Антиандрогенні препарати

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Bayer (1)
Діюча речовина
ЦИПРОТЕРОН (1)
ЕТИНІЛЕСТРАДІОЛ (1)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Діане-35 таблетки вкриті оболонкою №21
Байєр Фарма АГ
Ціна:

356.40грн.
Оновлено:
18.01.2024
Перевірено

Для чого застосовують антиандрогенні препарати

Гормональні зміни мають серйозну дію на організм, підтримуючи, а іноді пригнічуючи природні процеси. Андрогеновий надлишок і недолік однаково поганий для чоловіків та жінок. Гормон сильно впливає на статеву систему людини, а також впливає на шкіру та волосся.

Антиандрогенні препарати знижують кількість статевих гормонів андрогенів у жінок та чоловіків. Таблетки для зниження тестостерону містять активні компоненти, що впливають на гіпофіз, плавно зменшуючи рівень гормону в крові. Власне антиандроген – це антагоніст тестостерону (найактивнішого андрогена)

До гормональних препаратів цієї групи належать засоби, що пригнічують андрогенні рецептори. Антиандрогени 2 покоління є інгібіторами гормону дигідротестостерону, що характеризуються дуже сильним впливом на організм.

Препарати для зниження тестостерону у жінок та чоловіків: показання

Препарати антиандрогени призначають за різних проблем:

  • антиандрогени для жінок застосовуються у разі надлишку чоловічих гормонів, який призводить до надмірного росту волосся на обличчі та тілі, появі великої кількості вугрів та сильної себореї;
  • антиандрогени для чоловіків допомагають лікувати рак передміхурової залози та аденому, як місцевий вплив застосовуються при виборчому облисинні та сильному вугровому висипанні;
  • для дітей препарати, які знижують тестостерон, частіше використовують під час передчасного статевого дозрівання;
  • антиандрогенні препарати для жінок-трансгендерів сприяють одночасному підвищенню рівня жіночих гормонів.

Жінки надлишок андрогенів переносять особливо важко, оскільки він веде до вираженого оволосіння обличчя та тіла. Антиандрогенні препарати при гірсутизмі справляються з проблемою, усуваючи першопричину. Конкурентним методом позбавлення зайвого волосся вважається епіляція, проте вона ненадовго усуваэ симптоми гормонального збою.

Зі списку антиандрогенних препаратів для жінок оптимальний лікарський засіб підбирає лікар. Як правило, для усунення косметичних недоліків їх призначають приймати тривалим курсом. Механізм прийому розписує лікар.

Препарати антиандрогени для жінок під час вагітності та лактації застосовувати заборонено. Також до протипоказань цієї групи препаратів належать анемія, порушення роботи нирок та печінки, цукровий діабет.

Де купити антиандрогени

Ви можете вибрати та замовити таблетки для зниження тестостерону у жінок та чоловіків в інтернет-аптеці Apteka.com. На сайті міститься інструкція щодо застосування та актуальна вартість препаратів. Регулярно проводяться акції, діють знижки на багато товарів.

Придбати потрібний препарат можна кількома способами: за допомогою форми зворотного зв'язку, телефоном гарячої лінії або через кошик на Apteka.com. Забрати товар зручно у найближчій аптеці, у кур'єра або поштового пункту видачі. Купити ліки зручно з доставкою до будь-якого населеного пункту України. Ціна замовлення відповідає даним сайту і не змінюється при видачі в аптеках.

Антиандрогенні препарати ціна в інтернет аптеці

Антиандрогенні препаратиЦіна
Діане-35 таблетки вкриті оболонкою №21356.4 грн
💲 Найдешевші Антиандрогени:
08004 08004