Фіточаї і фітосбори

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
Скинути
Фільтр
Сортування
Квітки календули 40г
 
Ціна:

13.80грн.
Ціна:

34.80грн.
Ціна:

20.20грн.
Ціна:

35.71грн.
Ціна:

27.50грн.
Ціна:

26.90грн.
Фіточай №31 ромашка 40г
 
Ціна:

30.60грн.
Ціна:

36.40грн.
Ціна:

36.40грн.
Ціна:

36.21грн.
Ціна:

36.10грн.
Ціна:

36.30грн.
Ціна:

36.40грн.
Ціна:

36.50грн.
Ціна:

36.50грн.
Ціна:

37грн.
Ціна:

36.40грн.
Ціна:

36.50грн.
Ціна:

36.40грн.
Ціна:

37грн.
Ціна:

37.10грн.
Ціна:

39.60грн.
Лист брусниці 30г
 
Ціна:

22.20грн.
Ціна:

41.40грн.
Ціна:

39.90грн.
Ціна:

28.20грн.
Ціна:

39.71грн.
Ціна:

39.71грн.
Ціна:

40грн.
Ціна:

39.90грн.
Ціна:

38.60грн.
Ціна:

16грн.

Через надмір покупних вітамінів і ліків ми іноді забуваємо про можливості рослин. Сама природа подарувала нам величезну кількість лікувальних трав і квітів, які допомагають запобігти захворюванню або подолати його, нормалізувати сон і розв’язати інші проблеми зі здоров'ям. При цьому не потрібно займатися збором і заготівлею рослин самостійно. Можна просто купити фіточай з необхідними компонентами у складі та вживати його за інструкцією. В інтернет-аптеці apteka.com знайдеться багато таких засобів, причому за відмінною ціною.

Проти яких проблем допомагає фіточай

Лікарські рослини - справжнє джерело корисних речовин. Проте бездумно їх вживати не варто. Необхідно знати, яка саме рослина допоможе за наявності тієї чи іншої проблеми:

1. Простудні захворювання. Практично всі види фіточаю мають противірусні властивості, покращують роботу імунної системи. Особливо висока ефективність у ромашки, імбиру, малини.

2. Брак вітамінів. У всіх рослинах містяться корисні речовини, але якщо у вас спостерігається загальний дефіцит, варто розглянути фітозбори з різними інгредієнтами у складі.

3. Апатія і втома. При постійній тривожності, піддатливості стресам необхідно зміцнювати роботу нервової системи. Наприклад, фіточай із м'ятою перцевою, ехінацеєю відмінно заспокоює, знімає напругу й заряджає енергією.

4. Зайва вага. При такій проблемі варто купити фіточай, який очистить організм. У його складі може бути присутнім пустирник, розторопша.

5. Проблеми шлунково-кишкового тракту. Якщо турбує підшлункова залоза, часто трапляється здуття кишечника, можна попити чай із цвітом арніки, шавлією, фенхелем у складі. Такі компоненти знімають запалення, приводять у норму ферментативну активність і відновлюють мікрофлору.

Фітозбори в цілому позитивно позначаються на стані організму. Проте все одно важливо пам'ятати про міру і дотримуватись інструкції при вживанні чаю.

Чи може фіточай повністю замінити фармацевтику

Незважаючи на велику різноманітність корисних рослин, їхні цілющі можливості обмежені. Фіточай допоможе впоратися з тією ж застудою, вилікувати захворювання шлунково-кишкового тракту, але не завжди в якості самостійного засобу. Рекомендовано вживати такі чаї грамотно в рамках медикаментозної терапії і тільки за рекомендацією лікаря. Іноді у людей спостерігається гіперчутливість до певної рослинної сировини, що може бути небезпечним для здоров'я. Інша проблема - ймовірність перевищення лікувального ефекту. Наприклад, при поєднанні заспокійливих фіточаїв і ліків аналогічної дії.

Таким чином, купити фітозбір цілком можна для профілактики або усунення симптомів захворювання, але в складних ситуаціях основною все ж залишається медикаментозна терапія. Крім того, займатися самолікуванням навіть за допомогою рослинних засобів вкрай не рекомендується.

Купуйте якісний фітозбір у надійній аптеці

Ви якраз розглядаєте рослинні засоби? Можете сміливо замовити фіточай в аптеці apteka.com. Тут представлені різні види:

· для схуднення;

· для нирок;

· для печінки;

· для підшлункової;

· для зниження цукру в крові і т. д.

Ми продаємо гарантовано якісну продукцію від найнадійніших виробників в Україні. Переглядайте каталог, вибирайте онлайн потрібний засіб і оформляйте покупку. Тут вказується ціна на фіточай та інша корисна інформація. Якщо будуть питання, ми завжди готові проконсультувати.

08004 08004