі виготовляються на базі фітопрепаратів пасифлори, валеріани, хмелю, пустирника, звіробою, півонії. Вони надають помірний вплив на організм і є широко вивченими в сучасній медицині. В якості комплексної медикаментозної терапії лікар може призначати як таблетки і капсули, так і краплі, саше. Необхідно враховувати, що краплі виготовляються на спиртовій основі, тому вони не підходять для вагітних і годуючих грудьми, дітей до 18 років, людей з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки. Через це найбільш оптимальним варіантом для багатьох пацієнтів стануть седативні таблетки.

Для станів, які необхідно регулювати за допомогою сильнодіючих засобів, використовують седативні препарати синтетичного походження. За рахунок них забезпечується прямий вплив на роботу мозку. Завдяки цьому обумовлюється не тільки висока ефективність даних засобів, а й великий список протипоказань, тому такі таблетки часто не відпускаються без рецепта. Підбирати і призначати їх повинен лікар, щоб уникнути ускладнень зі здоров'ям. Також фахівець визначить тривалість курсу.

В інтернет-аптеці apteka.com ви можете знайти седативні таблетки за доступними цінами. Зверніть увагу, що для правильного підбору ліків потрібно попередньо проконсультуватися з лікарем. В аптеці можна також замовити онлайн препарати за рецептом - для цього потрібно сфотографувати його і завантажити на сайт.

08004 08004