Про компанію

Важлива соціальна місія Інтернет аптеки apteka.com - забезпечення населення України безпечними, високоефективними та якісними лікарськими засобами.

Інтернет аптеки apteka.com пропонує своїм покупцям широкий асортимент лікарських засобів і виробів медичного призначення провідних вітчизняних та іноземних виробників, які отримує безпосередньо від виробників або їх авторизованих дилерів.

Цінова політика нашої аптеки на ліки, товари для краси та здоров'я  в середньому нижче аптек конкурентів. Ми отримуємо товари безпосередньо від виробників, тому товари замовлені на apteka.com, надходять до аптеки безпосередньо з нашого складу без посередників або перекупників.

Виробники товарів і ліків постійно проводять на нашому сайті різні акції, коли товари можна замовити з додатковою знижкою. Такі товари ви знайдете в розділах «Акції та спеціальні пропозиції» та «Акції». Слідкуйте за новинами!

Величезний асортимент товарів, який представлений на сайті Ви не знайдете у жодній аптеці!  У нас є все - для хворих, людей, які слідкують за своїм здоров’ям,  мам та малюків, для краси, для тих, хто збирає аптечку у відпустку, для автолюбителів, пенсіонерів. Будь-які засоби, навіть самі дефіцитні та рідкісні - неодмінно знайдуться на apteka.com!

Найголовніше ви можете забрати своє замовлення у найближчій аптеці поруч з Вашим будинком або по дорозі на роботу. Легко та просто в зручний час!

Швидка доставка замовлення в будь-яку точку України Вам гарантована! Зазвичай своє замовлення Ви можете отримати вже на наступний день у найближчій аптеці ! Максимальний термін доставки всього три дні. Як тільки ви сформували замовлення на сайті apteka.com, інформація про нього надходить в нашу систему. Замовлення оперативно обробляють та відправляється в обрану Вами аптеку.

Без сумніву спробуйте, порівняй та оберіть apteka.com наш сервіс доступний 24 години на добу на відстані витягнутої руки!

Функціонал сайту apteka.com – простий, зрозумілий та зручний. Краща презентація товарів та оптимальний пошук на сайті. Обираючи товар за назвою Ви отримаєте перелік товарі з однаковою назвою, але з різними виробниками. Зліва представленний католог з розділами по категоріях товарі . Кожен товар має інструкцію або характеристики.

Якщо Ви вирішили зробити замовлення, наші спеціалісти проконсультують та допоможуть з оформленням. Якщо замовлення уже зроблене Вам перетелефонують та узгодять деталі. При зміні статусу ми Вас проінформуємо, на якій стадії замовлення. Після доставки замовлення до найближчої обраної аптеки Ви отримаєте повідомлення, що його можна забрати в зручний час.

Сайт apteka.com – це пошук та замовлення аптечних товарів. Замість походів від однієї аптеки до іншої  Ви обираєте необхідний товар у зручному місці для себе на улюбленому гаджеті, та замовляєте його доставку в аптеку, де вам буде зручно його купити. Ми працюємо за законом і не доставляємо ліки додому, адже в Україні це заборонено!

Ми гарантуємо конфіденційність для наших клієнтів. При отриманні інтернет замовлення в аптеці Вам достатньо назвати номер замовлення, і Вам видадуть його без зволікання.

Ми гарантуємо якість товарів, адже працюємо тільки з надійними постачальниками і дотримуємося всіх правил зі зберігання та транспортування лікарських препаратів. Товари на apteka.com мають всі необхідні документи, інструкції, ліцензії та сертифікати.

Нам довіряють, бо ми працюємо згідно законодавства України. Ми впевненні в якості товару, який пропонуємо. Ви довіряєте нам своє здоров’я і ми цінуємо це.

Бажаємо бути здоровими - бережіть себе!

08004 08004