Міорелаксанти

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Капсули (1)
Таблетки (6)
Діюча речовина
БАКЛОФЕН (2)
ТИЗАНІДИН (4)
ТИОКОЛЬХИКОЗИД (3)
БОТУЛІНІЧНИЙ ТОКСИН (2)
ТОЛПЕРИЗОН (1)
ТОЛЬПЕРИЗОН (2)
ЦИКЛОБЕНЗАПРИН (2)
Для кого
Універсальні (11)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Тізалуд таблетки 2мг №30
 
Ціна:

159.20грн.
Ціна:

192.20грн.
Новинка
Толкімадо таблетки 150мг №30
Ціна:

185.60грн.
Тізалуд таблетки 4мг №30
 
Ціна:

224.70грн.
Мускомед капсули тверді 8мг №20
 
Ціна:

247.30грн.
Ціна:

230.20грн.
Ціна:

330грн.
Ціна:

283.20грн.
Баклофен таблетки 10мг №50
 
Ціна:

230.50грн.
Баклофен таблетки 25мг №50
 
Ціна:

300.11грн.
Міорикс капсули пролонгованої дії тверді 15мг №14
 
Ціна:

308.50грн.
Сирдалуд таблетки 2мг №30
 
Ціна:

326.70грн.
Ціна:

390.10грн.
Сирдалуд таблетки 4мг №30
 
Ціна:

451.30грн.
Ціна:

5 223.40грн.
Ціна:

7 505.60грн.
Оновлено:
09.06.2021
Перевірено

 

Міорелаксанти - це лікарські препарати, спрямовані на розслаблення мускулатури. Вони усувають тонус скелетних м'язів і при певному дозуванні здатні навіть повністю знерухомити людину. Така властивість зробило міорелаксанти затребуваними в анестезіології при проведенні операцій. Сучасна медицина розгледіла в препаратах великі можливості, і сьогодні їх активно застосовують у неврології, косметології. Засоби продаються без рецепта, але приймати їх рекомендується лише за призначенням лікаря.

В яких ситуаціях призначають препарати-міорелаксанти

Такі ліки відносять до засобів зі специфічною дією, що визначає конкретні показання до їхнього використання. Зазвичай це:

 • підвищення тонусу м'язів;
 • м'язові спазми внаслідок інсульту;
 • розсіяний склероз;
 • пошкодження головного і спинного мозку;
 • розлади неврологічного характеру;
 • профілактика посттравматичних ускладнень.

Лікарі рекомендують пацієнтам купити міорелаксанти і при проходженні електросудомної терапії. Препарати досі використовують в анестезіології без відключення природного дихання. Міорелаксанти м'яко усувають м'язовий тонус при мікрохірургічних операціях і репозиції кісткових фрагментів, спрощують проведення інтубації. Вони допомагають при вправленні вивихів і в терапії розтягнень.

Протипоказання до прийому

Міорелаксанти заборонені при непереносимості компонентів засобу, під час вагітності, при міастенії. З обережністю слід приймати препарати від м'язових спазмів людям з нирковою та печінковою недостатністю, виразковою хворобою, психічними захворюваннями.

Якими бувають міорелаксанти

Препарати класифікують за різними групами. Залежно від способу дії розрізняють такі засоби:

 1. Деполяризуючі. Призводять до короткочасного м'язового спазму, що провокує порушення нервово-м'язової передачі. В результаті скелетні м'язи розслабляються. Щоб нівелювати дію міорелаксанта або якщо сталося передозування, вводиться холінестераза.
 2. Недеполяризуючі. Викликають блокування Н-холінорецепторів, за рахунок чого зупиняється скорочення м'язів. Дія ліків інгібується прозерпіном. Такі міорелаксанти здебільшого використовуються при хірургічних втручаннях, а ефект від них триває до 4 годин.
 3. Змішаної дії.

Препарати здатні впливати на різні ділянки нервової системи, тому виділяють групи засобів за механізмом дії:

 • центральної - впливають на нервові закінчення в головному і спинному мозку, тому нервовий імпульс затихає ще на початку свого формування;
 • периферичної - зупиняють передачу імпульсів від спинного мозку до мускулатури, в результаті чого останні просто не отримують сигнал про потребу в скороченні.

Що стосується форми випуску, можна купити міорелаксанти у вигляді таблеток, ін'єкцій. Перший тип препаратів призначають при тривалому симптоматичному лікуванні хвороб, які супроводжуються судомами і спазмами. Ін'єкції допомагають при різких спазмах, а також використовуються під час операцій.

Купуйте онлайн якісні лікарські засоби

В інтернет-аптеці apteka.com ви з великою ймовірністю знайдете потрібний препарат, який доступний в Україні. Ми працюємо з продукцією надійних виробників, гарантуючи якість і гарні ціни на міорелаксанти. В наявності велика кількість препаратів і для дорослих, і для дітей. Переглядайте каталог і замовляйте потрібний засіб. Доставляємо ліки в аптеки по всій країні.

08004 08004