Антисептичні засоби

Фільтри
Фільтр
Сортування
Бетадин розчин 120мл
 
Ціна:

147.60грн.
Бетадин розчин30 мл
 
Ціна:

96.80грн.
Перекис водню спрей 60мл
 
Ціна:

16.30грн.
Ціна:

20.20грн.
Ціна:

7.70грн.
Перекис водню р-н 3% спрей 50мл
Вертекс
Ціна:

33.40грн.
Ціна:

7.90грн.
Формідрон розчин для зовнішнього застосування флакон 50мл
 
Ціна:

9.60грн.
Ціна:

15.60грн.
Ціна:

10.60грн.
Ціна:

26грн.
Ціна:

27.80грн.
Ціна:

39.10грн.
Новинка
Брильянтовий зелений розчин спиртовий 1% 5мл флакон-олівець
Ціна:

26.80грн.
Ціна:

28грн.
Ціна:

13.60грн.
Ціна:

27грн.
Ціна:

30.20грн.
Ціна:

29.20грн.
Іхтіолова мазь 10% 30г туба
 
Ціна:

32.71грн.
Перекис водню 3% спрей 45мл
 
Ціна:

23.20грн.
Лінімент Вишневського туба 40г
Віола
Ціна:

30грн.
Ціна:

37.50грн.
Ціна:

46.60грн.

Антисептики і дезінфектори - завжди на сторожі вашого здоров'я

Така речовина, як антисептик-дезінфектор, відноситься до обов'язкових засобів, які повинні бути в домашній, похідній та автомобільній аптечці. Регулярна обробка рук і різних поверхонь необхідна, а тому рішення купити антисептики і дезінфектори завжди є правильним.

Антисептики і дезінфектори - хороший захист від інфекції

Природа наділила кожної людини вродженим імунітетом. Але коли інфекційних агентів стає занадто багато, імунна система може не впоратися з масованої агресією. Антисептики і дезінфектори допомагають зменшити навантаження, яку доводиться витримувати постійно нашому імунітету. Ці речовини призначені для знищення інфекції, але, не дивлячись на велику схожість, між ними існує велика різниця:

  • антисептики - дезинфікуючі речовини, які застосовуються для обробки живих тканин (йод, перекис водню та інші);
  • дезінфектори - речовини для знезараження неживих об'єктів (етиловий, ізопропіловий спирт).

Таким чином, застосовувати антисептики для обробки поверхні різних предметів, в принципі, можна (правда, деякі речовини можуть не витримати впливу і зіпсуватися). А ось обробляти руки і інші частини тіла дезінфекторами категорично не варто. Також перед застосуванням дезинфектора слід уважно ознайомитися з інструкцією, що додається і використовувати засіб лише для тих поверхонь, для яких воно рекомендовано. Для знезараження різних предметів потрібні різні види дезінфекторів.

Використовувати шкірний та інші види антисептиків потрібно в суворій відповідності з інструкцією і рекомендаціями лікаря. Надмірне застосування, недотримання техніки безпеки або використання не за прямим призначенням може призвести до погіршення здоров'я і навіть до травм.

Ефективний захист від інфекцій з доставкою до вашого міста

Можливість купити антисептик в Україні пропонує наша інтернет-аптека. У Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Дніпропетровську, Чернівцях та інших містах працює мережа аптек і магазинів, куди ми привеземо ваше замовлення. Ми постійно оновлюємо свій асортимент і пропонуємо великий вибір дешевих і при цьому дуже якісних товарів для дезінфекції. Середня ціна не виходить за рамки загальнодоступної.

Надійний антисептик і медичний дезінфектор аптека ua.apteka.com пропонує придбати на дуже зручних умовах. У нас ціна на антисептик дуже доступна, а вартість доставки оплачувати не потрібно. Правила покупки максимально прості і зручні:

  • потрібно зайти на сайт ua.apteka.com і зробити замовлення, в якому вказати всі обрані найменування, кількість та адресу тієї міської аптеки, куди цей набір потрібно доставити;
  • наша фірма виконує доставку і надсилає клієнтові повідомлення на телефон;
  • клієнт приходить в зазначену аптеку і забирає своє замовлення.

Така схема дозволяє купити дезінфектор і антисептик будь-якого виробника дуже швидко і з найменшими витратами часу і коштів.

08004 08004