Ходунки для дорослих

СонормінСонормін
За даним запитом не знайдено товарів.
Оновлено:
25.11.2023
Перевірено

Ходунки для дорослих – види, особливості, призначення

Слово «ходунки» у багатьох асоціюється з пристосуваннями для малюків, які роблять свої перші кроки. На жаль, не тільки в дитячому, а й у дорослому віці людині може знадобитися допомога під час пересування.

Ходунки для дорослих – коли без підтримки не обійтись

Сучасний асортимент ходунків включає безліч видів конструкцій. Відповідний варіант підбирається виходячи з фізичних особливостей людини. Правильно підібрана модель зможе полегшити пересування, зробивши його комфортнішим.

В інтернет-аптеці Apteka.com ви можете купити ходунки для дорослих від перевірених виробників та в найкоротші терміни.

Традиційно конструкції виготовляють з алюмінію. Метал має невелику вагу, але при цьому чудово справляється з поставленими завданнями. Ручки покривають пластиком або гумою. Ходулі незамінні в ході відновлення після операцій або тяжких травм. Це може бути єдина можливість пересування для людей з інвалідністю.

Ціна на ходунки залежить від обраної моделі та виробника. Так, вироби, що складаються і регулюються за висотою, будуть дорожчими.

Ходунки для людей похилого віку – незамінний помічник

Купити ходунки для людей похилого віку – значить дозволити їм самостійно без обмежень пересуватися та вести насичене життя. Навіть у літньому віці людина зможе відпочивати на свіжому повітрі та насолоджуватися природою. 

Медичні ходунки для дорослих добре допомагають у період реабілітації. Конструкції дозволяють організувати поступове навантаження на ноги, роблячи відновлення більш м'яким та ефективним.

Ходунки для інвалідів – різновиди виробів

Ходунки для інвалідів та літніх людей – це дійсно допомога та можливість пересуватися, зберігати рухливість і вести активний спосіб життя навіть з урахуванням фізичних особливостей.

Які види опор найпопулярніші:

  • Стандартні переставні ходулі.

Конструкція представляє стаціонарну опору з чотирма ніжками. Для пересування її потрібно переставляти перед собою. Такі опори зменшують навантаження на ноги, покращують рухову координацію.

  • Крокуючі ходунки.

Передня перемичка має шарнірне з'єднання з бічними частинами. В таких моделях праві та ліві ніжки переставляються вперед почергово, повторюючи кроки людини. Конструкції підходять для людей з ослабленими руками. Хороший варіант для переміщення не лише вдома, а й для прогулянок.

  • Ходунки на колесах.

Виріб може мати 2-4 колеса - тільки на передніх опорах або на всіх. У другому випадку ходулі можна використовувати не тільки для пересування, але і як візок для речей. Ролери оснащені ручними гальмами.

  • Дворівневі.

Моделі обладнані двома рядами поручнів. Опора першого рівня допомагає підвестися з ліжка, а поручні другого – нададуть необхідну підтримку при ходьбі.

  • З додатковими ліктьовими та пахвовими опорами.

Інвалідні ходунки такого типу є оптимальним варіантом для людей із ДЦП. Конструкція дозволяє переносити вагу тіла з кисті на передпліччя або область пахв. Рукоятки під плечима щільно фіксують положення тіла (за бажанням їх можна зняти). Хороший упор забезпечує необхідну стійкість. 

Ціна на модель залежить від складності конструкції. В Україні представлені ходулі як вітчизняного, так і закордонного виробництва. Оформити замовлення на ортопедичні товари можна за телефоном на сайті або через кошик. Вибирайте відповідний варіант опори та завжди залишайтесь у русі!

08004 08004