Жарознижуючі препарати

Фільтри
Фільтр
Сортування
Ціна:

29.80грн.
Ціна:

8.20грн.
Ціна:

15.70грн.
Панадол таблетки 500мг №12
 
Ціна:

24.60грн.
Ціна:

23.80грн.
Ціна:

38.71грн.
Ціна:

25.10грн.
Цитрамон Максі таблетки №10
Дарниця
Ціна:

38.21грн.
Ціна:

37.90грн.
Ціна:

113.50грн.
Цитрамон Екстра таблетки №10
Дарниця
Ціна:

44.20грн.
Ціна:

44.70грн.
Грипфлю таблетки №10
 
Ціна:

49.30грн.
Ціна:

39.10грн.
Ібупрофен-Дарниця таблетки 0,2 №50
Дарниця
Ціна:

46.60грн.
Ринза таблетки №10
 
Ціна:

56грн.
Ціна:

78.91грн.
Термідол капсули м'які 200мг №10
 
Ціна:

43.80грн.
Ціна:

77.80грн.
Ціна:

59.20грн.
Ціна:

74.10грн.
Ціна:

71.20грн.
Ціна:

91.20грн.
Ціна:

97.90грн.
Ціна:

110.70грн.
Ціна:

97.70грн.
Ціна:

79.80грн.
Антифлу порошок пакети №5
Bayer
Ціна:

126.40грн.
Ціна:

113.50грн.
Ціна:

112.80грн.

Жарознижувальні засоби - показання до застосування, види і властивості препаратів

Підвищення температури тіла пов'язано з природною захисною реакцією організму у відповідь на патогени. Ними можуть бути віруси, бактерії, паразити, токсини. Щоб "збити температуру", часто необхідно купити жарознижувальне. Засіб такого типу має перебувати в аптечці будь-якої людини, оскільки критичне збільшення температури потребує термінової реакції. Придбати жарознижувальні ліки в аптеці можна за доступною ціною, бо вони відносяться до ряду найбільш затребуваних препаратів.

В інтернет-аптеці apteka.com доступні ліки від температури в різних формах випуску. Замовити онлайн можна як таблетки, так і свічки жарознижувальні.

Жарознижувальні для дорослих

Для лікування дорослих передбачено чимало препаратів, які відносяться до групи антипіретиків. Вони дозволяють знизити температуру і повертають нормальну терморегуляцію організму. Діючі речовини цієї групи також виступають анальгетиками, оскільки вони блокують вироблення простагландинів, які викликають запалення і больові відчуття. Препарати можуть випускатися в різних формах - у вигляді таблеток, сиропів, уколів від температури.

Для дорослих жарознижувальні препарати включають нестероїдні протизапальні засоби. Поряд з високою ефективністю, такі таблетки не викликають звикання, а також відрізняються порівняно невеликою кількістю протипоказань.

Ліки від температури при ГРВІ можуть бути комбінованими. Вони поєднують у собі кілька діючих речовин, за рахунок чого не тільки знижують жар, а й знімають набряк слизових оболонок, усувають запалення і сприяють відходу мокротиння. Якщо ліки містять речовини, які пригнічують ЦНС, до них може бути доданий кофеїн, який мінімізує таку дію. Також комплексні ліки від температури можуть складатися з компонентів, які надають загальнозміцнювальну дію на організм - наприклад, вітамін C. Випускаються такі препарати в різних формах - від таблеток до порошків від температури.

Для лікування дітей необхідно використовувати жарознижувальні ліки з мінімальною кількістю протипоказань та побічних ефектів. Одними з найпопулярніших і відносно безпечних діючих речовин у препаратах є парацетамол та ібупрофен. При підборі антипіретиків необхідно враховувати вік і вагу малюка. Настійно рекомендуємо проконсультуватися з педіатром перед покупкою будь-яких засобів для лікування дитини.

Залежно від віку малюка і протікання лихоманки, можуть використовуватися як таблетки, так і свічки від температури. Вони служать жарознижувальним засобом при больових синдромах середньої тяжкості, а також лихоманці. Тривалість дії однієї свічки залежить від дозування речовини в її складі. Як правило, тривалість ефекту становить не більше 6 годин. Такий засіб ефективно справляється зі зниженням температури в ситуації, коли дитина не може приймати таблетки або сироп через нудоту.

Ректальні свічки застосовують також і в лікуванні дорослих.

Таблетки від температури - ціна препаратів

Ціна на жарознижувальне залежить від декількох факторів. Вирішальну роль відіграє покоління препарату, оскільки це впливає на технологію виробництва ліків. Варто відзначити, що ліки з низькою і високою ціновою категорією можуть мати порівняно однаковий ефект. Однак через особливості обробки дешевший препарат може мати більше протипоказань і побічних ефектів.

При виборі ліків ціна відіграє вирішальну роль для багатьох покупців, тому ми прагнемо запропонувати вам найдоступніші варіанти ліків від температури в Україні.

08004 08004