Спазмолітики

Фільтри
Фільтр
Сортування
Ціна:

18.90грн.
Дротаверин-Дарниця таблетки 0,04 г №20
Дарниця
Ціна:

27.20грн.
Реналган таблетки №10
 
Ціна:

24.30грн.
Ціна:

25.90грн.
Дротаверин-Дарниця ампули 2% 2 мл №5
Дарниця
Ціна:

31.60грн.
Но-Х-Ша таблетки 0.04 г №30
 
Ціна:

34грн.
Дротаверин-Дарниця таблетки 0,04 г №30
Дарниця
Ціна:

39.21грн.
Бекарбон таблетки №20
 
Ціна:

14.10грн.
Ціна:

41грн.
Реналган табл.№20
 
Ціна:

41.80грн.
Ціна:

42.40грн.
Ціна:

51.10грн.
Ціна:

52.30грн.
Ціна:

59.90грн.
Ціна:

66.41грн.
Но-шпа таблетки 40мг №24
 
Ціна:

72грн.
Спазміл-М таблетки №20
 
Ціна:

51.30грн.
Беластезин таблетки №10
 
Ціна:

36.50грн.
Ціна:

73.10грн.
Ціна:

96.70грн.
Ціна:

97.30грн.
Реналган р-н д/ін.2мл №10
 
Ціна:

94.10грн.
Беллалгін таблетки №10
 
Ціна:

36грн.
Ціна:

94.60грн.
Ціна:

102.80грн.
Ціна:

123.90грн.
Но-шпа таблетки 40мг №60
 
Ціна:

141.81грн.
Ціна:

139.40грн.

 

Спазмолітичні препарати - це група лікарських засобів, які спрямовані на зменшення спазмів гладкої мускулатури. Спільно з таким впливом усувається больовий синдром. Не всі спазмолітики однаково впливають на ті чи інші органи. Деякі діють вибірково, тому можуть бути неефективними в окремих ситуаціях. Наприклад, бендазол впливає більшою мірою на судини, а мебеверін добре підходить для кишечника. Отже, перш ніж купити спазмолітики, потрібно точно знати їх призначення. Найкраще консультуватися з лікарем перед прийомом таких препаратів.

Показання для прийому спазмолітиків

Спазмолітичні засоби призначають при лікуванні різних захворювань і станів. Вони ефективно усувають спазм м'язів, тому використовуються:

 • при панкреатиті;
 • від головного болю;
 • при спазмі бронхів;
 • при кишкових, жовчних, ниркових кольках (тобто незамінні для шлунково-кишкового тракту);
 • для усунення болю при менструації;
 • у комбінованій терапії гіпертонічної хвороби.

Варто пам'ятати, що спазмолітики не лікують, а усувають больовий синдром. Не захоплюйтеся прийомом препаратів при появі ознак будь-якої хвороби. Зверніться до лікаря, який призначить грамотне лікування для усунення причин, а не лише симптомів.

Кому спазмолітичні препарати протипоказані

Спазмолітики дозволені для прийому пацієнтам будь-якого віку. Дозу призначають з урахуванням маси тіла, особливостей захворювання. При цьому є перелік протипоказань до прийому спазмолітичних засобів:

 • знижений артеріальний тиск;
 • міастенія;
 • ниркова, печінкова і серцева недостатність;
 • рефлюксна хвороба;
 • непереносимість галактози;
 • гіперчутливість до складових ліків.

Не рекомендується також давати препарат дітям до 3 років, приймати під час вагітності або годування грудьми. Якщо у вас є протипоказання, порадьтеся з лікарем щодо альтернативного способу усунення спазмів.

Види засобів

Препарати-спазмолітики розрізняють залежно від принципу дії:

 1. Нейротропні. Використовуються для лікування спазмів у відділах шлунково-кишкового тракту, тому затребувані в гастроентерології. Препарати блокують М-холінорецептори, які беруть участь у скороченні м'язів. Завдяки цьому порушується передача імпульсів у нервових закінченнях і вегетативних гангліях, що призводить до усунення тонусу і болю. До нейротропних засобів відноситься Апрофен, Атропін та інші потужні препарати. У них можуть бути різні побічні ефекти, тому спазмолітики прийнято використовувати в стаціонарних умовах.
 2. Міотропні. Препарати націлені на зниження тонусу судин і розслаблення мускулатури шляхом впливу на внутрішньоклітинні процеси. Засоби можуть бути селективними і неселективними. Перші - спазмолітики спрямованої дії. Неселективні викликають розслаблення мускулатури у всьому організмі.

Найчастіше в Україні лікарі рекомендують пацієнтам купити спазмолітичні препарати таких найменувань, як Дротаверин, Но-Шпа, Реналган, Тримспа 200 та ін. Це не означає, що інші засоби неефективні. Кожен підбирається з урахуванням проблеми конкретного пацієнта.

Якісні медпрепарати в інтернет-аптеці apteka.com

Ви якраз збираєтеся замовити спазмолітики? Купуйте їх у нашій онлайн-аптеці. Продаємо різні препарати від перевірених брендів. На сторінці представлено опис кожного засобу, зазначена актуальна ціна на спазмолітики. Ви можете оформити замовлення всього за пару кліків і отримати його в будь-якій найближчій аптеці вже через пару днів.

08004 08004