Про сервіс

«Apteka.com» це сервіс

Наші переваги:

 1. Доступна ціна

  Ми формуємо ціни на багато ліків, товарів для краси і здоров'я на сайті Apteka.com за прин­ципом - нижче, ніж в се­ре­дньому в аптеках.
  Наша перевага - це ро­бо­та з пря­ми­ми конт­ра­кта­ми виробника, оформ­ляю­чи за­мов­лення на Apteka.com Ви отри­муєте пря­му пос­тав­ку в апте­ку з на­шо­го складу без по­серед­ників або пе­ре­куп­ників.

 2. Акції та знижки

  Сервіс Apteka.com завжди робить вигідні пропозиції для наших користувачів. Ми допомагаємо скоротити витрати на здоров'я! Наші партнери виробники товарів і ліків розміщують на нашому сайті і сторінках в соц. мережах FB та IG вигідні акції, розіграші та спец. пропозиція. Такі товари ви знайдете в розділах «Акції та спеціальні пропозиції» «Зараз актуально» і Популярні товари».

 3. Величезний асортимент

  На сайті Apteka.com величезний асортимент товарів — до 15 000 найменувань! У нас ви знайдете самі рідкісні і дорогі препарати. Зручний каталог ліків, вітамінів, фіточаїв... Ми дбаємо про мам і малюків і пропонуємо тільки ліцензовані та екологічно чисті товари. Відвідайте наш розділ «Засоби для краси та догляду» де представлена аптечна косметика. Ми допоможемо тим, хто збирає аптечку у відпустку, для автолюбителів, спортсменів.

 4. Аптека поруч

  Замовляючи на Apteka.com, можна вибрати доставку в найближчу аптеку поруч з будинком або біля роботи. І легко і просто забрати замовлення у зручний час!

 5. Швидка доставка

  Ми доставляємо Ваші замовлення протягом 24 год.у великих містах і протягом 2 - 4 днів у віддалені регіони України. Замовлення Apteka.com обробляються Контакт центром у робочому режимі з 8.00 до 21.00, сім днів на тиждень. Замовлення оперативно обробляють співробітники складу, і він відправляється в обрану вами аптеку. Ми розвиваємося і шукаємо альтернативні способи термінової  надійної доставки.

 6. Порівняй і вибери Apteka.com!

  На сайті Apteka.com представлений багаторівневий каталог з розділами по хворобах для зручного пошуку ліків і товарів. «Довідник ліків» де згруповані ліки з однаковою назвою, але різними виробниками. Кожен товар описаний, і ви можете порівняти ціни, склад, принцип дії. Також можна використовувати пошук по сайту для швидкого пошуку препаратів. Ви завжди отримаєте професійну консультацію нашого Провізора-фармацевта.

  Apteka.com у вашому телефоні або ПК — це зручно, швидко і доступно.

 7. Надійно і законно

  Сервіс Apteka.com -Всеукраїнська мережа з пошуку та замовлення аптечних товарів. По суті, ми - розиширена вітрина аптеки, де Ви можете вибрати необхідний товар, і замовити його доставку в аптеку, де вам буде зручно його купити. Ми здійснюємо обробку, зберігання і доставку замовлень з дотриманням всіх вимог законодавства.

 8. Конфіденційно

  При отриманні продукції в аптеці Вам не доведеться навіть вимовляти назви обраних товарів - просто назвіть номер замовлення, і Вам його видадуть.

 9. Якісний товар

  Apteka.com - проект компанії «Вента.ЛТД», одного з лідерів фармацевтичних дистриб'юторів України. Ми гарантуємо якість товарів, адже працюємо тільки з надійними виробниками і дотримуємося всіх правил по зберіганню і транспортуванню лікарських препаратів.

  Товари на Apteka.com мають всі необхідні документи, інструкції, ліцензії та свідоцтва. Замовляючи на Apteka.com можна бути впевненим в якості товару.

Контактна інформація та реквізити

Сервіс пошуку та замовлення аптечних товарів Apteka.com

Багатоканальний телефон безкоштовно

08004 08004

Графік роботи контакт центру: 9.00 - 18.00 с Пн - Пт
Онлайн замовлення — цілодобово

E-mail

info@a.com.ua

ТОВ «Вента.ЛТД»
Юридична адреса
49000, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Селянський узвіз 3А
Код ЄДРПОУ 21947206ИНН
Свідоцтво платника ПДВ № 100302551
ІНН №219472004024
Офіційний сайт

www.ventaltd.com.ua

Бажаємо бути здоровими - бережіть себе!

08004 08004