Креми, гелі та мазі від алергії

Фільтри
Фільтр
Сортування
Фокорт-Д крем 0.1% 15г
Дарниця
Ціна:

50.50грн
Гідрокортизон мазь 1% 10г
 
Ціна:

48.70грн
Новинка
Синафлана мазь 0.025% туба 15г
Синафлана мазь 0.025% туба 15г
 
Ціна:

48.40грн
Дермадрін мазь 20 г
 
Ціна:

77.60грн
Белогент крем 15 г
 
Ціна:

79.41грн
Тримістин-Дарниця мазь 14г
Дарниця
Ціна:

85грн
Хіт!
Феністил гель 30г
Феністил гель 30г
 
Ціна:

103.40грн
Белогент крем 30г
 
Ціна:

109.80грн
Псило-бальзам гель 20г
 
Ціна:

122.10грн
Дермадрін мазь 50 г
 
Ціна:

123.60грн
Iрикар мазь 50г
 
Ціна:

173грн
Стерокорт крем 0.1% 15г
 
Ціна:

194.40грн
Элидел крем 1% 15г
 
Ціна:

406.40грн
товар відсутній
Дермадрин мазь 20 г
Дермадрин мазь 20 г
 
Ціна:

 
товар відсутній
Дермадрин мазь 50 г
Дермадрин мазь 50 г
 
Ціна:

 
товар відсутній
Фенистил Эмульсия накож.0.1% фл.8мл
Ціна:

 
товар відсутній
Гідрокортизон мазь 1% 10г
Гідрокортизон мазь 1% 10г
 
Ціна:

 
товар відсутній
Преднітоп мазь для зовнішнього застосування 0.25% туба 10г

 

Мазь від алергії - класифікація лікарських засобів та їхні особливості

Поява алергічного подразнення на шкірі викликає дискомфорт і порушує якість життя. Для боротьби з неприємною і болючою симптоматикою може використовуватися антиалергійна мазь. Механізм дії цих засобів полягає в усуненні набряклості, почервоніння, лущення, сверблячки - реакцій організму на зовнішні або внутрішні подразники. При цьому вони допомагають загоювати шкіру і перешкоджають появі вторинних інфекцій.

Види антигістамінної мазі для лікування алергічних проявів на шкірі

Щоб усунути алергічні прояви на шкірі, використовуються препарати для зовнішнього застосування. Вони діляться на лікарські засоби старого і нового покоління. Всі протиалергічні мазі можна також розділити на гормональні та негормональні препарати. Гормональні мазі та креми відрізняються низкою особливостей:

  • Негормональні мазі мають невелику кількість протипоказань і можуть застосовуватися для тривалого лікування. Препарати, що містять пантенол, найчастіше застосовують для усунення алергічних реакцій на сухій і чутливій шкірі. Вони сприяють загоєнню мікротріщин і невеликих пошкоджень, зволожують шкіру. Лікарські засоби, які містять ланолін, дозволяють знизити больові відчуття та подразнення. Дана речовина пом'якшує шкіру. Для регенерації пошкодженої шкіри використовують препарати, що містять ретиноїди.
  • Гормональні мазі призначаються після обстеження пацієнта тільки при наявності відповідних показань. Дія таких препаратів полягає в пригніченні функції надниркових залоз, які беруть участь у продукуванні гормонів для обміну речовин. Для усунення алергічних проявів використовуються глюкокортикоїди, кортикостероїди. Препарати даного типу мають ряд протипоказань і можуть викликати побічні дії, тому застосовувати їх можна тільки за призначенням лікаря.

Разом з препаратами, які базуються на одній діючій речовині, застосовуються комбіновані лікарські засоби. Такі мазі нерідко об'єднують у собі антибактеріальний, протигрибковий і протизапальний ефект. Поряд з маззю фахівець може порадити крем або гель від алергії - засіб, який має більш легку основу і надає заспокійливий ефект на уражені ділянки шкіри. Крем від алергії швидко вбирається, зволожує шкіру, відлущує ороговілі ділянки, сприяє регенерації. Незважаючи на мінімальні протипоказання, негормональні креми не можна використовувати безконтрольно і в довільних дозах протягом тривалого часу.

Як підібрати крем від алергії

Перед тим як купити мазь проти алергії, потрібно встановити природу алергічних реакцій, які викликають подразнення на шкірі. Для цього потрібно відвідати лікаря, отримати консультацію дерматолога, ендокринолога і алерголога. Варто враховувати, що усунення симптомів алергії - лише частина лікування, тому необхідно виявити причину появи подразнень і впливати на неї. Схожі з алергією симптоми присутні у багатьох дерматологічних захворювань, які вимагають комплексного лікування. Застосовувати крем проти алергії необхідно тільки за призначенням у дозуванні, яке рекомендує лікар.

Ви можете купити антигістамінну мазь для усунення симптомів алергії в інтернет-аптеці apteka.com. Замовити лікарський засіб онлайн можна за доступною ціною. У каталогах нашої компанії присутні сертифіковані в Україні засоби. Перед покупкою препаратів обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

🥇 Найпопулярніші Мазі і крема від алергії:
🔎 Мазі і крема від алергії - найактуальніші новинки:
Ваше місто: Дніпро?
08004 08004