Небулайзер (інгалятори)

Фільтри
Фільтр
Сортування
Ціна:

38.50грн.
Ціна:

38.21грн.
Інгалятор побутовий Махольда
ДИАС
Ціна:

104.80грн.
Інгалятор тепловологий
Гемопласт
Ціна:

58.50грн.
Інгалятор тепловологий Чудесник
Chudesnik
Ціна:

51.20грн.
Ціна:

180.60грн.
Ціна:

757.40грн.
Інгалятор компресорний LD-221C
Little Doctor
Ціна:

912.90грн.
Ціна:

946грн.
Ціна:

957.20грн.
Інгалятор компресорний Gamma Effect Max
Gamma
Ціна:

961.60грн.
Ціна:

1 325грн.
Ціна:

1 164.70грн.
Ціна:

1 299.80грн.
Ціна:

1 392.20грн.
Інгалятор компресорний Gamma Effect New
Gamma
Ціна:

1 233.80грн.
Ціна:

1 511.50грн.
Ціна:

1 382.90грн.
Ціна:

1 321.70грн.
Ціна:

1 126.60грн.
Ціна:

1 257.20грн.
Ціна:

1 333.10грн.
Ингалятор ультразвуковой Promedica Air Pro
Promedica
Ціна:

1 757.20грн.
Ціна:

1 402.80грн.
Ціна:

1 622.80грн.
Інгалятор компресорний LD-210C
Little Doctor
Ціна:

1 611грн.
Ціна:

1 745грн.
Ціна:

1 815.60грн.
Ціна:

2 087.90грн.
Ціна:

1 538.50грн.
Інгалятор компресорний Gamma Nemo
Gamma
Ціна:

812грн.
Інгалятор Norditalia DROP компресорний
Norditalia
Ціна:

1 317.30грн.
Оновлено:
03.02.2022
Перевірено

Інгалятори і небулайзери для лікування і профілактики захворювань дихальної системи

Інгалятори - це спеціальні пристрої, які перетворюють ліки в найдрібніші часточки, і препарат можна приймати, вдихаючи його разом з повітрям. Завдяки такому способу прийому можна ефективно лікувати астму, бронхіти і багато інших захворювань органів дихання.

Різновиди небулайзерів

Залежно від розміру часток води і від параметрів інгалятори поділяються на такі групи:

 • Небулайзер - частинки до 5 мкм. Сюди відносяться ультразвукові, компресорні (або струменеві), мембранні (МЕШ).
 • Паровологі (тепловологі, парові) - розмір часток більше 10 мкм. Лікувальні речовини осідають на слизовій ротової порожнини. Ефективно справляються з інфекціями на початку захворювання.
 • Кишенькові. Мають невеликий розмір, підходять для астматиків, справляються з кашлем, нежиттю.

Всі ці види присутні в постійно зростаючому асортименті нашого інтернет-магазину аптечних товарів.

Найпопулярніші види інгаляторів

Необхідність купити інгалятор виникає в разі, коли лікарська речовина повинна бути введена безпосередньо в дихальні шляхи. Такий метод найбільш ефективний при лікуванні застуд, грипу і різних захворювань горла, бронхів і легенів.

Принцип дії у всіх моделей однаковий: ліки перетворюються на дрібні краплі (аерозоль), які дорослий або дитина може легко вдихнути, не відчуваючи при цьому дискомфорту. Але спосіб отримання аерозолів у кожного типу свій. У нашій аптеці можна вибрати і купити інгалятор зрозумілої конструкції для домашнього використання.

Портативні моделі небулайзеров (інгаляторів)

Простіше від усіх влаштовані кишенькові моделі. У них немає складних деталей, вони легкі, компактні, їх завжди можна носити з собою.

Великою популярністю користуються недорогі інгалятори-олівці та балончики для горла і для носа. Вони працюють за принципом нюхальних солей: досить зняти ковпачок з флакона і вдихнути лікарські пари. Така швидка інгаляція добре знімає закладеність носа, заспокоює біль у горлі. Завдяки зручності використання, низьким цінам і ефективності лікування, такі моделі мають велику кількість хороших відгуків. Наша аптека пропонує великий вибір олівців з різними лікарськими складами.

Деякі портативні інгалятори працюють від батарейок. Їх вистачає на кілька годин. Це досить потужний засіб для екстрених випадків.

Стаціонарні моделі небулайзеров (інгаляторів)

Тепловологі інгалятори (ще їх називають паровими) - це найбільш економічні моделі. У них простий пристрій, але вони забезпечують хороший лікувальний ефект. Підходять тільки для тих ліків, які не псуються при нагріванні.

В основному такі пристрої використовують для лікування застуди, захворювань носоглотки і трахеї. Ідеальні для пом'якшення слизових оболонок, а також інгаляцій за допомогою масел, трав'яних настоїв і лужних мінеральних вод. При використанні потрібно уважно стежити за температурою пари, щоб не допустити опіків.

Інгалятор-небулайзер забезпечує мікроскопічний розмір лікарських частинок без нагріву  - і тому діє дуже ефективно. Подрібнення може проводитися різними методами:

 • впливом ультразвуку;
 • пропусканням через рідину струменя повітря під великим тиском (компресорні;
 • просіюванням лікарського складу через сітчасту мембрану (МЕШ).

Небулайзер - особливості конструкції

Небулайзерний тип пристроїв використовується для лікування всіх відділів дихальної системи. Небулайзер забезпечує найбільш невеликий розмір часток і може розпорошувати медикаменти практично будь-яких видів.

Основою компресорних моделей є компресор. Він створює сильний потік повітря, який продувається через розчин з ліками. Рідина під його впливом вирує і розсипається в дрібнодисперсний аерозоль. Ці частинки подаються в маску або загубник, через який пацієнт і вдихає ліки. Модель досить громіздка, при роботі видає характерний шум, не підходить для масляних інгаляцій.

Ультразвукові конструкції працюють безшумно. Підходять для будь-яких ліків (крім гормональних і антибіотиків).

МЕШ-пристрої самі універсальні і досконалі в конструкційному плані. Варто такий інгалятор придбати, щоб проводити інгаляції:

 • антибіотиків;
 • противірусних препаратів;
 • для розрідження мокроти;
 • гормонів (для лікування астми та ХОЗЛ);
 • антимікробних засобів широкого спектра дії;
 • ліків; що мають бронхорозширюючу дію.

Наша інтернет-аптека ua.apteka.com дозволяє замовити і недорого купити інгалятор в Україні. Ми утримуємо низькі та загальнодоступні ціни на ліки і медичні вироби. Зручна доставка доступна замовникам з Києва, Харкова, Дніпра (Дніпропетровська), Одеси, Запоріжжя, Миколаєва, Броварів, Тернополя, Вінниці, Полтави, Сум, Кривого Рогу, Херсона, Маріуполя, Черкас, Чернігова, Кременчука та інших міст.

08004 08004