Краплі в ніс від алергії

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Гель (2)
Краплі (2)
краплі для носа (3)
Краплі оральні (1)
Спрей (7)
спрей для носа (8)
Діюча речовина
АЗЕЛАСТИН (2)
БЕКЛОМЕТАЗОН (1)
БУДЕЗОНИД (1)
ДЕКСПАНТЕНОЛ (1)
ІПРАТРОПІЮ БРОМІД (2)
КРОМОГЛИЦИЕВАЯ КИСЛОТА (1)
Ксилометазолин (32)
Мометазон (11)
МОРСЬКА ВОДА (7)
МОРСЬКА СІЛЬ (4)
НАТРІЮ ХЛОРИД (2)
ОКСАМЕТАЗОЛИН (3)
ОКСИМЕТАЗОЛІН (9)
ТРАМАЗОЛІН (1)
ФЛУТИКАЗОН (1)
Флютиказона фуроат (1)
ХЛОРГЕКСИДИН (1)
ЕКТОІН (1)
Вік
дорослі (1)
Умови відпуску
По рецепту (1)
Для кого
Універсальні (44)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Ціна:

65.30грн.
Тизин Ксило краплі в ніс 0.05% флакон 10мл
Johnson and Johnson
Ціна:

63.70грн.
Ціна:

77.91грн.
Ціна:

40грн.
Ціна:

29.20грн.
Ціна:

41.40грн.
Ціна:

59грн.
Ціна:

59.70грн.
Риназолін каплі 0.025% флакон 10мл
Фармак
Ціна:

51.30грн.
Ціна:

48.80грн.
Ціна:

48.10грн.
Ціна:

54.90грн.
Ціна:

59.60грн.
Ціна:

61.20грн.
Ціна:

60.50грн.
Ціна:

65.91грн.
Ціна:

67.10грн.
Ціна:

69.30грн.
Мілт краплі назальні флакон 10мл
Фармак
Ціна:

76.20грн.
Галазолін краплі 0,05% 10 мл
 
Ціна:

65.30грн.
Ціна:

69.70грн.
Ціна:

80.80грн.
Ціна:

72.80грн.
Ціна:

72.60грн.
Ціна:

85.10грн.
Ціна:

85.60грн.
Ціна:

85.60грн.
Мультигрип Назаль спрей назальний розчин 0.1% флакон з розпилювачем 10мл
 
Ціна:

80.10грн.
Ціна:

92грн.
Оновлено:
27.05.2021
Перевірено

Краплі в ніс від алергії та алергічного риніту

Алергія — хронічний стан імунітету, який здатний давати відповідь на різні подразники. Прояви алергічної реакції знайомі практично кожній людині. Це може бути висип, подразнення шкіри і слизових оболонок, рясне виділення секретів, утруднене дихання. Однією з найнеприємніших реакцій на зовнішні подразники є алергічний риніт. Для боротьби з ним використовуються антигістамінні препарати, в тому числі протиалергічні спреї і краплі в ніс.

В інтернет-аптеці apteka.com ви можете підібрати лікарські засоби для усунення неприємних симптомів алергії. Щоб купити спрей для носа від алергії за невисокою ціною, рекомендуємо скористатися нашим онлайн-сервісом. Ви можете замовити препарати з доставкою в Україні за 1-2 дні. У нашій аптеці можна придбати тільки сертифіковані лікарські засоби відомих фармацевтичних компаній.

Спрей від алергії при утрудненому носовому диханні

Однією з найзручніших лікарських форм при лікуванні утрудненого дихання є спреї. Протиалергічні спреї — засоби, які відрізняються декількома перевагами. З їхньою допомогою діюча речовина подається в підвішеному стані, тому покривається велика площа носових ходів, аж до гайморових пазух. Спреї від алергічного риніту зручні в застосуванні, їх можна використовувати самостійно і носити з собою. Завдяки правильно підібраному препарату можна значно знизити інтенсивність алергічних реакцій у відповідь на збудники у дітей і дорослих. Такий засіб необхідний в якості захисту від алергії на амброзію і пилок інших рослин.

Необхідно пам'ятати, що закладеність носа, рясне виділення слизу, набряк слизових оболонок, свербіж і чхання — симптоми, які характерні не тільки для алергічного риніту. Оскільки так проявляються гострі респіраторні захворювання, перед прийманням ліків бажано звернутися до лікаря. Крім того, хронічний алергічний риніт може перейти в бронхіальну астму, тому для лікування необхідна допомога фахівця.

Як діють протиалергічні краплі в ніс

Препарати від алергічного риніту призначені для усунення гострої симптоматики. Вони усувають запальні процеси, надають антигістамінну дію. Діючі речовини препаратів від алергії блокують і пригнічують вивільнення гістаміну, пом'якшують перебіг дискомфортних реакцій. З цією метою використовуються спреї і краплі для носа від алергії. Завдяки збалансованому складу вони надають швидкий ефект, при цьому не викликають звикання. 

Антигістамінні засоби і кортикостероїдні спреї застосовуються в комплексі для усунення запалення і набряклості. Разом з ними можуть призначатися судинозвужувальні препарати, якщо у пацієнта немає протипоказань. Щоб впоратися з алергією ефективно і не нашкодити собі, не варто займатися самолікуванням. Перед покупкою ліків зверніться до алерголога-імунолога. Важливо пам'ятати, що вчасно купірувати алергічні реакції недостатньо — по можливості потрібно уникати контактів з алергеном.

Як правильно використовувати краплі в ніс від алергії

Засоби для боротьби з алергією необхідно правильно застосовувати для досягнення позитивного ефекту. Перед процедурою потрібно помити руки з милом. Для використання спрею перед застосуванням його інтенсивно струшують протягом декількох секунд. Потім видаляють захисний ковпачок і вводять в ніздрю на 0,5 сантиметра. Голову при цьому необхідно утримувати прямо. Другу ніздрю потрібно закрити пальцем, після чого натиснути на дозатор, одночасно вдихаючи повітря. Процедуру повторюють аналогічним чином для другої ніздрі.

Щоб закапати в ніс краплі від алергії, необхідно обробити руки. Набирають рідину, використовуючи піпетку або дозатор. Для застосування засобу потрібно нахилити голову набік, після чого препарат закапують у ніздрю. Потім акуратно масажують крила носа і повторюють процедуру для другої ніздрі.

Після застосування аерозолів і крапель для носа протягом 5-10 хвилин можна висякуватися і прочищати ніс. 

08004 08004