Тести на наркотики

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Ціна:

404.80грн.
Оновлено:
25.11.2023
Перевірено

Експрес-тестування на наркотики

Касети для швидкої діагностики in vitro підходять як для домашнього, так і для професійного використання. Таке тестування не допоможе визначити дозування прийнятої речовини, але підтвердить або спростує факт її вживання.

Як працює швидкий тест на наркотики

У нашій аптеці можна купити тест на наркотики Sniper. Для замовлення доступні багатопрофільні варіанти:

  • На виявлення 5 наркотичних речовин – амфетаміну, метамфетаміну, морфіну, кокаїну, марихуани.
  • На визначення 10 сполук – до переліку додані ще барбітурати, екстазі, метадон, бензодіазепіни та фенциклідини.

Політест є пластиковою касетою з певною кількістю тест-смужок усередині. Для кожної речовини виділено окреме вікно для результату.

Компоненти тестів реагують на маркери, що вказують на присутність в організмі тих чи інших наркотичних речовин. Проведення імунохроматографічного аналізу відбувається зануренням касети в сечу. У разі позитивного результату в контрольному вікні з'являться смужки, що підтверджують його. Детальна інструкція дозволяє правильно інтерпретувати отриманий результат.

Для кожної речовини існує свій період відстеження – час після останнього прийому речовини, протягом якого тест даватиме позитивний результат:

  1. Марихуана – до 8 днів при одиничному вживанні, до 2-3 місяців у разі регулярного прийому.
  2. Морфін та кокаїн – сліди речовин відстежуються ще протягом двох діб.
  3. Екстазі – визначається ще 3 дні.
  4. Амфетамін – поступово накопичується в організмі, тому на результат тестування впливають тривалість і дозування вживання.
  5. Метамфетамін – виявляється протягом доби.

Ціна на тест на наркотики залежить від виробника та панелі речовин, які він може визначити. Чим вона ширша, тим ціна вища.

Де можна купити експрес-тест на наркотики

Купуючи в інтернет-аптеці Apteka.com тест на наркотики, ви можете бути впевнені в якості продукту та достовірності отриманих результатів. Щоб замовити сертифікований тест на наркотики в аптеці, оформте заявку за телефоном або через форму на сайті. Засоби для діагностики можна самостійно забрати з пункту самовивезення (адреси аптек по Україні ви знайдете в розділі «Оплата та доставка»). Купити експрес-тест на наркотики ви можете онлайн у будь-який зручний час.

Тести на наркотики ціна в інтернет аптеці

Тести на наркотикиЦіна
Тест для визначення 5 наркотичних речовин многопрофункціональний SNIPER404.8 грн
08004 08004