Глюкометри

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Стать
Універсальні (8)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

46.30грн.
Ланцет Glanber №50
 
Ціна:

96грн.
Ціна:

70.60грн.
Ціна:

126.80грн.
Ціна:

127.50грн.
Ціна:

121.80грн.
Глюкометр Glanber
Glanber
Ціна:

486.60грн.
Глюкометр Longevita Smart
Longevita
Ціна:

395.30грн.
Глюкометр SensoLite Nova Plus
Sensolite
Ціна:

470.30грн.
Ціна:

580.10грн.
Ціна:

582.30грн.
Ланцети Акку-Чек Софтклікс №200
Accu-Chek
Ціна:

690.40грн.
Ціна:

698.20грн.
Глюкометр One Touch Ultra Plus Flex
 
Ціна:

412грн.
Ціна:

595.80грн.
Ціна:

1 869.50грн.
немає в наявності
Ланцет персональний стерильний Droplet 28G №100
Ціна:

 

Глюкометр - класифікація, рекомендації щодо вибору

Вимірювання рівня глюкози в крові - регулярна і необхідна процедура для людей, які страждають на діабет. Для визначення цієї характеристики потрібно використовувати надійні пристрої, які дозволяють проводити вимірювання з високою точністю. Тому перед тим, як купити глюкометр, варто ретельно вивчити характеристики й можливості приладу, порівняти кілька доступних моделей.

Види глюкометрів та їхні характеристики

Залежно від механізму роботи, глюкометри ділять на такі категорії:

  • Електрохімічні - аналізатори, принцип роботи яких полягає у вимірюванні величини електричного струму смужки з краплею крові. В ході хімічної реакції глюкози зі спеціальним складом на смужці електричний струм змінює значення, яке фіксується і перетворюється в цифрове значення на екрані приладу.
  • Фотометричні - прилади, які аналізують рівень цукру в крові за кольором смужки. Вступаючи в реакцію з глюкозою в крові, тест-смужка забарвлюється в певний колір, так як вона покрита спеціальним складом. 

Розрізняють також лазерні та безконтактні глюкометри, вимірювання яких базуються на більш просунутих технологіях. Недоліком моделей з цієї категорії є висока вартість порівняно з класичними глюкометрами з тест-смужками.

Як вибрати глюкометр - рекомендації експертів

Вибір глюкометра для вимірювання цукру в крові для літньої людини повинен виходити з того, наскільки зручний він буде в експлуатації. З цією метою варто купувати моделі, які вимагають мінімуму дій для вимірювання рівня глюкози в крові. Перевагу віддають глюкометрів з великим і контрастним екраном, мінімальною кількістю кнопок. Для людей зі слабким зором рекомендовані варіанти з голосовим виведенням інформації. Також потрібно враховувати тип діабету, так як це дозволяє визначити приблизну кількість витратних матеріалів.

На правильний вибір глюкометра впливає рід занять людини, яка буде проводити вимірювання. В асортименті вітчизняних та зарубіжних виробників присутні портативні глюкометри, які будуть зручні в поїздках, на навчанні або роботі. Існують моделі з вологозахищеним корпусом, а також пристрої з підсвічуванням. У таких глюкометрах може бути пам'ять для зберігання результатів вимірювань. Додатково деякі глюкометри можуть вимірювати рівень холестерину в крові.

Перед тим як глюкометр купити, варто приділити увагу не тільки зручності та функціям, але й витратному матеріалу, з яким він буде використовуватися. Незважаючи на те, що ціна на глюкометр може виявитися невисокою, регулярна купівля дорогих витратних матеріалів робить його невигідним. Тому людям з невеликим бюджетом варто віддати перевагу компромісним варіантам, тест-смужки для яких не будуть суттєво дорогими.

Купівля глюкометра повинна залежати від декількох практичних міркувань. Людина, яка користується пристроєм, повинна бути впевненою, що знайде витратний матеріал для нього. З цієї причини варто відмовитися від глюкометрів, які є непопулярними в Україні. Перевагу віддають моделям, для яких тест-смужки представлені в широкому асортименті. При цьому потрібно уточнити, який рівень похибки в обраному вами глюкометрі - згідно зі стандартами, він не повинен перевищувати 20% у порівнянні з лабораторними вимірами.

Глюкометри купити за доступною ціною можна в інтернет-аптеці apteka.com. Тут ви можете підібрати сертифікований пристрій від перевірених виробників, а також придбати витратні матеріали для нього. Прилади можна замовити онлайн з оперативною доставкою в обрану вами аптечну точку.

08004 08004