Пиколинат хрому

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Форма
Капсули (1)
Діюча речовина
ВІТАМІН С (1)
КАЛЬЦІЮ СТЕАРАТ (2)
СИРОВАТКА МОЛОЧНА (2)
ХРОМ (1)
Для кого
Універсальні (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

30.20грн.
Хром активний табл.0.25 г №80
 
Ціна:

35.50грн.
Ціна:

43.30грн.
Ціна:

49.20грн.
Піколінат хрому капсули №90
Solgar
Ціна:

374.30грн.
Оновлено:
03.02.2022
Перевірено

Хром - це мікроелемент, який впливає на процеси, пов'язані з обміном речовин. Його дефіцит несе серйозні наслідки для здоров'я. Дієтології рекомендують купити піколінат хрому не тільки людям, які прагнуть поліпшити власне самопочуття, а й тим, хто хоче схуднути. Цей мікроелемент бере участь у процесах регулювання чутливості клітин до інсуліну. Речовина бере активну участь у метаболізмі вуглеводів і білків, пригнічує тягу до солодкого. Варто ще знати, що при значній і тривалій нестачі хрому збільшується ризик розвитку діабету граничного типу (непереносимість цукру). Ось чому заповнення нестачі мікроелемента має велике значення.

Піколінат хрому: показання до застосування

Всього 6 мг мікроелемента позитивно позначається на організмі:

1. Контролює рівень цукру в крові, оскільки є компонентом фактора толерантності до глюкози.

2. Бере участь у перетравлюванні цукрів і білків, тому що входить до складу травних ферментів (наприклад, трипсину).

3. Знижує рівень «поганого» холестерину і збільшує «хороший».

4. Нормалізує очний тиск.

5. Сприяє прискоренню процесів регенерації тканин.

6. Бере участь у формуванні імунного захисту.

7. Сприяє утворенню гормонів, що зміцнюють тканини кісток і хрящів.

Хром - активний учасник процесів, пов'язаних зі спалюванням жирової тканини. Плюс він зменшує тягу до солодкого, а значить, позбутися від зайвих сантиметрів вдасться швидше. При цьому не потрібно мучити себе інтенсивними фізичними навантаженнями. Досить купити хром в аптеці, приймати згідно з інструкцією та налагодити харчування. Гарним варіантом є препарати від таких виробників, як: «Фармаком», ТОВ «Еліт-Фарм», «ЮА-ФАРМ», Solgar. Ці та інші біологічно активні добавки можна замовити на нашому сайті онлайн.

В яких ситуаціях хром не рекомендований

Вживаючи препарати або вітаміни з хромом, уникайте передозування. Цей мікроелемент надходить до організму разом з продуктами харчування. Якщо у людини здоровий збалансований раціон, щоденна потреба в хромі може бути задоволена. Безпечна доза для дорослих становить 50 - 200 мкг на день. Хворим на цукровий діабет, а також тим, хто хоче схуднути, можна збільшити дозу до 400 - 600 мкг на день.

До протипоказань відносяться:

· вік до 18 років;

· вагітність і період годування грудьми;

· серцева, ниркова, печінкова недостатність;

· хвороба Паркінсона;

· онкологія;

· схильність до алергічних реакцій;

· індивідуальна непереносимість.

Вибираючи хром в онлайн-аптеці, зверніть увагу на вид активної речовини. Найкраще засвоюється мікроелемент, який надходить в організм у вигляді органічної солі (піколінат хрому). При вживанні неорганічних сполук поглинання мікроелемента становить близько 1%.

Врахуйте, що біодоступність залежить не тільки від форми, а й від супутніх сполук. Наприклад, вона збільшується за наявності вітаміну С і, навпаки, знижується, якщо мікроелемент приймати разом із залізом, марганцем, цинком чи кальцієм.

Кращий хром у таблетках в інтернет-аптеці apteka.com

На нашому сайті представлений широкий перелік препаратів. Є також у наявності біологічно активні добавки. В Україні вони не є лікарськими препаратами, тому відпускаються без рецепта.

Зверніть увагу, що ціна на піколінат хрому варіює в широкому діапазоні. На це впливає концентрація діючої речовини, кількість таблеток і дозування. При необхідності наші консультанти допоможуть підібрати препарат, який відповідає оптимальному співвідношенню ціна-якість.

08004 08004