Антибіотики при ангіні

Фільтри
Фільтр
Сортування
Ціна:

59.40грн.
Новинка
Цефтріаксон порошок для розчину для ін'єкцій 1000 мг флакон №1
Ціна:

26грн.
Новинка
Цефуроксим-БХФЗ порошок для розчину для ін'єкцій 1.5г флакон №1
Сумамед таблетки 500мг №2
 
Ціна:

218.20грн.
Ціна:

106.60грн.
Ціна:

125.20грн.
Ціна:

142.20грн.
Сумамед капсулы 250мг №6
 
Ціна:

231.20грн.
Ціна:

165.30грн.
Ціна:

291.40грн.
Ціна:

210грн.
Ціна:

191.60грн.
Ціна:

320.40грн.
Ціна:

111грн.
Ціна:

340.30грн.
Ціна:

838.10грн.
немає в наявності
Цефтриаксон-Віста порошок для розчину для ін'єкцій флакон 1г №1

 

Ангіна являє собою гостре інфекційне захворювання, що вражає мигдалини горла і провокує їхнє запалення. При огляді помітний білий наліт, а часом навіть гнійні пробки. Виникає ангіна через ураження патогенами бактеріального, вірусного або грибкового характеру. Зазвичай саме бактерії призводять до розвитку захворювання. З цієї причини здебільшого призначаються антибіотики при ангіні. У будь-якому випадку такий діагноз не є сигналом для самолікування антибактеріальними препаратами. Призначати їх повинен тільки лікар.

Які антибіотики при ангіні використовуються

Препарати застосовують для результативного патогенетичного лікування. Призначають їх з урахуванням характеру і вираженості захворювання, загального стану пацієнта. При легкому перебігу частіше використовують сульфаніламідні види медикаментів. Вони припиняють розвиток патогенних мікроорганізмів. Якщо ангіна протікає важко, потрібна велика ефективність. Зазвичай лікарі призначають пеніцилінові антибіотики з необхідним дозуванням.

Тепер трохи детальніше про різні види антибактеріальних засобів:

1. Пеніцилінові.

Найбільшу ефективність мають комбіновані засоби, такі як Амоксицилін з Клавулановою кислотою, Ампіцилін з Оксациліном. Препарати забезпечують швидке усунення різних збудників ангіни.

Більшість лікарських засобів не мають серйозних обмежень до прийому, оскільки є синтетичними. Виробляються у формі таблеток, розчинів для уколів, крапель, суспензій та ін. Ціна на антибіотики при ангіні залежить від виробника.

Найменування: Амоксиклав, Флемоклав Солютаб, Фібелл.

2. Цефалоспоринові.

Найефективніші щодо різних бактерій, які провокують ангіну, - це цефалоспорини другого і третього покоління. У їхньому складі присутня така активна речовина, як Цефуроксим і Цефіксим. Препарати використовуються при неефективності або непереносимості пацієнтом пеніцилінів.

Найменування: Іксім, Цефурус, Панцеф.

3. Тетрациклінові.

Препарати мають широкий спектр дії. Їх призначають у ситуаціях, коли важливо швидко зупинити розмноження патогенних мікроорганізмів. Тетрациклінові антибіотики відмінно діють у дихальних шляхах, проникають в тканини і швидко виводяться. Підходять більше для дорослих, але дітям їх теж можуть призначати з 8 років.

Найменування: Тетрацикліну гідрохлорид, Юнідокс Солютаб, Доксициклін.

4. Макроліди.

Це нетоксичні препарати широкого спектра дії, призначені для боротьби з різними видами патогенної флори. Добре переносяться пацієнтами, підходять для дітей, ефективні проти безлічі бактерій.

Найменування: Сумамокс, Кларитросин, Клабакс, Екозитрин, Елрокс, Азитрокс.

Якісні антибіотики від ангіни

В інтернет-аптеці apteka.com ви без проблем знайдете призначений лікарем засіб. У нас реально купити антибіотики при ангіні, спричиненій різними збудниками. Переглядайте каталог і замовляйте товар у режимі онлайн. Доставимо препарати в зручну для вас аптеку.

Ми намагаємося формувати відмінні ціни і даємо можливість клієнтам придбати антибіотики від ангіни зі знижкою. Працюємо з перевіреними постачальниками безпосередньо, що дозволяє створювати відмінні умови.

08004 08004