Чай від кашлю

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Порошок (1)
Діюча речовина
АЛТЕЙ (1)
АМБРОКСОЛ (1)
БУЗИНА (1)
ВІТАМІН С (1)
ІСЛАНДСЬКИЙ МОХ (3)
ЛИМОННА КИСЛОТА (1)
МАТИ-Й-МАЧУХА ЗВИЧАЙНА (1)
ПАРАЦЕТАМОЛ (1)
ФЕНИРА (1)
ЕКСТРАКТ ІСЛАНДСЬКОГО МОХУ (1)
Для кого
Універсальні (4)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

35.71грн.
Ціна:

21.40грн.
Лист мати-й-мачухи фільтр пакет 1.5г №20
Ключи Здоровья
Ціна:

32.10грн.
Лист подорожника великого 50г
Ключи Здоровья
Ціна:

30.60грн.
Ісландський мох 25г
 
Ціна:

32.71грн.
Новинка
Фіточай Ісландський мох фільтр-пакет 1.5г №20
Ціна:

34.71грн.
Мати-й-мачуха 50г
Ключи Здоровья
Ціна:

27.10грн.
Новинка
Фіточай Бузини чорної квітки 40г
Ціна:

50.70грн.
Новинка
Фіточай Мати-і-мачуха 30г
Фіточай Мати-і-мачуха 30г
 
Ціна:

40.10грн.
Ціна:

44.30грн.
Фіточай Ключі Здоров'я N30 Дитячий від кашлю ф. - п. N20
 
Ціна:

47.60грн.
Оновлено:
11.01.2022
Перевірено

Як правильно вибрати чай від кашлю

Поява кашлю може бути пов'язана з різними факторами – забрудненням навколишнього середовища, бактеріями та вірусами, зміною клімату, алергенами. Залежно від причини, що викликала кашель, він може бути сухим чи вологим, безперервним або періодичним. Це суттєво впливає на вибір засобів, які потрібно застосовувати в кожному окремому випадку. Щоб купити чай від кашлю, важливо заздалегідь отримати рекомендації лікаря та чітко усвідомлювати, з яким видом недуги ви зіткнулися. Варто пам'ятати, що при захворюваннях, які викликані вірусами та бактеріями, не потрібно покладатися лише на фіточай. Збори на травах є допоміжним засобом, який не замінить терапію препаратами, особливо у разі складних формах захворювань.

Вибрати й замовити фіточай від кашлю ви можете в інтернет-аптеці Apteka.com. Тут представлені збори від провідних виробників і постачальників лікарських трав в Україні. Купити засоби можна за доступними цінами з оперативною доставкою після оформлення замовлення.

Трав'яний чай від кашлю при бронхолегеневих захворюваннях

Ви можете купити чай від кашлю, у складі якого присутні чебрець, шавлія, лепеха, корінь солодки, календула, коріння алтею, квітки липи, квітки ромашки. Вибираючи засіб, важливо враховувати особливості рослин і той ефект, який вони надають на організм при вживанні:

  • Шавлія належить до рослин з антибактеріальними та протизапальними властивостями. Її можна застосовувати для розрідження мокротиння при сухому кашлі. При даному типі кашлю шавлія також корисна за рахунок своїх спазмолітичних властивостей - вона допомагає пом'якшити напади. Рослина використовується при бронхіті, оскільки сприяє покращенню секреції бронхів.
  • Коріння алтею має виражену відхаркувальну дію та протизапальні властивості завдяки високому вмісту слизу – до 35 %. Це забезпечує захист слизових оболонок від подразнення та стимулює регенерацію. У коренях алтею присутні пектини, аспарагін, бетаїн і крохмаль. Рослинну сировину можна застосовувати при трахеїті, пневмонії, бронхіті, бронхіальній астмі, ларингітах.
  • Коріння солодки відрізняється здатністю розріджувати мокротиння та своїми спазмолітичними властивостями. Воно допомагає знизити температуру й стимулює захисні сили організму. Застосовувати коріння солодки можна при трахеїті, бронхіті, астмі та пневмонії.
  • Трава чебрецю – рослина з відхаркувальними, антисептичними властивостями. Перевагою цього засобу є універсальність. Чебрець можна застосовувати при сухому й вологому кашлі, тому він використовується в лікуванні кашлюку, бронхіту, астми, пневмонії.
  • М'ята є заспокійливим засобом при кашлі, яка усуває больові відчуття та зменшує подразнення слизових оболонок. Відвари з рослини допомагають відхаркувати мокротиння продуктивно, а також відрізняються протимікробною дією. Приймати м'яту окремо або у складі фіточаю рекомендують при бронхіті, ларингіті, фарингіті, трахеїті та пневмонії.
  • До складу чаю від сухого кашлю може входити корінь лепехи. Рослинна сировина складається з сапонінів та слизових речовин, які розріджують мокротиння і створюють захисний шар для слизових оболонок, полегшуючи їхню регенерацію. Його можна вживати при сухому кашлі під час бронхіту та пневмонії. Прийом коренів лепехи полегшує відхаркування та надає антибактеріальний ефект.

Перевагою фітозборів із трав є ціна на чай від кашлю в аптеці. Придбати його можна недорого, проте він може стати ефективним доповненням до медикаментозної терапії.

08004 08004