Вітаміни

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн
Діюча речовина
Скинути
Фільтр
Сортування
Новинка
Аскорбинка VitC таблетки 500мг №10
Ціна:

4.30грн
Ціна:

8.81грн
Хіт!
Вітаміни PLUSSSZ Осінь-зима + мультивітамін таблетки шипучі 4,3 г малина №20
Для вагітних
Фолієва кислота форте (Вітамін В9) таблетки 0.25г №60
Ціна:

13.30грн
Ціна:

15грн
Ціна:

15грн
Ціна:

14.90грн
Ціна:

14.90грн
Ціна:

18.50грн
Ціна:

18.50грн
Ціна:

18.50грн
Ціна:

18.50грн
Для вагітних
Фолієва кислота (Вітамін В9) таблетки 0.25 г №60
Ціна:

13.30грн
Ціна:

18.40грн
Ціна:

18.61грн
Ревіт драже №80
 
Ціна:

13.80грн
Ціна:

17.20грн
Ціна:

24грн
Сироп шипшини 100мл
 
Ціна:

13.50грн
Для вагітних
Фолієва кислота форте (Вітамін В9) таблетки 0.25г №60
Ціна:

20.11грн
Ундевіт драже №50
 
Ціна:

20.30грн
Ціна:

17.40грн
Ціна:

21.10грн
Сірка таблетки 0.5 г №60
 
Ціна:

29.70грн
Ціна:

25.80грн
Ціна:

32.50грн
Ціна:

32.71грн
Ціна:

32.60грн
Ціна:

32.60грн
Ціна:

32.60грн
Ціна:

32.90грн
Спіруліна таблетки 0.5 г №40
 
Ціна:

31.90грн

Якісні вітаміни в аптеці

Лікарі рекомендують приймати комплекс вітамінів двічі на рік: восени і навесні. Незважаючи на очевидну користь, перед початком прийому слід ознайомитися з описом і проконсультуватися з лікарем. Він розповість, які варто купити вітаміни, в залежності від ваших потреб і проблем. 

Види вітамінних комплексів

У широкому асортименті вітамінів і мінералів легко заплутатися, особливо якщо врахувати, що більша частина комплексів має однаковий склад і обіцяє однаковий результат. Враховуйте, що повністю синтетичні вітаміни погано засвоюються, на відміну від натуральних. Зрозуміло, що натуральні не можуть так довго зберігатися, тому найпопулярніші і корисні вітаміни для здоров'я - комбінованого типу. 

Перш ніж купити в аптеці вітаміни, потрібно вибрати, який препарат вам потрібен. Основна класифікація ділить їх на 2 типи:

  1. Загальнозміцнюючі -  їх варто пити здоровим людям. Такі вітаміни відновлюють добову потребу в речовинах, зміцнюють імунітет, допомагають відновитися після хвороб, дарують бадьорість і сприяють активності. Тобто, такі вітаміни націлені на те, що вживати їх будуть здорові люди для профілактики. Такі добавки містять добову норму кожного потрібного вітаміну і мінералу.
  2. Другий тип - це спеціалізовані мінеральні препарати. Вони націлені на досягнення певного результату, наприклад, є вітаміни для поліпшення зору, можливості вибору як волосся, шкіри, вітаміни з позначкою “б'юті”, комплекси для вагітних, жіночого здоров'я та інші. Склад їх збалансований, в ньому може бути більше певних вітамінів і взагалі не бути деяких мінералів. Наприклад, у вітамінах для зору буде багато групи А, В2 і Е, а в комплексі для вагітних - багато фолієвої кислоти.

Також комплекси, які п'ють курсом, бувають моновітамінні і полівітамінні. Моновітаміни виконані на основі однієї речовини, їх призначають при нестачі певного вітаміну. Полівітамінні - комплекси загальної дії, для підтримки здоров'я в перехідні періоди.

Загальна класифікація також ділить комплекси на види, в залежності від концентрації вітамінів. Серед них:

  1. Дози речовин 30-50% добової потреби.
  2. 100% добової потреби.
  3. Доза вітамінів перевищує добову норму в кілька разів.

Комплекси підбирає лікар, виходячи зі стану організму. Третя група призначається при великому дефіциті вітамінів і дозволяє відновити баланс за 10-14 днів.

Якщо ви самі вибрали собі вітаміни загального спектра, рекомендується вибрати вітаміни із дозою 100%. Їх радять пити 1-2 місяці. Але перед цим варто здати аналізи, щоб переглянути, чого не вистачає організму, щоб не було надлишку деяких речовин.

Які вибрати - вітчизняні чи зарубіжні

У нас прийнято вважати, що закордонні ліки завжди краще. Іноді це так, але у випадку з вітамінами різниці немає. У світі всього кілька компаній займаються виробництвом синтетичної основи для вітамінів, а тому і в наших, і в зарубіжних комплексах одна основа. Відрізнятися буде смак, аромат, розмір таблеток або капсул, і ціна. Через додавання смакових ароматизаторів і бренд, імпортні комплекси будуть дорожче при такому ж ефекті на організм. Зверніть увагу на ціни в онлайн аптеках України, а потім на склад препаратів.

Як купити добавки

Купити вітаміни в Україні у великому асортименті і без переплат пропонує наша інтернет-аптека.

В асортименті представлені товари від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників, які ми отримуємо безпосередньо. Це дозволяє тримати ціни доступними і вигідними для оптових і роздрібних покупців.

Товари в каталозі відповідають нормам якості та безпеки, на кожен виріб отримано сертифікат. У нас ви знайдете недорогі і корисні комплекси вітамінів і мінералів для здоров'я дорослих і дітей.

Всі товари в наявності, доставка по Києву і Україні робиться в кілька днів. 

Якщо потрібна допомога у виборі - зверніться до менеджерів, щоб отримати консультацію і зробити замовлення. Також в ЮА Аптека є функція продажу за рецептом лікаря.

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004