Калоприймачі

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Стать
Універсальні (3)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

2.70грн.
Новинка
Емкость для забора кала FEC-BOX New стер.с РР непрозрачная/крышка/бумажная этикетка 60мл
Ціна:

264.61грн.
Ціна:

402грн.
Ціна:

415.10грн.
Ціна:

443.40грн.

Калоприймач є незамінним пристроєм гігієни після операцій, а також для людей із колостомами та ілеостомами. Він абсолютно стерильний, завдяки чому не подразнює шкіру, а також надійно захищає від поширення запаху та протікання. 

Калоприймач: навіщо потрібен і різновиди

Купити калоприймач необхідно для зручного і гігієнічного забору калу. Це система, що складається з пластини, вона кріпиться на поясі, а до неї кріпиться мішок для збирання калу. При необхідності мішок легко від'єднується від пластини, щоб випрати або замінити. Використовувати такий пристрій може тільки в тих випадках, якщо у хворого є в черевній порожнині отвір для кишки.

Сьогодні ви можете купити калоприймачі двох видів:

  1. Колостомний - він застосовується для товстої кишки, має великий розмір і діаметр. 
  2. Ілеостомний - використовується для тонкої кишки, відповідно, має невеликий діаметр і розмір.

Однокомпонентний калоприймач має лише одну конструкцію, яка не знімається, він одноразовий, і якщо його потрібно замінити, то знімається вся конструкція. Двокомпонентний калоприймач можна використовувати кілька разів, хоча виглядає він так само, як і однокомпонентний. Коли мішок потрібно замінити, він просто від'єднується від пластини.

У дренованого калоприймача в резервуарі є отвори з невеликими вушками. Змінюється він рідко, встановлювати такий калоприймач можна на 5 днів. У закритого калоприймача немає отвору для зливу.

Післяопераційний калоприймач виділяють в окрему категорію. Має маленький об'єм і габарити. Однак у складі клейової пластини такого калоприймача є лікарські препарати.

Як замовити калоприймачі

Здавалося б, купити такий пристрій можна в будь-якій аптеці, проте знайти його не так легко, а ціна на калоприймач у звичайних аптеках дуже висока. Вигідно замовити калоприймач можна в інтернет-аптеці Apteka.com, з асортименту товару виберіть той калоприймач, який вам необхідний. Якщо виникли проблеми з вибором, звертайтеся за допомогою до онлайн-менеджерів, вони допоможуть вибрати правильний пристрій і швидко оформлять замовлення. Доставляється замовлення до найближчого аптечного пункту, а не до поштового відділення.

 

 

 

 

08004 08004