

Кожен періодично стикається з больовими відчуттями. Вони варіюються від незначних до нестерпних, коли терпіти не представляється можливим. Для різних ситуацій створені певні болезаспокійливі препарати, причому вони бувають у різних лікарських формах. Найпрактичнішими можна вважати знеболювальні мазі. Використовувати їх досить легко, тим більше в інструкції докладно все розписано. Проте дуже важливо ще і правильно вибрати засіб, оскільки в аптеці представлено безліч варіантів.
В яких ситуаціях допомагає знеболювальна мазь
Є багато свідчень до використання болезаспокійливих засобів. Це гостра невралгія, артралгія, подразнення шкіри, закриті травми і т. д. Мазі зазвичай застосовуються для суглобів, для м'язів, для спини, для ніг. Головне, щоб засіб було підібрано правильно. Від цього багато в чому залежить ефективність і безпека лікування.
Знеболювальні мазі: основні види
Для випуску лікарських препаратів використовуються різні речовини, і від них багато в чому залежить конкретна дія мазі. Розглянемо основні види болезаспокійливих зовнішніх засобів:
1. НПЗЗ. Пригнічують формування речовин, що викликають біль і запалення. Такі мазі допомагають при сильному больовому синдромі, але мають чимало протипоказань.
2. Розігріваючі. Підсилюють локальний кровотік, за рахунок чого забезпечується болезаспокійливий ефект. Якщо лікар порекомендував купити знеболювальну мазь такого типу, будьте уважні: її не можна застосовувати при хронічному запаленні суглобів, свіжих ударах, ранах, розтягненнях. Хоча безпека в цілому вища, ніж у НПЗЗ, все одно детально читайте інструкцію і стежте за кількістю нанесеного засобу.
3. Охолоджувальні. Провокують звуження судин, зменшуючи проникність і набряклість. Принцип мазі схожий з анестезуючим ефектом. Такі засоби рекомендовані відразу після травм, якщо немає можливості прикласти холод.
4. Комбіновані. Включають кілька речовин із різних груп. Мазі знеболювальні можуть додатково надавати загоювальну, антибактеріальну дію.
Що стосується найактивнішого компонента, до складу знеболювальних мазей може додаватися ібупрофен, мелоксикам, німесулід, кеторолак, диклофенак і т. д. Все це - анальгетики, і у них чималий перелік протипоказань, побічних дій. Намагайтеся використовувати тільки ті ліки, які рекомендував лікар, а вже купити знеболювальні мазі можете через нашу інтернет-аптеку apteka.com.
Широкий асортимент медикаментів та аптечних товарів
Якщо вам знадобився болезаспокійливий засіб, рекомендуємо замовити його онлайн в інтернет-аптеці apteka.com. Ми продаємо різні ліки: препарати при м'язовому болю, від суглобового болю і т. д. Переглядайте каталог і вибирайте відповідний варіант. Гарантуємо, що наша ціна на знеболювальні мазі адекватна, а доставка - швидка. Відправляємо посилки по всіх населених пунктах України. Ви зможете забрати ліки в аптеці вашого міста.