Препарати від кашлю

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Гранули (1)
Сироп (2)
Діюча речовина
АЛТЕЙ ЛІКАРСЬКИЙ (5)
КОРІНЬ АЛТЕЯ (2)
АМБРОКСОЛ (31)
АМІАК (2)
АНИС ЗВИЧАЙНИЙ (2)
БАГУЛЬНИК БОЛОТЯНИЙ (2)
БРОМГЕКСИН (6)
Бутамірат (7)
ГВАЙФЕНЕЗИН (6)
ГЛАУЦИН (2)
ГІРЧИЧНИЙ ПОРОШОК (4)
ДИВОСИЛ ВИСОКИЙ (2)
ДЕКСТРОЗА (1)
ДОКСОФІЛІН (1)
ДОКТОР МОМ (1)
МАТЕРИНКА ЗВИЧАЙНА (1)
КАМФОРА (3)
КАРБОЦИСТЕЇН (8)
КИСЛОТА АСКОРБІНОВА (1)
ЛЕВОДРОПРОПИЗИН (1)
МАСЛО ЕВКАЛІПТА (1)
МАТИ-Й-МАЧУХА ЗВИЧАЙНА (3)
МЕД (2)
МОНТЕЛУКАСТ (12)
М'ЯТА (1)
НАТРІЮ ГІАЛУРОНАТ (1)
НАТРІЮ ХЛОРИД (1)
ОКСЕЛАДИН (1)
ПЕЛАРГОНІЯ (6)
ПЛЮЩ ЗВИЧАЙНИЙ (20)
ПОДОРОЖНИК (1)
ПОДОРОЖНИК (НАСІННЯ ПОДОРОЖНИКА) (9)
Подорожник великий Блошный Ланцетолистий (4)
ПРЕНОКСДИАЗИН (1)
ПРИМУЛА ВЕЧІРНЯ (2)
ПОХІДНІ ОПІЮ ТА ЭКСПЕКТОРАНТЫ (2)
ПРОТИКАШЛЬОВІ ЗАСОБИ І МУКОЛІТИКИ (3)
РОМАШКА (1)
САЛЬБУТАМОЛ (4)
Серратіопептидаза (1)
Синупрет (1)
СОЛОДКА (1)
СОЛОДКА ГОЛА УРАЛЬСЬКА (5)
СОСНА ЗВИЧАЙНА (2)
ТЕОФІЛІН (4)
ТИАМФЕНИКОЛА ГЛИЦИНАТА АЦЕТИЛЦИСТЕИНАТ (1)
ЧЕБРЕЦЬ ЗВИЧАЙНИЙ (9)
ФІАЛКА (1)
ФЛУТИКАЗОН (1)
ЦЕТРАРИЯ ІСЛАНДСЬКА (1)
Шавлія лікарський (2)
ЕВКАЛІПТ ПРУТЬЕВИДНЫЙ (2)
ЕКСТРАКТ БУЗИНИ (1)
ЕКСТРАКТ ІСЛАНДСЬКОГО МОХУ (1)
ЕКСТРАКТ КОРЕНЯ ТИРЛИЧУ (1)
ЕКСТРАКТ ПЕРВОЦВІТУ (1)
ЕКСТРАКТ ПОДОРОЖНИКА (4)
ЕКСТРАКТ ПРОПОЛІСУ (2)
ЕКСТРАКТ СОЛОДКИ (1)
ЕКСТРАКТ ЧЕБРЕЦЮ (2)
ЕКСТРАКТ ШАВЛІЇ (1)
ЕКСТРАКТ ЕХІНАЦЕЇ (1)
ЭРДОСТЕИН (3)
ЕФЕДРИН (1)
бактерии Streptococcus pneumonіae (1)
лизат, бактерии Klebsіella ozaenae (1)
лизат, бактерии Streptococcus pyogenes (1)
лизат, бактерии Haemophіlus іnfluenzae (1)
лизат, бактерии Klebsіella pneumonіae (1)
лизат, бактерии Moraxella catarrhalіs (1)
лизат, бактерии Staphylococcus aureus (1)
лизат, бактерии Streptococcus vіrіdans (1)
лизат (1)
Вік
для всіх (1)
Для кого
Універсальні (116)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Ціна:

7.30грн.
Гірчично-перцевий пакет №10
Ключи Здоровья
Ціна:

6.90грн.
Ціна:

17.50грн.
Ціна:

39.30грн.
Ціна:

21.90грн.
Ціна:

18.50грн.
Ціна:

29.50грн.
Ціна:

18.20грн.
Гірчичний порошок плюс 200г
Ключи Здоровья
Ціна:

35.50грн.
Пертуссин Фарм сироп фл.100мл
Ключи Здоровья
Ціна:

27.20грн.
Ціна:

9.81грн.
Ціна:

16.11грн.
Ціна:

14.50грн.
Ціна:

19.70грн.
Ціна:

23.50грн.
Ціна:

21.40грн.
Новинка
Пертуссин сироп флакон 100г ТМ Айві
Ціна:

25.10грн.
Ціна:

29.90грн.
Лист мати-й-мачухи фільтр пакет 1.5г №20
Ключи Здоровья
Ціна:

32.10грн.
Гірчичний порошок 200 г
 
Ціна:

20.11грн.
Ціна:

34.80грн.
Ціна:

28.80грн.
Солодкового кореня сироп 100г
Віола
Ціна:

33.50грн.
Мукалітан таблетки №30
 
Ціна:

53.50грн.
Ціна:

56грн.
Пертуссин сироп флакон 200г
 
Ціна:

30.50грн.
Кодетерп табл.8мг №10
 
Ціна:

50.20грн.
Ціна:

61.10грн.
Ціна:

43.20грн.
Новинка
Ацетилцистеїн таблетки 200мг №20
Ціна:

35.60грн.
Кореневища оману 50г
Віола
Ціна:

36.40грн.
Оновлено:
07.12.2021
Перевірено

Як вибрати ефективні ліки при кашлі

Сухий і вологий, алергічний і хронічний, сильний і такий, що душить, пов'язаний з легкою застудою та із серйозними захворюваннями - кашель буває різного характеру. Від нього не застрахована ані дитина, ані доросла людина. Щоб позбутися такого неприємного симптому -  потрібні ефективні засоби.

Сухий і вологий тип 

Точно визначити тип кашлю важко, але це має велике значення для правильного вибору ефективного препарату. Потрібно звернути увагу на джерело зародження (локалізації) спазмів.

Сухий кашель виникає при ураженні верхніх дихальних шляхів - гортані, трахеї і горла. Він викликає сильне роздратування, запалення, провокує легкий кашель. Може супроводжуватися грубим гавкаючим звуком, але слиз в горлі не утворюється.

Відмітна особливість вологого (мокрого) кашлю - локалізація запалення в легенях (бронхах). Причиною спазмів є скупчення мокротиння. Як тільки густий слиз починає відходити, пацієнти відчувають полегшення. Тому, в даному випадку необхідний ефективний відхаркувальний засіб.

Лікарські форми

Виробники фармацевтичної продукції випускають препарати від кашлю в різних формах:

  • краплі з високою концентрацією активної речовини;
  • водні розчини і сиропи для дитини молодшого віку;
  • таблетки і капсули - ефективні засоби при кашлі;
  • пастилки і льодяники, що знижують кашлеві напади;
  • мазі з ефірними маслами для зовнішнього застосування.

У медицині розрізняють препарати «від» і «для» кашлю. Перші пригнічують напади, блокуючи в мозку кашльовий рефлекс. Такі засоби проблему не лікують, а лише полегшують стан хворого людини. Характеризуються швидкою заспокійливою дією.

Друга категорія медичних засобів - "для" кашлю. Лікарські препарати найбільш дієві для розрідження густого мокротиння і видалення його з нижніх відділів дихальних шляхів. Стимулюють швидке відходження слизу, що накопичився,  мають відхаркувальний ефект.

Вибрати відповідний препарат можна на сайті нашої аптеки. В асортименті великий асортимент медикаментів для ефективного лікування за доступною ціною і з оперативною доставкою.

Для швидкого пошуку потрібного засобу скористайтеся фільтрами по топу популярності, вартості, рейтингу, виробникам або почитайте список назв. 

На сайті також можна ознайомитися з відгуками покупців і залишити власний коментар.

Кашель - це реакція дихальних шляхів на будь-які подразнюючі фактори. Для людини це як захисний механізм, який також може очищати дихальні шляхи. Кашель - це легкий спосіб очищення верхніх і нижніх шляхів. Вилікувати кашель не можна, оскільки це не захворювання, а лише симптом, який свідчить про наявність якоїсь хвороби. Ліки від кашлю можуть лише впливати на нього, пригнітити або запустити процес виведення мокротиння.

Таблетки від кашлю: що найефективніше?

Ефективним лікування кашлю, як і будь-якого іншого захворювання, може бути тільки в тому випадку, якщо зрозумілі фактори, які провокують захворювання. Якщо йдеться про застуду, то головною причиною її розвитку є низький імунітет. Просто в якийсь момент імунна система не може на потрібному рівні справлятися з вірусами та бактеріями, які щодня нас оточують. При адекватній допомозі організму, тобто використовуючи мікстури від кашлю, можна швидко позбутися захворювання.

При лікуванні будь-якого захворювання, при якому є кашель, буде доцільним використовувати порошки від кашлю (як для дорослих, так і для дітей), які сприяють очищенню слизових. В окремих випадках лікар може виписати засоби, які сприятливо впливатимуть на бронхи та трахею. Вони врегулюють вироблення слизу, завдяки чому можна буде позбутися збудника.

Як правильно вибрати сироп від кашлю?

Якщо у вас з'явився кашель, навіть невеликий, обов'язково слід звернутися до сімейного лікаря. Він зможе встановити причину появи кашлю, а також призначить таблетки від сухого кашлю чи вологого, які будуть ефективними саме у вашому випадку. При лікуванні вкрай важливо вибрати правильний тип препарату.

Таблетки від мокрого кашлю в жодному разі не можна приймати при сухому кашлі, оскільки вони розріджують мокротиння та стимулюють його відходження. А ось препарати, які націлені на пригнічення кашльового рефлексу, суворо протипоказані, особливо для дітей, оскільки в них дуже вузькі дихальні шляхи. Сироп від сухого кашлю дозволяє стимулювати утворення слизу. Таким чином, суттєво зменшується біль у горлі, налагоджується робота імунітету, а до епітелію дихальних шляхів не прилипають грудочки слизу. Також хороший ефект при лікуванні кашлю можна отримати, виконуючи різні інгаляції, оскільки вони зволожують слизову оболонку.

Купити таблетки від кашлю чи інші препарати, які порадили друзі чи сусіди, не можна, препарати має призначати лише лікар, попередньо поставивши діагноз. При підборі ліків варто обов'язково перевіряти їхнє поєднання між собою. Часто сироп від мокрого кашлю, таблетки чи льодяники – це не єдині препарати, лікарі також можуть призначити імуномодулюючі чи противірусні засоби. Склад засобу може бути натуральним, синтетичним чи змішаним.

Льодяники від кашлю - найзручніший варіант лікування

Найчастіше льодяники від кашлю мають у своєму складі рослинні компоненти. Більшість препаратів мають комбіновану дію - пом'якшувальну, антисептичну та знеболювальну. Таблетки - це найпопулярніший варіант лікування, проте не найзручніший, особливо в тому випадку, якщо кашель нападоподібний. У такому випадку можна вибрати іншу, зручнішу форму ліків - купити пастилки від кашлю або льодяники.

Завдяки рослинному складу льодяники діють як антисептик, вони здатні стимулювати відхаркування, а також мінімізують подразнення слизової оболонки. Часто льодяники призначають при лікуванні бронхіту, трахеїту, ангіни, фарингіту. Також їх можна застосовувати при механічних пошкодженнях горла або щоб пом'якшити наслідки куріння. У складі більшості льодяників є аскорбінова кислота, завдяки чому вони сприяють підвищенню імунітету.

Замовити онлайн препарати від кашлю

Головна проблема звичайних аптек у тому, що вони пропонують досить невеликий вибір ліків, через це всі куди частіше переходять в онлайн-формат. В інтернет-аптеці Apteka.com можна замовити різні засоби від кашлю будь-якого спектра дії та для різних ступенів складності хвороби, при цьому ціна на таблетки від кашлю буде нижчою, ніж в офлайн-аптеці. Із запропонованого асортименту на сайті виберіть потрібні вам препарати, а забрати їх можна в аптеці, яка зручна для вас. 

08004 08004