Вітаміни для чоловіків

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Капсули (1)
Таблетки (1)
Діюча речовина
АЛЬФА-ЛІПОЄВА КИСЛОТА (1)
БІОТИН (1)
ВІТАМІН D (1)
ВІТАМІН А (1)
ВІТАМІН Е (1)
РЕТИНОЛ (1)
РИБ'ЯЧИЙ ЖИР (1)
СЕЛЕН (1)
ЦИНК (2)
ЕКСТРАКТ ГОТУ КОЛА (1)
ЕКСТРАКТ КОРЕНЯ ЖЕНЬШЕНЮ (1)
Стать
Універсальні (9)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

192.10грн.
Ціна:

355.70грн.
Ціна:

424.70грн.
Ціна:

430.40грн.
Ціна:

509.55грн.
Фертилкомби капсулы №30
 
Ціна:

596.21грн.
Ціна:

823.50грн.
Ціна:

973.20грн.
Феролл капсули №60
 
Ціна:

1 078.10грн.
немає в наявності
Алфавіт Для чоловіків таблетки №60
Ціна:

 

Вітаміни для чоловіків - склад комплексів, рекомендації щодо вибору

Отримувати необхідну кількість вітамінів для організму чоловіка можна за допомогою правильно обраного раціону. Але, незважаючи на збалансоване харчування, заповнити нестачу нутрієнтів тільки їжею досить складно. Особливо важко наситити організм всіма потрібними корисними речовинами при регулярних фізичних навантаженнях. Щоб зберегти здоров'я і молодість якомога довше, варто правильно підібрати комплексні вітаміни для чоловіків.

Для профілактики проблем зі здоров'ям вітамінні комплекси можна приймати кілька разів на рік. При підборі добавки потрібно проконсультуватися з лікарем, так як безконтрольний прийом призводить до небажаних наслідків. Фахівець допоможе встановити, який комплекс підходити конкретно вам, і визначить необхідне дозування. Купити вітаміни для чоловіків можна онлайн. В інтернет-аптеці apteka.com ви можете підібрати комплекси вітчизняних і зарубіжних виробників за доступними цінами.

Які речовини входять у комплекс вітамінів для чоловіків

Через дефіцит корисних речовин в організмі чоловіка підвищується ризик різних захворювань і проблем зі здоров'ям. Брак вітамінів і мінералів знижує захисні функції організму та його протидію негативним факторам. Дисбаланс речовин викликає підвищену потребу в деяких нутрієнтах, заповнити яку їжею дуже складно, а часом неможливо. Як допоміжний засіб можуть використовуватися комплекси вітамінів і мінералів для чоловіків.

Залежно від віку потреби чоловіків у вітамінах і мінералах змінюються, тому розрізняють такі категорії добавок:

  • Вітаміни для чоловіків після 40 дозволяють заповнити дефіцит вітаміну A, C, D, фолієвої кислоти, цинку, селену. Такі комплекси включають L-карнітин, який необхідний сечостатевій системі. 
  • Вітаміни для чоловіків після 50 у своєму складі, крім перерахованих вище нутрієнтів, мають ліпоєву кислоту і біотин, а також вітаміни групи B, фосфор, кальцій, магній, хром, молібден, йод, нікель і ванадій. Важлива роль відводиться вітаміну D, який життєво необхідний для нормального функціонування організму - його нестача зустрічається у 60% населення планети. Речовина необхідна для чоловічого здоров'я. Також вітамін D потрібен для здоров'я кісток і зубів. Ліпоєва кислота необхідна для підтримання здоров'я печінки, тому вітамінні комплекси з її включенням можуть призначатися чоловікам, які вживають алкоголь. 
  • Всі вітаміни для чоловіків після 60 містять речовини, які допомагають боротися з остеопорозом. Також вони складаються з нутрієнтів, антиоксидантів, за рахунок яких забезпечується комплексна підтримка організму - профілактика захворювань і авітамінозу.

Щоб купити вітаміни правильно, необхідно попередньо пройти дослідження організму. Це дозволить встановити індивідуальну потребу в корисних речовинах. Купувати комплекси слід тільки після рекомендацій фахівця з підбору і дозування добавки, так як деякі з нутрієнтів несумісні один з одним або протипоказані при ряді захворювань. Необхідно враховувати, що надлишок речовин небезпечний так само, як і їх дефіцит. Підвищена концентрація нутрієнтів може викликати проблеми зі здоров'ям, аж до захворювань і кризових станів.

Ціна на вітаміни для чоловіків залежить від форми випуску добавки та її складу. Ви можете вибрати оптимальний варіант за доступною вартістю - на сайті представлені вітамінні комплекси різних виробників. 

08004 08004