Експрес тест на коронавірус (ковід)

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Новинка
Тест швидкий для визначення антигенів коронавірусу/вірусів грипу А і В CITO TEST COMBO Ag COVID-19-ГРИП №1
Ціна:

257.80грн.
Оновлено:
25.11.2023
Перевірено

Як у домашніх умовах пройти тест на ковід

Активне поширення вірусного захворювання, спричиненого SARS-CoV-2, потребує можливості оперативної та достовірних засобів діагностики людей. Альтернативою звернення до приватних лабораторій та державних медичних центрів стало проведення тестування в домашніх умовах. Які існують види аналізів і що вони здатні визначити?

Експрес-тест на коронавірус – опис та інструкція з проведення

У нашій аптеці ви можете купити експрес-тест на коронавірус для самостійної діагностики.

Такий імуноаналіз має низку переваг:

  • простота у використанні;
  • для його проведення не потрібне спеціальне лабораторне обладнання;
  • тестування можна провести вдома в будь-який зручний момент. Усі реактиви є в комплекті;
  • результат протягом 15-30 хвилин;
  • ціна на експрес-тест на коронавірус нижче вартості аналогічних аналізів, виконаних у лабораторії, а за достовірністю він не поступається лабораторним дослідженням на ковід. В результаті ви отримуєте економію часу та грошей.

Усі тести мають високий рівень чутливості (залежно від виду – до 99 %), специфічності (до 97 %) та не мають перехресної сприйнятливості до інших вірусів.

Тест на коронавірус – особливості діагностичного тестування

Онлайн купити тест на коронавірус може кожен охочий. Ми пропонуємо практично всі типи тестів для самостійного проведення діагностики. Маєте симптоми респіраторного захворювання (кашель, нежить, підвищена температура) та хочете провести самодіагностику? Касети для швидкого тестування дозволяють зробити це, не виходячи з дому.

Для підтвердження перенесеного захворювання можна скористатися експрес-аналізами на антитіла до SARS-CoV-2.

У нашій аптеці ви знайдете:

  • Експрес-тест на антитіла (Antibody Test).

Це імунохроматичний аналіз in vitro, що дозволяє визначити наявність антитіл типу IgG та IgM до вірусу ковід. Позитивний результат IgG говорить про наявність антитіл внаслідок перенесеного захворювання або вакцинації. Наявність антитіл IgM говорить про те, що людина хворіє в даний момент (позитивне значення може недовго зберігатися і після активної фази захворювання). Для аналізу підходить сироватка, плазма та цілісна кров людини.

  • CITO Test Covid-19 для самоконтролю.

Даний вид тестування визначає наявність антитіл для визначення постінфекційного або поствакцинального імунітету. Матеріалом для дослідження є капілярна кров. Інтерпретація результату: позитивний (антитіла є), негативний або недійсний.

  • Швидка перевірка на антиген (CITO Test Covid-19 Ag, експрес-тест на антиген Ag, назофарингеальний мазок TESTSEALABS).

Тестування дозволяє встановити наявність або відсутність антигенів SARS-CoV-2 у носоглотці людини в поточний момент. Біологічний матеріал, отриманий шляхом взяття мазка, поміщається на касету та оцінюється результат. Позитивний аналіз вказує на те, що людина зараз хвора.

Як і де придбати експрес-тест на COVID-19

В інтернет-аптеці Apteka.com ви можете забронювати та згодом викупити набір для тестування, перебуваючи в будь-якому населеному пункті країни. Щоб купити експрес-тест на COVID, зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном або оформте замовлення через кошик. Немає часу на заповнення форм? Скористайтеся кнопкою «Купити в 1 клік». Вкажіть номер свого телефону, і ми обов'язково зв'яжемося з вами!

Експрес тест на коронавірус (ковід) ціна в інтернет аптеці

Експрес тест на коронавірус (ковід)Ціна
Тест швидкий для визначення антигенів коронавірусу/вірусів грипу А і В CITO TEST COMBO Ag COVID-19-ГРИП №1588.5 грн
Тест швидкий для визначення антигенів CITO TEST COVID-19 Ag №1257.8 грн
08004 08004