Нирковий чай

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Розсипний (2)
У пакетиках (2)
Діюча речовина
АРТИШОК (3)
КОРІНЬ КУЛЬБАБИ (1)
МАТИ-Й-МАЧУХА ЗВИЧАЙНА (1)
ОРТОСИФОНУ ТРАВА (4)
ОРТОСИФОН ТИЧИНКОВИЙ (2)
Дозволено
для вагітних (3)
Для кого
Універсальні (4)
Скинути
Фільтр
Сортування
Фіточай Артишок 50г
 
Ціна:

47.40грн.
Ціна:

44.60грн.
Фіточай Артишок 1,5 г №20
Ключи Здоровья
Ціна:

32.80грн.
Чай нирковий 50г
Віола
Ціна:

47.10грн.
Фіточай Ортосифон нирковий 50г
Ключи Здоровья
Ціна:

39.21грн.
Ціна:

33.60грн.
Кульбаба корінь 50г /Ключі Здоров'я/
Ключи Здоровья
Ціна:

45.30грн.
Ціна:

42.50грн.
Новинка
Фіточай Мати-і-мачуха 30г
Фіточай Мати-і-мачуха 30г
 
Ціна:

40.10грн.
Матка Борова ф/п 1,5 г №20
 
Ціна:

109.40грн.
Матка Борова пачка 50г
 
Ціна:

126грн.
Ціна:

152.40грн.
Чай нирковий ортосифон 50г
 
Ціна:

38.50грн.
немає в наявності
Матка Борова 30г
Матка Борова 30г
 
Ціна:

 
Оновлено:
11.01.2022
Перевірено

Нирковий чай – види та користь зборів

Порушення функції нирок – поширена проблема, з якою стикається щодня безліч людей. Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, понад 10 % населення планети страждає на недуги з цієї великої категорії захворювань. Такі патології характеризуються зниженням здатності нирок до інфільтрації та підтримання необхідної кислотності біологічних рідин. Щоб покращити виведення з організму рідини, можна купити нирковий чай. Натуральні засоби мають помірну діуретичну дію, сприяють виведенню сечовини та сечової кислоти. Ціна на нирковий чай є однією з переваг такого засобу – придбати збір можна за доступною вартістю. 

Позитивний вплив на організм фіточаю ниркового

У лікуванні хронічних захворювань нирок збирання на травах має високе практичне значення. Правильно вибраний склад допоможе нормалізувати роботу органу та чинитиме помірну стимуляцію його функцій. Однак перш ніж купити нирковий чай, важливо отримати консультацію лікаря та уважно вивчити протипоказання до прийому вибраних вами трав. Слід пам'ятати, що деякі рослинні збори можуть бути несумісні з лікарськими препаратами для лікування нирок.

Грамотно підібраний засіб на травах забезпечує комплексний вплив на організм:

  • Діуретичний ефект. Залежно від складу збору він може бути як сильно вираженим, так і помірним. Також разом із сечогінною дією фіточай нирковий відрізняється спазмолітичними й жовчогінними властивостями, підвищує секрецію шлунка.
  • Виведення сечової кислоти, надлишок якої може спровокувати появу подагри, а також сечокам'яної хвороби нирок. Чай із трав разом із правильно обраною дієтою допоможе у профілактиці появи уратів – сечокислого каміння.
  • Антимікробні властивості зборів допоможуть запобігти запальним процесам, якими супроводжуються захворювання нирок. Завдяки їм забезпечується легкий антисептичний ефект.
  • Видалення продуктів розпаду, що утворюються при метаболізмі та отруюють організм. Застосування ниркового чаю на травах може знизити набряклість і цим допоможе прибрати зайве навантаження на серцево-судинну систему.

Прийом чаю для нирок – ефективне доповнення до терапії захворювань, за допомогою якого можна покращити загальний стан організму та стимулювати функції органу. Відвари з трав також можна приймати з профілактичною метою людям зі схильністю до ниркових захворювань, якщо немає протипоказань.

Види та склад ниркових зборів

До складу ниркового чаю можуть входити ортосифон тичинковий, артишок, листя суниці, звіробій, кукурудзяні рильця, спориш, мучниця. Ці рослини містять тритерпенові сапоніни, глікозиди, жирні й ефірні олії, органічні кислоти, мають багатий вітамінний і мінеральний склад. Підвищуючи секрецію нирок і органів ШКТ, збори допомагають видалити хлориди, сечову кислоту, усувають запальні процеси й знімають больові відчуття. Прийом фітозбору нормалізує водно-сольовий баланс в організмі. Перевагою натуральних діуретиків є те, що вони менше виводять кальцій і калій з організму в порівнянні з синтетичними сечогінними засобами.

Купити нирковий збір і трави для покращення функції сечовидільної системи можна на нашому сайті. В інтернет-аптеці Apteka.com є актуальні пропозиції від провідних виробників в Україні. Тут ви можете замовити онлайн необхідні фітозбори за доступними цінами з оперативною доставкою. Придбати чай для нирок можна за готівку або сплатити за покупку карткою.

08004 08004