Кисневий концентратор

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Heaco (1)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Кисневий концентратор OLV-10
Zhengzhou Olive Electronic Technology Co.Ltd
Ціна:

29 689.50грн.
Оновлено:
25.05.2023
Перевірено

Кожному школяреві відомо, що завдяки кисню ми дихаємо і живемо. Навіть невеликий його дефіцит призводить до гіпоксії, яка викликає ослаблення імунітету, порушення метаболізму, головні й м'язові болі та інші наслідки. Іноді через спосіб життя, певні проблеми зі здоров'ям людина відчуває нестачу кисню, і це негативно позначається на її стані. В такому випадку рекомендована киснева терапія, яку забезпечує оксигенатор медичний.

В інтернет-аптеці apteka.com ви якраз знайдете таке обладнання і зможете замовити його буквально в пару кліків. Переглядайте каталог і оформляйте покупку онлайн.

Як функціонує оксигенатор

Прилад ще має назву кисневий апарат. Він виділяє О2 з повітря в атмосфері. Повітряні маси у приміщенні проходять через молекулярне сито - сітку з цеолітних кульок, що затримують частинки азоту і пропускають молекули О2. В результаті виходить збагачене повітря, яке добре усуває дефіцит кисню і відшкодовує організму ефект багатогодинної прогулянки в лісі.

За яких проблем застосовується кисневий концентратор

Такі апарати показані людям з хворобами дихальної системи. Купити кисневий концентратор і використовувати його варто при астмі, обструктивній хворобі легень, муковісцидозі, серцевій недостатності та ін.

З урахуванням конкретного захворювання і його ступеня лікар порекомендує тривалу оксигенотерапію або невеликі сеанси по півгодини-годину на день. Вдихання збагаченого кисню усуває гіпоксію, яка часто супроводжує дихальну і серцеву недостатність. В результаті у пацієнта усувається задишка, нормалізується робота серця, печінки, нирок.

Портативний медичний кисневий концентратор ще стане у нагоді:

· під час реабілітації після складних операцій і важких хвороб;

· при виношуванні дитини для профілактики її гіпоксії;

· літнім людям;

· курцям.

Зрозуміло, подібна терапія не повинна проходити безконтрольно. Не займайтеся самолікуванням і обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо доцільності оксигенотерапії.

Якими бувають кисневі концентратори

Всі пристрої можна приблизно розділити на два типи:

1. Кисневий концентратор для дому. Портативний пристрій невеликої ваги й зі швидкістю потоку повітря до 5 л/хв. Ціна визначається виробником, потоком кисню і його відсотком на виході, рівнем гучності і т. д.

2. Професійний апарат. Технологічне обладнання, яке застосовується в медичних установах для важких хворих.

Зрозуміло, для дому вистачить відповідної моделі. Ціна на кисневий концентратор такого типу нижча, ніж на професійний, а продуктивності буде в цілому досить.

Як використовувати кисневий генератор

Апарат потрібно застосовувати точно відповідно до інструкції та призначень лікаря. Ні в якому разі не перевищуйте рекомендовану дозу. Режим і тривалість терапії будуть залежати від показань.

Якщо ви зібралися купити оксигенатор, не забудьте про універсальні рекомендації:

1. Не ставте прилад біля відкритого вогню, оскільки кисень - вибухонебезпечна речовина.

2. Залишайте між стіною і генератором мінімум 30 сантиметрів простору, щоб відокремлювалися компоненти і без перешкод розсіювалися.

3. При вдиханні користуйтеся зволожувачем з комплекту.

4. Користуйтеся лише своїми носовими канюлями для інгаляцій.

5. У міру засмічення замінюйте фільтри.

В іншому уважно читайте інструкцію.

Сертифіковане медичне обладнання

У нас ви без проблем можете купити кисневий концентратор, вибравши оптимальну за характеристиками модель. Переглядайте пропозиції та оформляйте замовлення. Доставка актуальна по всій Україні.

Кисневий концентратор ціна в інтернет аптеці

Кисневий концентраторЦіна
Кисневий концентратор OLV-1029689.5 грн
08004 08004