Глюкометри

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

46грн.
Ціна:

72.20грн.
Ціна:

71.30грн.
Ціна:

129.40грн.
Ціна:

129.60грн.
Новинка
Система д/контроля уровня глюкозы в крови Neo полная комплектация белый
Новинка
Система д/контроля уровня глюкозы в крови Visio полная комплектация
Новинка
Глюкометр Glanber
Глюкометр Glanber
 
Ціна:

486.60грн.
Новинка
Система для определения глюкозы в крови IGM-0017B Finetest Auto-coding Premium+тест-полоска №50
Ціна:

587.30грн.
Ціна:

584.90грн.
Ціна:

691грн.
Ціна:

707.80грн.
Новинка
Система для определения глюкозы в крови IGM-0017B Finetest Auto-coding Premium+тест-полоска №100
Ціна:

603грн.
Новинка
Мульти-моніторинговий вимірник 4в1 Glanber
Ціна:

1 869.50грн.
немає в наявності
Глюкометр One Touch Ultra Plus Flex
Глюкометр One Touch Ultra Plus Flex
 
Ціна:

 

Глюкометр - класифікація, рекомендації щодо вибору

Вимірювання рівня глюкози в крові - регулярна і необхідна процедура для людей, які страждають на діабет. Для визначення цієї характеристики потрібно використовувати надійні пристрої, які дозволяють проводити вимірювання з високою точністю. Тому перед тим, як купити глюкометр, варто ретельно вивчити характеристики й можливості приладу, порівняти кілька доступних моделей.

Види глюкометрів та їхні характеристики

Залежно від механізму роботи, глюкометри ділять на такі категорії:

  • Електрохімічні - аналізатори, принцип роботи яких полягає у вимірюванні величини електричного струму смужки з краплею крові. В ході хімічної реакції глюкози зі спеціальним складом на смужці електричний струм змінює значення, яке фіксується і перетворюється в цифрове значення на екрані приладу.
  • Фотометричні - прилади, які аналізують рівень цукру в крові за кольором смужки. Вступаючи в реакцію з глюкозою в крові, тест-смужка забарвлюється в певний колір, так як вона покрита спеціальним складом. 

Розрізняють також лазерні та безконтактні глюкометри, вимірювання яких базуються на більш просунутих технологіях. Недоліком моделей з цієї категорії є висока вартість порівняно з класичними глюкометрами з тест-смужками.

Як вибрати глюкометр - рекомендації експертів

Вибір глюкометра для вимірювання цукру в крові для літньої людини повинен виходити з того, наскільки зручний він буде в експлуатації. З цією метою варто купувати моделі, які вимагають мінімуму дій для вимірювання рівня глюкози в крові. Перевагу віддають глюкометрів з великим і контрастним екраном, мінімальною кількістю кнопок. Для людей зі слабким зором рекомендовані варіанти з голосовим виведенням інформації. Також потрібно враховувати тип діабету, так як це дозволяє визначити приблизну кількість витратних матеріалів.

На правильний вибір глюкометра впливає рід занять людини, яка буде проводити вимірювання. В асортименті вітчизняних та зарубіжних виробників присутні портативні глюкометри, які будуть зручні в поїздках, на навчанні або роботі. Існують моделі з вологозахищеним корпусом, а також пристрої з підсвічуванням. У таких глюкометрах може бути пам'ять для зберігання результатів вимірювань. Додатково деякі глюкометри можуть вимірювати рівень холестерину в крові.

Перед тим як глюкометр купити, варто приділити увагу не тільки зручності та функціям, але й витратному матеріалу, з яким він буде використовуватися. Незважаючи на те, що ціна на глюкометр може виявитися невисокою, регулярна купівля дорогих витратних матеріалів робить його невигідним. Тому людям з невеликим бюджетом варто віддати перевагу компромісним варіантам, тест-смужки для яких не будуть суттєво дорогими.

Купівля глюкометра повинна залежати від декількох практичних міркувань. Людина, яка користується пристроєм, повинна бути впевненою, що знайде витратний матеріал для нього. З цієї причини варто відмовитися від глюкометрів, які є непопулярними в Україні. Перевагу віддають моделям, для яких тест-смужки представлені в широкому асортименті. При цьому потрібно уточнити, який рівень похибки в обраному вами глюкометрі - згідно зі стандартами, він не повинен перевищувати 20% у порівнянні з лабораторними вимірами.

Глюкометри купити за доступною ціною можна в інтернет-аптеці apteka.com. Тут ви можете підібрати сертифікований пристрій від перевірених виробників, а також придбати витратні матеріали для нього. Прилади можна замовити онлайн з оперативною доставкою в обрану вами аптечну точку.

08004 08004