Трави для серця

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Розсипний (5)
У пакетиках (4)
Діюча речовина
ГЛІД (1)
ГЛОДУ ПЛОДИ (1)
ЗВІРОБІЙ (2)
М'ЯТА ПЕРЦЕВА (2)
Для кого
Універсальні (4)
Скинути
Фільтр
Сортування
Глоду плоди 125г
Ключи Здоровья
Ціна:

28.50грн.
Іван-чай фільтр-пакет 1,5 г №20
Віола
Ціна:

24.30грн.
Новинка
Фіточай Іван-чай 50г
Фіточай Іван-чай 50г
 
Ціна:

31.50грн.
Ціна:

26.50грн.
Ціна:

41грн.
Іван-чай 50г
 
Ціна:

29.90грн.
Ціна:

42.80грн.
Іван-чай 50г
 
Ціна:

29.50грн.
Плоды боярышника 50г
 
Ціна:

45.30грн.
Оновлено:
11.01.2022
Перевірено

Чай для серця та здоров'я судин

Серед найпоширеніших проблем зі здоров'ям у мешканців України залишаються серцево-судинні захворювання. Напружений ритм життя, нестача відпочинку, брак вітамінів і мінералів – всі ці фактори негативно впливають на стан організму. Щоб зміцнити здоров'я та нормалізувати тиск, можна купити чай для серця. Прийом такого засобу з профілактичною метою не замінить ліки, але допоможе захистити серцево-судинну систему від появи серйозних патологій. Крім того, фіточай є більш корисною заміною таким напоям, як чорний чай та кава. При цьому ціна на чай для серця дозволяє придбати його для споживання на регулярній основі.

Користь трав'яного чаю для серця та судин

Запорукою здоров'я серцево-судинної системи є нормальний кровообіг. Щоб зберегти стінки судин еластичними й пружними, застосовують різні трави - іван-чай, плоди глоду, звіробій, календулу, деревій, буркун, арніку, собачу кропиву, валеріану, мелісу. Використовують їх як окремо, так і у вигляді зборів. Перелічені трави для серця мають ряд позитивних властивостей:

  • Іван-чай - рослина, багата на вітаміни C і B, кальцій, магній, цинк, натрій, мідь, селен, бор і залізо. У сукупності ці вітаміни та мінерали нормалізують роботу серця, зміцнюють стінки судин. Наявність у складі іван-чаю кверцетину дозволяє відновити клітинні структури судин і покращити їхню проникність. У рослині містяться кумарини - речовини, які сприяють відновленню коронарних судин та їхньому розширенню.
  • Плоди глоду - джерело вітаміну C. Ягоди рослини не тільки допомагають зміцнити стінки судин і підвищити їхню еластичність, а й покращують кровообіг. Вживання плодів глоду корисне у боротьбі з аритмією і тахікардією, гіпертонією та перевтомою. Їх можна застосовувати для профілактики інфарктів та інсультів. При цьому глід має спазмолітичні властивості. Його можна приймати для нормалізації психоемоційного стану.
  • Календула використовується для нормалізації серцевого ритму та розширення судин. У її складі міститься кверцетин – речовина, корисна у боротьбі з нерегулярним серцебиттям. Трав'яні збори, які включають квітки рослини, застосовуються для поліпшення самопочуття при перевтомі, а також допомагають знизити тиск.
  • Астрагал є природним розширювальним засобом, що покращує прохідність серцевих, коронарних і ниркових судин. Рослину застосовують у лікуванні серцевої недостатності, стенокардії.
  • Конюшина являє собою природний антикоагулянт, який підвищує рівень корисного холестерину в організмі, захищає серцево-судинну систему.

Чайні напої на основі перерахованих рослин будуть корисні людям, які страждають від підвищеного тиску, схильні до стресів, безсоння, хронічної перенапруги. Склади зборів для серця включають компоненти, які допомагають боротися з атеросклерозом - головною причиною порушення нормального кровотоку в судинах. Практично всі трави для серця, які можна придбати в аптеці, містять глікозиди - речовини з кардіотонічною та антиаритмічною дією. Вони використовуються в лікуванні серцевої недостатності та інших недуг, пов'язаних із серцем та судинами.

В інтернет-аптеці Apteka.com можна купити трави для серця за низькими цінами. На сторінках нашого каталогу ви знайдете фітозбори в зручній для заварювання формі – в пакетиках або розсипом. Замовити онлайн трави для серця можна з оперативною доставкою в аптеку зі списку, з яким ви можете ознайомитися на сайті.

08004 08004