Новини

Провізор розкриває тему: "Що таке імпотенція?"
июль 2021 Провізор розкриває тему: "Що таке імпотенція?"
На думку ряду психологів і сексологів, нормальне статеве життя - запорука успішного соціального статусу і впевненості в собі. Незважаючи на те, що чоловіки по праву вважаються "сильною статтю", всі життєві проблеми і труднощі вони завжди намагаються перенести самостійно, але втома і фізичні навантаження на роботі, переживання через будь-які невдачі, стреси і навіть конфлікти у родині - залишають свій слід на здоров'ї, особливо на сексуальному. Найбільш частіше це призводить до зниження рівня тестостерону, відсутності бажання і порушення потенції, еякуляції та інших інтимних проблем. Навряд чи знайдеться чоловік, якого хоча б раз не спіткала невдача у сексуальному плані. Епізодичні осічки в статевому житті зустрічаються завжди, а це часто погано діє на чоловічу психіку. Спробуємо розібратися в цій ситуації глибше.
Детальніше
Відкриття брендової аптеки «apteka.com» в м. Кривий Ріг
июль 2021 Відкриття брендової аптеки «apteka.com» в м. Кривий Ріг
Ми у Кривому Розі
Детальніше
Вітаміни для двох
июль 2021 Вітаміни для двох
У цій статті підготували важливу інформацію, яку повинна знати кожна молода матуся. Потрібно мати на увазі...
Детальніше
6 вправ для зняття "втоми очей"
червень 2021 6 вправ для зняття "втоми очей"
У цій публікації ми розповімо і покажемо 6 простих і ефективних вправ від втоми очей. Ці легкі руху можна виконувати де завгодно і коли завгодно, без особливої ​​підготовки і зусиль.
Детальніше
Що таке гомеопатія - новий погляд на 200-річний досвід
май 2021 Що таке гомеопатія - новий погляд на 200-річний досвід
Дотримуючись принципів і правил здорового способу життя, практично кожна людина може і має можливість залишатися здоровою. Але чи всі йдуть цим шляхом?! З жалем варто визнати, що мало хто з нас приділяє достатню увагу профілактиці та збереженню власного здоров'я.
Детальніше
Відкриття брендової аптеки «apteka.com» в м. Дніпро
квітень 2021 Відкриття брендової аптеки «apteka.com» в м. Дніпро
Сьогодні 22 квітня 2021 року відбулось відкриття брендової аптеки «apteka.com» за адресою м. Дніпро, Запорізьке шосе, 56. Ми як і раніше не припиняємо дбати про комфорт наших клієнтів. Удосконалювати наші сервіси та доступність. Тепер для Вас ми працюємо онлайн та офлайн.
Детальніше
Аптечка в дорогу
квітень 2021 Аптечка в дорогу
Зібралися відпочити?! При будь-якому з видів відпочинку при собі обов'язково повинна бути аптечка, будь то поїздка на море або похід в гори і особливо, якщо берете з собою дітей. Наша команда експертів підготувала для вас повний список всього необхідного з медикаментів для поїздки, який ви завжди можете відкрити під час підготовки або зборів на курорт, в похід або пікнік.
Детальніше
Трохи про ефірні олії
квітень 2021 Трохи про ефірні олії
Тема з ароматерапією і ефірними оліями ну дуже актуальна в наш час. Більшість з нас зараз живе в режимі великих швидкостей, багатозадачності і стресі. Живемо в великих мегаполісах, де виїзд на природу або за місто прирівнюється до свята. У цій статті один з популярних варіантів по боротьбі з щоденним стресом і втомою, а також зміцнити імунітет.
Детальніше
Як позбутися від грибка на нігтях?
квітень 2021 Як позбутися від грибка на нігтях?
Оніхомікоз (грибок нігтів) – грибкове зараження нігтьових пластин на пальцях рук або ніг. Розглянемо причини виникнення грибка на нігтях, етапи розвитку хвороби та засоби лікування даної інфекції.
Детальніше
Як позбутися прищів?
квітень 2021 Як позбутися прищів?
Ми зібрали для Вас 10 найпопулярніших препаратів від акне, кожних висипань. Є препарати як системного лікування так і швидкої дії.
Детальніше
08004 08004