Кінезіо тейпи

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Л / пластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м Помаранчевий
Балтік Медікал ТОВ
Ціна:

161.40грн.
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м чорний
Балтік Медікал ТОВ
Ціна:

160грн.
Л / пластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м темно синій
Балтік Медікал ТОВ
Ціна:

165грн.
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м червоний
Балтік Медікал ТОВ
Ціна:

167.90грн.
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м рожевий
Балтік Медікал ТОВ
Ціна:

166.30грн.
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м бежевий
Балтік Медікал ТОВ
Ціна:

163.90грн.
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м білий
Балтік Медікал ТОВ
Ціна:

195.80грн.
немає в наявності
Лейкопластир медичний Н.Dr.House Кінезіо тейп 5смх5м рожевий
Ціна:

 
Оновлено:
25.11.2023
Перевірено

Кожна людина, яка хоч раз спостерігала за спортивними змаганнями, бачила на учасниках різнокольорові стрічки, приклеєні до тіла як лейкопластир. Даний винахід з'явився близько 30 років тому, і спочатку кінезіологічна стрічка була не популярна. Однак після проведення Олімпійських ігор 2008 року про неї заговорили всерйоз. Тоді спортсмен, який не відновився від травми, за допомогою кінезіотейпу виграв золоту медаль.

З того часу медики та вчені постійно модернізують та тестують спортивні пластирі з метою отримати продукт для кожного, хто займається фізичними навантаженнями. Область застосування незвичайного товару перев'язувального матеріалу давно вийшла за межі спортивних змагань. Замовити виріб прагнуть люди з травмами, захворюваннями опорно-рухового апарату та навіть вагітні жінки.

Що таке тейп і навіщо він потрібен

Слово бере свій початок в англійській мові, і перекладається як «стрічка». Тейп – це довга смужка бавовняної тканини, в плетіння якої іноді додають нейлон. Стрічка змотана в щільний рулон, при цьому одна сторона полотна покрита гіпоалергенною речовиною, що клеїть. Лікувальні пластирі в широкому асортименті представлені в онлайн аптеках. Їх зручно застосовувати для тіла і можна швидко зняти.

Кінезіологічна стрічка застосовується для підтримки суглобів. Клеять тейп пластир уздовж м'язових волокон для їхнього розслаблення. Дія стрічки поширюється на підшкірну клітковину, зв'язки та саму шкіру. Через останню властивість у косметології широко використовують кінезіо тейп для обличчя. Регулярні процедури зі стрічкою підтягують шкіру, і коштують у багато разів дешевше за ботокс.

Різновиди тейпів

Для того, щоб купити відповідну стрічку, потрібно визначитися з призначенням, розміром та складом. Поєднання бавовни з нейлоном краще використовувати для тренувань. При підвищеній вологості довкілля рекомендується застосовувати стрічки з додатковим шаром клею. Для обличчя вибирають вироби із чистої бавовни.

За призначенням тейпи поділяються на:

  • смужки, які підтримують зв'язки;
  • Х-подібні тейпи на спину при травмах хребта;
  • розгалужені для зняття набряку та покращення кровотоку;
  • підйомні стрічки позбавляють синців;
  • Y-подібні тейпи на коліно для фіксації чашки.

Лікувальні пластирі бувають різними за кольором, метражем і шириною. Тейпи на шию легко зриваються зі шкіри, а вироби для фіксації кінцівок мають високу міцність. Крім цього розрізняють еластичні та жорсткі кінезіотейпи.

Показання та протипоказання для кінезіо тейпу

Спортсмени використовують лікувальні клейкі стрічки як захист від перевантажень. Терапевти прописують тейп на поперек для усунення болючих відчуттів. Пластирі допомагають під час реабілітації після травм опорно-рухового апарату, покращують поставу, відновлюють чутливість м'язів.

Тейп для грудей застосовується як профілактика мастопатії та корекція зовнішнього вигляду. Стрічку часто використовують масажисти та косметичні салони. Тейп на живіт ліквідує розтяжки, біль під час місячних, а також допомагає боротися із зайвою вагою.

Користуватися лікувальними пластирями можна не всім. Тейпи заборонені при серцевій недостатності, високій температурі, цукровому діабеті та тромбозі. Від клейких стрічок для грудей доведеться відмовитися при пошкодженні шкіри та онкології.

Де купити тейп стрічку

Сервіс Apteka.com допомагає знайти та купити в Києві якісний пластир для тейпування. На сайті ви можете підібрати та замовити стрічки для будь-якої частини тіла. Вироби доставлять у найближчу до вас аптеку, а його ціна буде нижчою від вартості в роздрібних мережах. Ми працюємо заради вашого здоров'я та комфорту.

Кінезіо тейпи ціна в інтернет аптеці

Кінезіо тейпиЦіна
Л / пластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м Помаранчевий161.4 грн
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м чорний160 грн
Л / пластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м темно синій165 грн
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м червоний167.9 грн
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м рожевий166.3 грн
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м бежевий163.9 грн
Лейкопластир медичний Кінезіо тейп 5смх5м білий195.8 грн
Лейкопластир медичний Н.Dr.House Кінезіо тейп 5смх5м рожевийгрн
08004 08004