Судно медичне підкладне

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Судно підкладне пластикове з кришкою
Гамма ООО г.Одесса
Ціна:

123.30грн.
Судно підкладне нестерильне
Гемопласт ПАО
Ціна:

262.90грн.
Оновлено:
13.12.2023
Перевірено

Медичне судно – незамінний аксесуар при догляді за пацієнтами з труднощами переміщення

Тяжкі травми, затяжні хвороби, похилий вік можуть призводити до тривалої або постійної іммобілізації тіла. Спеціалізовані медичні вироби є неодмінною частиною комплексного догляду за пацієнтами, що лежать. Вони дозволяють вирішити питання індивідуальної гігієни, забезпечуючи делікатну турботу. До таких пристроїв належить і медичне судно - спеціальний виріб для відправлення природних потреб без вставання з ліжка. Засоби для догляду за хворими може використовуватися як у домашніх умовах, так і в медичних закладах.

Судно медичне – види пристосувань

Основне призначення медичного судна – допомога пацієнтам, які з тих чи інших причин не можуть самостійно відвідувати вбиральню. І хоча вироби цієї групи об'єднані своїм призначенням, вони відрізняються за конструкцією та матеріалами виготовлення.

В інтернет-аптеці Apteka.com ви можете купити медичне судно з пластику (поліпропілену) або гуми, з кришкою або без неї, необхідної форми та розміру.

Які переваги має медичне судно:

  • виріб добре очищається, легко миється та дезінфікується. Не втрачає своїх властивостей та зовнішнього вигляду при санітарно-гігієнічній обробці;
  • матеріал стійкий до дії агресивних біологічних рідин організму людини;
  • витримує велике навантаження;
  • конструкція пристроїв дозволяє застосовувати їх для лежачої категорії пацієнтів.

Ціна на медичне судно залежить від багатьох факторів. Серед них: модель (тип) виробу, матеріал виготовлення, виробник. Кожен вид судна має власну специфіку застосування.

Медичне судно підкладне – оптимальне рішення для малорухливих пацієнтів

Медична качка (судно) підкладна – це спеціальний інвентар для спорожнення кишечника та сечового міхура без необхідності хворому вставати з ліжка. Це вироби для особливо тяжких пацієнтів із мінімальною або повністю відсутньою руховою активністю.

Вироби цієї категорії виготовляються з поліпропілену (пластмаси), гуми та металу. Суцільнолиті конструкції зручні в користуванні. Ви можете купити підкладне судно з кришкою або без неї.

Конкретна модель пристосування вибирається на основі наступних критеріїв:

  • рівень рухливості пацієнта;
  • маси людини;
  • схильності до появи пролежнів;
  • частоти використання та, як наслідок, частоти дезінфікуючої обробки.

Еластичне гумове судно для лежачих хворих знижує ризик травмування тканин в області крижів, є хорошим вибором для людей з малою вагою. Але такий матеріал має менший термін експлуатації у порівнянні з пластмасою або металом. Поліпропілен і метал більш стійкі до засобів очищення, тому застосовуються не тільки в побуті, а й у стаціонарах. Такі конструкції підходять для людей із будь-якою вагою.

Підкладне судно з кришкою або без неї типу човна (із заниженою передньою частиною) стане порятунком для людей, які зазнають болю при підйомі таза. 

Круг медичний підкладний – вибір для пацієнтів із пролежнями

Проблема появи пролежнів є однією з головних для пацієнтів із лежачим способом життя. Відсутність руху призводить до постійного тиску на тканини. Внаслідок цього погіршується живлення клітин, виникають болі, рани, які легко зазнають інфікування. Підкладний круг від пролежнів – ефективний засіб профілактики цієї проблеми.

Виріб є гумовою камерою, накачаною повітрям. Змінюючи ступінь наповненості, отримуєте жорсткішу або м'якшу опору. Круги розрізняють за діаметром і наявністю додаткового ПВХ-покриття для більш комфортного використання. Гумовий круг від пролежнів зменшує здавлення м'яких тканин у найбільш проблемних місцях. Підкладний круг може встановлюватися під сідницями, лопатками або крижами так, щоб необхідна область знаходилася над його отвором і не торкалася країв. Якщо рани вже утворилися, круг покривається одноразовою пелюшкою. Так ви зможете уникнути подальшого подразнення шкіри навколо травмованої ділянки.

У нашій аптеці ви можете онлайн купити круг медичний підкладний, а також різні судна і українського, і закордонного виробництва. Дані вироби допомагають забезпечити санітарно-гігієнічні потреби та необхідний комфорт пацієнтам на час часткової або повної втрати рухової активності.

Замовити судно або круг підкладний протипролежневий можна через форму на сайті або за телефоном. Ми з радістю відповімо на ваші запитання та підберемо оптимальну модель медичного виробу. Доставка здійснюється в пункти самовивезення (адреси аптек вказані в розділі «Оплата та доставка»).

Судно медичне підкладне ціна в інтернет аптеці

Судно медичне підкладнеЦіна
Судно підкладне пластикове з кришкою123.3 грн
Судно підкладне РР інд.уп.(нестерил.) б/кришки прямокутне 2л до 200кг блакитне238.7 грн
Судно підкладне РР індивідуальна упаковка (нестерильне) без кришки без ручки глибоке 2л до 200кг блакитне277.4 грн
Судно підкладне РР (з поліпропілену) в індивідуальній упаковці нестерильне210.3 грн
Судно підкладне РР індивідуальна упаковка (нестерильне) без кришки 3л до 200кг блакитне203.7 грн
Судно підкладне РР (з поліпропілену) в індивідуальній упаковці нестерильне з кришкою308.1 грн
Судно підкладне нестерильне262.9 грн
Судно підкладне РР індивідуальна упаковка (нестерильне) з кришкою 3л до 200кг блакитне352.1 грн
Судно підкладне РР індивідуальна упаковка (нестерильне) з кришкою прямокутне 2л до 200кг блакитне341.6 грн
08004 08004