Протипухлинні препарати

Фільтри
Фільтр
Сортування
Ціна:

366.80грн.
Ціна:

371.20грн.
Ціна:

453.10грн.
Ціна:

652грн.
Ціна:

416грн.
Ціна:

871.70грн.
Новинка
Алексан раствор для инъекций и инфузий 50мг/мл флакон 20мл
Ціна:

778.10грн.
Ціна:

1 603.90грн.
Новинка
Гідроксикарбамід-Віста капсули 500мг №100
Ціна:

1 535.10грн.
Темодал капсули 20 мг №5
 
Ціна:

944.30грн.
Ціна:

3 091.90грн.
Ціна:

3 288.30грн.
Ціна:

6 929.70грн.
Темодал капсули 100мг №5
 
Ціна:

4 693.61грн.
Ціна:

6 452.10грн.

У наш час лікування ракових захворювань досягло високого рівня, а тому багатьом пацієнтам з різними діагнозами вдається перемогти хворобу, досягнувши тривалої ремісії. Лікування злоякісних пухлин передбачає прийом різних лікарських засобів.

Ви можете купити протипухлинні препарати в нашій в інтернет-аптеці a.com.ua. Тут ви знайдете опис та інструкцію кожного товару. У списку сайту ви знайдете препарати різних категорій за доступною ціною. Доставку ми здійснюємо по всій Україні.

Класифікація препаратів для лікування онкології

Рак - це те захворювання, яке може вразити будь-які органи людини. Лікування спрямоване на зупинку розвитку пухлини, тобто клітини повинні перестати ділитися і гинути.

Онкологічна терапія включає протипухлинні засоби таких груп:

  • Алкілюючі агенти. Це найбільша група протипухлинних препаратів. Їх дія спрямована на алкілування елементів ДНК і частково РНК. В результаті структура і в'язкість ниток погіршується, а, отже, порушується і життєдіяльність клітин, блокується участь різних груп в метаболізмі. Це все призводить до зупинки поділів клітин;
  • Антиметаболіти - протипухлинні препарати, які також впливають на поділ клітин. Вони близькі до метаболітів, тобто до з'єднань, які беруть участь у метаболізмі і впливають на діяльність клітин. Антиметаболіти вступають замість метаболітів в хімічні реакції, тим самим гальмуючи їх;
  • Протипухлинні антибіотики. Вони надають протимікробну і протипухлинну дію. Застосовуються для лікування пухлин і гемобластоза;
  • Засоби рослинного походження. Алкалоїди певних рослин блокують мітоз клітин;
  • Гормональні препарати і антагоністи. Застосовуються в разі гормонозалежних видів раку. Допомагають налагодити гормональний фон;
  • Імуномодулятори. Це препарати, які впливають на імунну систему людини. Хоч вони і не мають прямого впливу на патогени, але при цьому змінюють імунну відповідь клітин.

До лікування раку підходять комплексно, застосовуючи такі антибластомні препарати, які, діючи на ДНК, руйнують нитки і знижують життєдіяльність клітин. Після цього відбувається зупинка розвитку ракової пухлини.

Протипухлинні препарати діють руйнівно на злоякісні новоутворення, але при цьому також впливають і на інші органи і системи організму. З одного боку, це викликає небажані побічні ефекти, а з іншого - дає можливість застосовувати їх і в інших областях медицини.

Замовлення протипухлинних препаратів в інтернет-аптеці

Сучасна медицина не стоїть на місці і вже безліч ракових захворювань успішно лікується різними медикаментами. При цьому вдається добитися стійкого результату і вивести людину в тривалу ремісію. Ціна на протипухлинні препарати у нас досить низька. Замовити товари можна швидко на цьому сайті - достатньо вибрати необхідні препарати і заповнити форму доставки. Ми доставимо все швидко в будь-яку точку України.

08004 08004