Молоковідсмоктувачі

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Для кого
Універсальні (9)
Скинути
Фільтр
Сортування
Молоковідсмоктувач
 
Ціна:

33грн.
Ціна:

621.40грн.
Ціна:

545.10грн.
Ціна:

562.30грн.
Ціна:

651.40грн.
Ціна:

1 347.10грн.
Ціна:

2 446.50грн.
Ціна:

2 761.70грн.
Ціна:

1 325.50грн.
немає в наявності
Молоковідсмоктувач Lindo механічний з пляшкою для годування Pk 071
Оновлено:
28.08.2021
Перевірено

Як вибрати молоковідсмоктувач - види пристроїв для зціджування молока

Молоковідсмоктувач - спеціальний прилад, який допомагає зціджувати молоко. З його допомогою можна полегшити сам процес і вирішити ряд проблем молодої мами. До них відноситься застій молока при лактації та утворення грудочок, підвищена лактація, яка може початися ще до появи дитини, для поліпшення лактації, якщо молока виробляється мало. Купити молоковідсмоктувач можна для створення запасу молока, оскільки воно краще зберігається, якщо його відібрали за допомогою пристрою. Ця можливість буде дуже корисна на випадок непередбачених обставин - поїздок, лікування антибіотиками. Спеціальний механізм може знадобитися мамам, у яких занадто чутливі або впалі соски.

Молоковідсмоктувач механічний та його переваги

Вибираючи відсмоктувач для грудного молока, необхідно враховувати ряд факторів - частоту використання, компактність пристрою, гучність, зручність експлуатації. Молоковідсмоктувач ручний відрізняється відносно невисокою ціною. Пристрої з цієї категорії діляться на три типи - поршневі, помпові та шприцеві.

Класичним варіантом молоковідсмоктувача є помповий механізм із насадкою у вигляді воронки. Натискаючи на помпу, мама може відкачувати молоко за допомогою вакууму. Цей тип пристроїв є найдоступнішим. В Україні ви можете придбати його в аптеці за мінімальною вартістю.

Шприцевий механічний відсмоктувач має пару циліндрів. Один з них прикладають до соска, щоб стимулювати рух рідини в другу ємність. Такий прилад вимагає значних зусиль для відкачування молока.

Поршневий молоковідсмоктувач відноситься до найсучасніших типів механічних пристроїв для зціджування молока. Його перевагою є вдосконалений механізм і наявність м'яких силіконових насадок, завдяки чому мама не буде відчувати постійний дискомфорт під час процедури. Прилад стимулює лактацію, його застосування не травмує соски, тому використання пристрою даного типу рідко буває причиною появи тріщин. Щоб зціджувати молоко, необхідно натискати на важіль з потрібною силою. До плюсів пристрою відносять практично безшумну роботу і відносно швидке зціджування, однак купити механічний молоковідсмоктувач поршневого типу можна за вищою ціною, ніж класичні варіанти.

В яких випадках варто придбати електричний молоковідсмоктувач

Купити електричний молоковідсмоктувач варто в тому випадку, якщо потрібен прилад, який допоможе звільнити руки мами для інших занять. Перевагою таких пристроїв є автоматичне зціджування за допомогою моторчика, завдяки якому в них спостерігається висока продуктивність. Молоковідсмоктувачі можуть бути однофазними і двофазними - при їх виборі необхідно враховувати такі характеристики, оскільки від них залежить інтенсивність зціджування. За допомогою однофазних приладів можна регулювати силу відкачування молока і ритм вручну. Двофазні пристрої дозволяють автоматично визначати ритм смоктання дитини та імітувати його. Разом з цими особливостями варто враховувати тип живлення - вони можуть працювати як від мережі, так і від батарейок. До інших переваг електричних відсмоктувачів можна віднести безшумність роботи й компактні розміри. Крім того, їхнє застосування дозволяє максимально комфортно зціджувати молоко, не травмуючи груди.

Вибрати і купити електричний молоковідсмоктувач ви можете в інтернет-аптеці Apteka.com. Пристрої, які можна замовити онлайн на нашому сайті, ви можете підібрати за допомогою консультанта.

08004 08004