

Калоприймач є незамінним пристроєм гігієни після операцій, а також для людей із колостомами та ілеостомами. Він абсолютно стерильний, завдяки чому не подразнює шкіру, а також надійно захищає від поширення запаху та протікання.
Калоприймач: навіщо потрібен і різновиди
Купити калоприймач необхідно для зручного і гігієнічного забору калу. Це система, що складається з пластини, вона кріпиться на поясі, а до неї кріпиться мішок для збирання калу. При необхідності мішок легко від'єднується від пластини, щоб випрати або замінити. Використовувати такий пристрій може тільки в тих випадках, якщо у хворого є в черевній порожнині отвір для кишки.
Сьогодні ви можете купити калоприймачі двох видів:
- Колостомний - він застосовується для товстої кишки, має великий розмір і діаметр.
- Ілеостомний - використовується для тонкої кишки, відповідно, має невеликий діаметр і розмір.
Однокомпонентний калоприймач має лише одну конструкцію, яка не знімається, він одноразовий, і якщо його потрібно замінити, то знімається вся конструкція. Двокомпонентний калоприймач можна використовувати кілька разів, хоча виглядає він так само, як і однокомпонентний. Коли мішок потрібно замінити, він просто від'єднується від пластини.
У дренованого калоприймача в резервуарі є отвори з невеликими вушками. Змінюється він рідко, встановлювати такий калоприймач можна на 5 днів. У закритого калоприймача немає отвору для зливу.
Післяопераційний калоприймач виділяють в окрему категорію. Має маленький об'єм і габарити. Однак у складі клейової пластини такого калоприймача є лікарські препарати.
Як замовити калоприймачі
Здавалося б, купити такий пристрій можна в будь-якій аптеці, проте знайти його не так легко, а ціна на калоприймач у звичайних аптеках дуже висока. Вигідно замовити калоприймач можна в інтернет-аптеці Apteka.com, з асортименту товару виберіть той калоприймач, який вам необхідний. Якщо виникли проблеми з вибором, звертайтеся за допомогою до онлайн-менеджерів, вони допоможуть вибрати правильний пристрій і швидко оформлять замовлення. Доставляється замовлення до найближчого аптечного пункту, а не до поштового відділення.