Препарати для серцево-судинної системи

Фільтр
Сортування
Егілок таблетки 100мг №30
 
Ціна:

60.80грн.
Емлодин таблетки 10мг №30
 
Ціна:

53.50грн.
Емлодин таблетки 5мг №30
 
Ціна:

26.70грн.
Егілок таблетки 50мг №60
 
Ціна:

60.70грн.
Фуросемід таблетки 40мг №20
 
Ціна:

12.80грн.
Ціна:

11.90грн.
Еналозид Моно таблетки 10мг №20
Фармак
Ціна:

13.20грн.
Ціна:

21.40грн.
Атенолол таблетки 50мг №20
 
Ціна:

8грн.
Ціна:

13.30грн.
Ціна:

8.50грн.
Бісопрол-Фармак таблетки 5 мг №50
Фармак
Ціна:

17.61грн.
Амлодипін таблетки 5мг №60
 
Ціна:

15грн.
Ціна:

7.40грн.
Аладин-Фармак таблетки 5 мг №50
Фармак
Ціна:

15грн.
Новинка
Амлодипин-Астрафарм таблетки 5мг №60
Ціна:

15грн.
Аладин-Фармак таблетки 10 мг №30
Фармак
Ціна:

15грн.
Настоянка глоду 25мл
 
Ціна:

8.10грн.
Новинка
Бісопролол-Астрафарм таблетки 10мг №20
Ціна:

23.40грн.
Дибазол-Дарниця таблетки 0,02 г №10
Дарниця
Ціна:

14грн.
Ціна:

23.10грн.
Ціна:

13.60грн.
Атенолол таблетки 50мг №20
 
Ціна:

12.80грн.
Ціна:

14.60грн.
Бісопрол таблетки 10 мг №30
Фармак
Ціна:

19.90грн.
Амлодипін таблетки 5 мг №90
 
Ціна:

22.60грн.
Ціна:

20грн.
Карвіум таблетки 12.5 мг №30
 
Ціна:

18.90грн.
Ліприл таблетки 5мг №30
 
Ціна:

20.30грн.
Ціна:

23.40грн.
Ціна:

23.10грн.
Ціна:

20.90грн.

Хронічні і гострі захворювання серцево-судинної системи можна вилікувати за допомогою консервативної терапії. Призначаються ліки, що стабілізують артеріальний тиск, насичують міокард киснем, посилюють потік крові. Подібні медикаменти бувають у вигляді капсул, таблеток, розчинів, ін'єкцій. Приймають серцеві препарати за призначенням лікаря, який встановлює причину патології. Не варто самостійно приймати такі ліки, адже серцево-судинні засоби мають багато побічних ефектів і протипоказань. 

Список серцево-судинних препаратів

Хвороби серцево-судинної системи найчастіше призводять до смерті людини. Для зміцнення системи, живлення, підтримки, усунення негативних симптомів, використовуються ліки для серця і судин різних груп:

 • Інгібітори АПФ, що підвищують артеріальний тиск. Завдяки їх застосуванню відновлюються стінки капілярів, поліпшуються обмінні процеси в серцевому м'язі, кровотік, блокується зростання атеросклеротичних бляшок, тромбів, нормалізується обмін жирів і вуглеводів, зменшуються головні і серцеві болі. Їх також приймають для профілактики інфаркту та інсульту. 
 • Сартани - медикаменти, які призначаються при наявності алергічної реакції на АПФ. В них більш м'який вплив на нирки, сечова кислота виходить з сечею, що є позитивним моментом для людей з подагрою.
 • Антагоністи кальцію, що розширюють судини - завдяки чому зменшуються показники артеріального тиску і нормалізується кровотік. 
 • Бета-блокатори - препарати для серцево судинної системи, що уповільнюють серцевий ритм, за рахунок чого знижується потреба серцевого м'яза в кисні, нормалізується потік крові, поліпшуються її показники. Ці медикаменти протипоказані людям з атеросклерозом, цукровим діабетом, оскільки негативно впливають на ліпідний і вуглеводний обмін. Також у них є достатньо серйозні побічні ефекти у вигляді безсоння, посиленої серцевої недостатності на самому початку лікування, тому приймати їх треба виключно під контролем лікаря. 
 • Діуретики - сечогінні препарати, які застосовуються в комплексному лікуванні гіпертонії спільно з сартаною, ІАПФ та іншими медикаментами. Завдяки їх прийому зменшується задишка, набряки, виводиться зайва рідина з організму. Також вони впливають на ліпідний і вуглеводний обмін. Ці ліки з обережністю потрібно приймати діабетикам.
 • Для лікування аритмії. Ці ліки поділяються на класи, в залежності від причини, які викликали патологію. Приймаються тільки за призначенням лікаря.
 • Антикоагулянти і антиагреганти - ліки, які контролюють процес згортання крові, завдяки цьому попереджається тромбоутворення. 

Ліки при хронічній серцевій недостатності

Ця хвороба проявляється в літньому віці, лікується комплексно за допомогою всіх перерахованих вище препаратів. Також спільно з ними призначаються:

 • Етилові ефіри ПНЖК, що регулюють згортання крові і обмін жирів. 
 • Серцеві глікозиди, що підвищують скоротливу здатність серцевого м'яза. 
 • Ліки з калієм і магнієм - речовинами, які необхідні для нормальної роботи серця. 
 • Метаболічні препарати, необхідні людям у віці для корекції загального стану здоров'я. 

Які препарати для серця повинні бути в аптечці

Без своєчасної медичної допомоги гостра серцева недостатність може призвести до смерті пацієнта. У багатьох рекомендаціях рекомендують тримати в аптечці такі препарати:

 • Якщо є підозра на інсульт або інфаркт - Нітрогліцерин, Аспірин. Якщо є тахікардія - Пропранолол.
 • При гіпертонічному кризі рекомендується мати в аптечці Колиндяни, Карведилол або Каптоприл.
 • У разі колаптоїдного стану - Аміназин, при запаленні - Преднізолон.

Слід ще раз зазначити - всі ліки для серцево-судинної системи варто вживати тільки за призначенням лікаря і не варто займатися самолікуванням.

Де придбати таблетки від серця

Купити хороші лікарські препарати для серцево судинної системи можна в нашій інтернет-аптеці. У нас представлений великий каталог зі зручним пошуком по назві препарату або фармакологічній групі, сортуванню по ціні або популярності. Всі ліки доставляються безпосередньо з нашого складу, завдяки чому ви можете значно заощадити в ціні.

Замовлення ви можете зробити в будь-який час доби, а обрані товари  - забрати в зручний час в найближчій аптеці. Тепер не треба бігати по місту в пошуках потрібного засобу, адже всі необхідні вам медикаменти є у нас.

08004 08004