Автомобільні аптечки

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Аптечка універсальна міні
Фарммедальянс ТОВ
Ціна:

302.90грн.
Аптечка транспортна
Фарммедальянс ТОВ
Ціна:

326.50грн.
Аптечка першої допомоги
Фарммедальянс ТОВ
Ціна:

455.30грн.
Аптечка універсальна
Фарммедальянс ТОВ
Ціна:

521.60грн.
Оновлено:
25.11.2023
Перевірено

З чого складається аптечка в машину

Кількість зіткнень на дорозі між автомобілями наголошує на необхідності аптечки для авто в кожному транспортному засобі. Крім того, наявність медичної аптечки – один із пунктів правил дорожнього руху. Аптечка в авто – це ваша безпека, якої в жодному разі не можна нехтувати. В аптеці можна купити готові набори, які підходять як для транспортного засобу, так і для інших цілей: офіс, магазин, спортивний клуб.

Згідно з державним стандартом, автомобільна аптечка випускається у двох варіантах:

  • для легкових та вантажних автомобілів, куди вміщується до 9 осіб;
  • для пасажирського транспорту, в який вміщується понад 9 людей.

Базова комплектація аптечки для автомобіля включає:

  • джгут для зупинки крові;
  • стерильний, нестерильний та еластичний бинти;
  • антибактеріальний засіб або серветки;
  • стерильний пакет для перев'язування;
  • ножиці, блокнот та ручку.

Другий варіант комплектації аптечки для машини, призначеної на надання допомоги при травмах, буде містити крім перерахованого вище термопокривало, пов'язку від опіків, пінцет та інші додаткові медичні вироби. Інших спеціальних медикаментів у переліку авто аптечки немає, але її можна доукомплектувати.

Яка аптечка підійде вам

Індивідуальна аптечка – найкращий варіант для підготовки транспортного засобу до експлуатації. Виробники пропонують різний склад наборів для першої допомоги, але не можуть вгадати потреб кожного водія. Краще доповнити набір медикаментами з особистої домашньої аптечки, наприклад, антигістамінними, протиастматичними, протизапальними та іншими лікарськими засобами, які потрібно вибрати виходячи з власних потреб та стану здоров'я.

Дорожня або офісна аптечка першої необхідності повинна допомагати всім членам сім'ї або колегам відповідно. Зверніть увагу, чи є серед вас діабетики, астматики чи алергіки, дізнайтеся про наявність хронічних захворювань.

Аптечка для дому або офіс випускається в пластикових коробках або тканинних чохлах (міні аптечка універсальна), для транспортного засобу - тільки в пластмасових. Максимальний термін придатності 45 року. Після його закінчення аптечка автомобільна має бути замінена. Лікарські препарати з аптечки водія мають власні терміни придатності, тому слідкувати за ними потрібно окремо. 

Аптечка в дорогу для подорожей до інших країн має відповідати євростандарту, містити відповідний сертифікат, гіпсові стрічки та пластирі на основі флісу.

Доступна аптечка першої допомоги в Україні

В інтернет-аптеці Apteka.com ви можете придбати аптечки різних розмірів, комплектацій та виробників. Ціна комплектів на сайті співпадатиме з підсумковим чеком при отриманні товару. Перед покупкою можна ознайомитись із комплектацією кожного виду набору. Замовити автомобільну або індивідуальну універсальну аптечку можна з будь-якої точки України, а забрати в найближчій аптеці, поштовому відділенні або кур'єрі.

Автомобільні аптечки ціна в інтернет аптеці

Автомобільні аптечкиЦіна
Аптечка універсальна міні302.9 грн
Аптечка транспортна326.5 грн
Аптечка першої допомоги455.3 грн
Аптечка універсальна521.6 грн
08004 08004