Препарати для травної системи

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
По застосуванню
Група вітамінів
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

93грн.
Ціна:

86.60грн.
Ціна:

57.30грн.
Ціна:

115.10грн.
Ціна:

227.90грн.
Омепразол капс.0.02 г №10
 
Ціна:

20грн.
Ціна:

37.10грн.
Ціна:

13.30грн.
Ціна:

15.10грн.
Ціна:

16.80грн.
Ціна:

35.21грн.
Краплі зубні 10мл
 
Ціна:

15.30грн.
Ціна:

15.70грн.
Діаформін таблетки 850 мг №30
Фармак
Ціна:

32.60грн.
Бероз настойка 100 мл
 
Ціна:

10.30грн.
Вазелінове масло 100мл
 
Ціна:

26.60грн.
Омепразол капсули 0.02 г №10
 
Ціна:

20.20грн.
Ціна:

12.60грн.
Омепразол-Д капс.0.02 г №10
Дарниця
Ціна:

20.90грн.
Ціна:

22грн.
Ціна:

21грн.
Моторикс таблетки 0.01 №10
 
Ціна:

25.10грн.
Аекол розчин олійний 50 мл
 
Ціна:

18.70грн.
Ціна:

23.50грн.
Ціна:

23.20грн.

Порушення процесу перетравлення їжі - неприємна проблема, але вирішити її можна, використовуючи спеціальні ферменти, препарати для поліпшення обміну речовин. Такі медикаменти становлять окрему групу, відповідний препарат порадить вам лікар.

Які існують препарати для травної системи

Застосування визначається складністю випадку та причиною появи проблеми. Препарати для травної системи діляться на такі групи:

  • Ферменти для шлунка. Їх призначають для нормалізації травлення при хронічних захворюваннях шлунка або їх гострих проявах. Також використовуються при порушенні вироблення шлункового секрету.
  • Ферменти для підшлункової залози. Нормалізують і відновлюють роботу цього органу, якщо вона була порушена через панкреатит, обструкцію і інші захворювання.
  • Комбіновані засоби. Вони призначаються для відновлення травлення, порушення якого викликано такими хворобами як ниркова недостатність, дискінезія жовчного міхура, недостатність підшлункової залози. Такі препарати використовують при періодичних або постійних збоях в роботі травного тракту. 

Якщо людина не хвора, однак іноді у неї виникають проблеми з травленням, також можливе застосування спеціальних засобів. Найефективніші засоби для вирішення більшості проблем - група тих, що виконані на основі речовини панкреатин, секрету підшлункової залози. Вони безпечні і допоможуть швидко позбавити вас від неприємних симптомів.

Ліки для травлення випускають у формі таблеток, порошків, гелів, суспензій. Ефективність препаратів від форми випуску не залежить, це впливає тільки на зручність прийому.

Як зрозуміти, коли потрібні спеціальні препарати

З вашим травленням не все гаразд, якщо:

  • Ви періодично відчуваєте важкість у животі і біль, особливо після їжі.
  • Мучить печія.
  • Виникає нудота.
  • Страждаєте на метеоризми або часто бурчить в животі.
  • Маєте запор або діарею.

Якщо у вас є такі ознаки, швидше за все вони викликані проблемами з харчуванням. До цього може призвести незбалансоване харчування, вживання шкідливих продуктів, а також тривале схуднення і суворі дієти. Перш ніж використовувати препарати для травної системи, слід порадитися з лікарем, навіть у хороших медичних препаратів чимало протипоказань.

Вирішувати проблеми потрібно якомога швидше, адже неправильна робота шлунка або кишечника впливає на весь організм. У людини може з'явитися сонливість, хронічна втома, сухість шкіри, випадіння волосся та інші ознаки.

Де купити якісні препарати для травлення

Ліки для поліпшення травлення і відновлення обміну речовин можна купити на сайті інтернет-аптеки. Тут лише якісні препарати, які схвалені асоціацією лікарів, допомагають швидко і без шкоди поліпшити функцію шлунково-кишкового тракту, налагодити травлення і прискорити метаболізм.

08004 08004