Вагінальні свічки

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Песарії (2)
Свічки вагінальні (1)
Суппозиторії (1)
Суппозиторії вагінальні (3)
Діюча речовина
LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS (1)
LACTOBACILLUS RHAMNOSUS (1)
ВІТАМІН Е (1)
ВІТАМІН С (1)
ГИАЛУРОНАТ НАТРІЮ (1)
ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА (5)
ГІДРОЛІЗОВАНИЙ КОЛАГЕН (1)
Д-ПАНТЕНОЛ (1)
ДЕКАМЕТОКСИН (1)
ДЕКВАЛІНІЮ ХЛОРИД (3)
ДЕКСПАНТЕНОЛ (2)
ЕСТРИОЛА СУКЦИНАТ (1)
КЕТОКОНАЗОЛ (3)
Кетоназол (1)
КИСЛОТА МОЛОЧНА (2)
КЛІНДАМІЦИН (2)
КЛОТРИМАЗОЛ (4)
КОМБІНАЦІЇ ПОХІДНИХ ІМІДАЗОЛУ (3)
КРОПИВА (1)
ОЛІЯ ЧАЙНОГО ДЕРЕВА (1)
МЕТРОНІДАЗОЛ (9)
МІКОНАЗОЛ (4)
НАТАМІЦИН (1)
НЕОМІЦИН (1)
НІСТАТИН (1)
НІСТАТИН,КОМБІНАЦІЇ (1)
НИФУРАТЕЛ (2)
Орнідазол (1)
Повідон-йод (1)
ПОВІДОН-ЙОД* (2)
ПРЕДНІЗОЛОН (1)
Сертаконазол (2)
СІК АЛОЕ (1)
СУБГАЛАТ ВІСМУТУ (1)
ФЕНТИКОНАЗОЛ (5)
ХЛОРАМФЕНІКОЛ (1)
ХЛОРГЕКСИДИН (5)
Хлоргексидину біглюконат (2)
ХЛОРХИНАЛЬДОЛ (1)
ЕКОНАЗОЛ (1)
ЕКСТРАКТ АЛОЕ (1)
ЕКСТРАКТ КАЛЕНДУЛИ (2)
ЕКСТРАКТ ЛАВАНДИ (1)
ЕКСТРАКТ РОМАШКИ (2)
ЕКСТРАКТ ЧЕБРЕЦЮ (1)
ЕКСТРАКТ ШАВЛІЇ (1)
ЕКСТРАКТ ЕВКАЛІПТА (1)
бензилдиметил (1)
Вік
дорослі (1)
Для кого
Для жінок (13)
Універсальні (29)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Ціна:

27.20грн.
Ціна:

268.11грн.
Ціна:

279.11грн.
Ціна:

157.40грн.
Лівагін-М песарії 400мг №10
 
Ціна:

212.40грн.
Ціна:

220.30грн.
Гравагин пессарии 0,5 г №10
Sperco
Ціна:

72.50грн.
Ціна:

52.20грн.
Ціна:

73.91грн.
Ціна:

83.40грн.
Трихопол табл.250мг №20
 
Ціна:

114.20грн.
Ціна:

133.90грн.
Ціна:

132.60грн.
Ціна:

151.20грн.
Ціна:

150грн.
Ціна:

89.50грн.
Гексигин-М песарії 16мг №10
 
Ціна:

167.40грн.
Новинка
Гіновак Фемінорм для жінок із молочною кислотою супозиторії 1.4г №10
Ціна:

206.50грн.
Бифлай супозиторії вагінальні 3г №10
 
Ціна:

217.60грн.
Ціна:

202.60грн.
Ціна:

213.20грн.
Ціна:

209.90грн.
Ціна:

214.60грн.
Ціна:

134.60грн.
Ціна:

208.90грн.
Ціна:

211.90грн.
Ціна:

217.70грн.
Гиаль-Мено супозиторії вагінальні №10
 
Ціна:

271.20грн.
Кольпофлор супп.вагинал.№12
 
Ціна:

273.70грн.
Гиаль-Эроз супозиторії вагінальні №10
 
Ціна:

268.30грн.
Оновлено:
28.08.2021
Перевірено

Вагінальні свічки - види і склад

Запалення жіночих статевих органів призводить до дискомфорту і погіршення якості життя. Щоб усунути неприємні симптоми і впливати на першопричину захворювання, можна купити вагінальні свічки широкого спектра дії. Такі препарати мають високу ефективність, адже призначаються для розміщення в області статевих органів. За рахунок цього діючі речовини супозиторіїв вивільняються конкретно там, де відбувається запальний процес.

Купити гінекологічні свічки за доступною ціною можна в інтернет-аптеці Apteka.com. Тут можна придбати онлайн вагінальні супозиторії та інші препарати, сертифіковані в Україні. Щоб замовити ліки, залиште свою заявку на сайті.

Механізм дії протизапальних свічок

Жіночі свічки є препаратами, які призначені для розміщення у природних порожнинах тіла. Ліки складаються з основи та діючої речовини, які зберігають тверду форму при кімнатній температурі й плавляться при температурі тіла. Така особливість препаратів дозволяє впливати безпосередньо на вогнище запального процесу. Форма випуску і спеціальний склад забезпечують всмоктування до 75% активних компонентів. Половина діючих речовин надходить у кров через півгодини, повністю вони потрапляють у кровоносну систему через годину. Частина діючих компонентів здійснює циркуляцію в області малого таза, що допомагає доповнити ефект від застосування свічок у гінекології.

Розчинні лікарські речовини всмоктуються тканинами і надходять у кровоносну систему, завдяки чому забезпечується комплексний і спрямований вплив на хворий орган. При цьому протизапальні вагінальні свічки мають мінімальну кількість побічних ефектів і протипоказань, оскільки позбавлені сильного негативного впливу на ШКТ і нирки. Вони надають місцевий і системний вплив, в більшості випадків минаючи печінку.

При виборі свічок вагінальних необхідно враховувати, що вони поділяються на кілька типів залежно від діючої речовини та складу ліків. Розрізняють протизапальні, протимікробні, протигрибкові, знеболювальні свічки. Найчастіше супозиторії мають комплексну дію, тому поєднують у собі перелічені ефекти.

Склад гінекологічних свічок від запалення

В якості основи для супозиторіїв використовують жири - стеаринову кислоту, парафін, гліцерин, желатин. Також вони містять очищену воду. Нерідко до складу знеболювальних протизапальних свічок включають допоміжні речовини - наприклад, ланолін. Чинними компонентами супозиторіїв виступають антибіотики, засоби від грибків, антисептики, рослинні компоненти.

До складу свічок з антибіотиком включають речовини, які вбивають бактерії і перешкоджають їхньому розмноженню. До них відносяться хлоргексидин, пеніциліни та інші активні компоненти. Для знищення грибків застосовують супозиторії, які складаються з пімафуцину, клотримазолу. Діючою речовиною може служити флуконазол. Протизапальні свічки у своєму складі мають диклофенак, індометацин або гормональний препарат - преднізолон. Необхідно врахувати, що вибирати свічки самостійно не можна - препарат призначає лікар з урахуванням анамнезу пацієнтки.

Гінекологічні свічки в Україні та в усьому світі використовуються в лікуванні широкого спектра захворювань - при вагініті, аднекситі, молочниці, цервіциті, циститі, ендометріозі, неспецифічному кольпіті. Спеціальні варіанти свічок можуть застосовуватися при лікуванні ерозії шийки матки, після кесаревого розтину та інших операцій. З їхньою допомогою можна уникнути розвитку інфекцій. Ціна на вагінальні свічки залежить від виробника, тому в аптеці представлений великий вибір гінекологічних супозиторіїв у різному діапазоні вартості. У нас ви також можете придбати вагінальні таблетки для лікування жіночих захворювань.

Властивості протигрибкових свічок

Використання вагінальних протигрибкових свічок нерідко потрібне при лікуванні кандидозного кольпіту, гарднерельозу, а також при інших пошкодженнях слизової оболонки грибками. Діючі речовини таких супозиторіїв сприяють руйнуванню клітинних мембран грибків, що дозволяє знищити патогени. Додатково протигрибкові свічки можуть включати знеболювальні, антибактеріальні компоненти.

Вибір супозиторіїв залежить від збудника захворювання. При вагінітах інфекційного типу можна застосовувати свічки з комбінованою протигрибковою та антимікробною дією, тоді як при кандидозному кольпіті допускається застосування виключно протигрибкових засобів.

08004 08004