Оплата та доставка

Доставка

Доставка замовлень здійснюється безкоштовно*! 

ВАЖЛИВО: доставка за адресою не поширюється на рецептурні лікарські препарати, препарати з переліку наркотичних засобів; психотропні, сильнодіючі або отруйні речовини, а також препарати, що потребують особливих умов зберігання і транспортування.
аpteka.com для доставки замовлень пропонує наступні способи:

Самовивіз з аптеки:

Список аптек де Ви можете отримати замовлення можна знайти тут - https://a.com.ua/pharmacy-map.

Ми направимо Вам SMS повідомлення з контактами обраної аптеки.

Замовлення зберігається в аптеці протягом 5 днів.

Оплата

Оплатити замовлення ви можете:

1. В аптеці готівкою при отриманні
2. В аптеці при наявності терміналу банківською картою Visa, MasterCard, Maestro при отриманні.

Обробка замовлення

Замовлення обробляються щоденно з 9:00 до 21:00 . Після того, як ви оформили замовлення і відправили його в обробку, протягом дня з 9:00 до 21:00, з Вами зв'яжеться менеджер apteka.com для того, щоб підтвердити замовлення.

Коли ваше замовлення буде зібране на складі і відправлене в обрану Вами аптеку, на Ваш телефон буде відправлено друге SMS-повідомлення: «Ваше замовлення № **** відправлене до аптеки ...». У ньому будуть вказані номер замовлення і його вартість, а також телефон аптеки.

Якщо замовлення було зроблено на сайті з понеділка по четвер до 18:00, ми будемо намагатися доставити його в аптеку на наступний день. Але в деяких випадках доставка можлива і через 1-2 дня після оформлення замовлення.

Якщо ж замовлення було зроблено в п'ятницю, суботу чи неділю, ми будемо намагатися доставити його в зазначену Вами аптеку відповідно в понеділок, вівторок або середу.

Коли замовлення прибуває до аптеки, в більшості випадків співробітники аптеки повідомляють на контактний телефон про те, що замовлення отримано, і що його можна забрати. Після цього дзвінка ви можете отримати своє замовлення в аптеці.

Якщо замовлення не буде викуплене протягом 5-и днів, аптека поверне його назад на склад.

Важливо: всі SMS-повідомлення відправляються автоматично, тому іноді можливі ситуації, коли доставка SMS випереджає доставку замовлення в аптеку. Телефонний дзвінок з аптеки - це гарантія того, що Ваше замовлення прибуло в аптеку, і Ви можете його отримати. Ви також можете самостійно зв'язатися з аптекою по телефону, вказаному в SMS, і дізнатися, чи надійшло Ваше замовлення.

Отримання замовлення

Для отримання замовлення в аптеці досить назвати його номер, а якщо Ви його забули, то замовлення легко знайдуть по номеру Вашого телефону.

Оплачується замовлення при отриманні. Форма оплати - на розсуд аптеки, дану інформацію уточнюйте в аптеці. Дія дисконтних карт аптек та інших знижок не поширюється на інтернет-замовлення, зроблені через apteka.com, але аптека, на свій розсуд, має право надавати клієнтам додаткові знижки на інтернет-замовлення.

Претензії та скарги

Всі претензії по товарах, що входять в інтернет-замовлення, приймаються при його отриманні в аптеці до оплати на касі.

Отримуючи своє замовлення, перевірте відповідність того, що було замовлено, кількість товарів, їх ціни, цілісність, колір (якщо це виріб може відрізнятися від фото на сайті), терміни придатності.

Гарантія на медичні прилади оформляється в аптеці в момент покупки. Для цього Вам необхідно заповнити гарантійний талон, який знаходиться в упаковці приладу, підписати його у провізора та попросити поставити печатку аптеки.

Після отримання товару та чеку про його оплату, якщо товар був належної якості, кошти за покупку не  повертаються згідно до Постанови  Кабінету Міністрів від 19 березня 1994 р. №172.

Важливо! Ціни, зазначені на сайті, дійсні тільки при замовленні з сайту, при доставці замовлення в будь-яку обрану Вами аптеку. Аптека не має права вимагати від Вас більше зазначеної вартості замовлення. Це порушення!

Доставка кур'єром 

Перед створенням замовлення ознайомтеся з ПУБЛИЧНИМ ДОГОВОРОМ ДОРУЧЕННЯ (ОФЕРТА).

Замовлення доставляються  на наступний робочий день (залежить від часу створення замовлення).

Способи оплати замовлень з кур'єрською доставкою 

-    Оплата готівкою кур'єру за фактом отримання товару.
-    Оплата карткою  кур'єру за фактом отримання товару шляхом переказу з карткового рахунку на відповідний банківський рахунок кур'єру з використанням інтернет-банкінгу, електронних платіжних систем чи банківської карт.

Повернення коштів

Після отримання товару та чека про його оплату, якщо товар був належної якості, грошові кошти за покупку не підлягають поверненню відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів від 19 березня 1994 р №172

 

08004 08004