Пульсоксиметри

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Для кого
Універсальні (3)
Скинути
Фільтр
Сортування
Пульсоксиметр Linke LK 88
Shenzhen Linke Technology
Ціна:

160.50грн.
Пульсоксиметр пальчиковый P01 LED
Partner Pro
Ціна:

210.40грн.
Новинка
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK89
Ціна:

244.50грн.
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK87
Shenzhen Linke Technology
Ціна:

229.10грн.
Новинка
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK88
Ціна:

164.90грн.
Пульсоксиметр CMS50В
CONTEC
Ціна:

460.50грн.
Пульсоксиметр C101A3
IMDK
Ціна:

505.90грн.
Пульсоксиметр C101A2
IMDK
Ціна:

506грн.
Пульсоксиметр CMS50C
CONTEC
Ціна:

514.10грн.
Пульсоксиметр Gamma Oxy Scan
Gamma
Ціна:

667.10грн.
Пульсоксиметр Medicare
Medicare
Ціна:

719.20грн.
Пульсоксиметр MD300C23
Little Doctor
Ціна:

886.90грн.
Новинка
Пульсоксиметр ProMedica XP-20
Пульсоксиметр ProMedica XP-20
Promedica
Ціна:

898грн.
Оновлено:
03.02.2022
Перевірено

Пульсоксиметр: принцип роботи і призначення

Пульсоксиметр - це вимірювальний прилад, який застосовується в медицині для визначення рівня кисню в капілярній крові (сатурації). Завдяки простій експлуатації його можна застосовувати вдома самостійно, дотримуючись інструкції. Апарат кріпиться як прищіпка на фалангу пальця з щільним приляганням.

Принцип дії

У гемоглобіну крові є властивість по-різному відображати хвилі певної довжини, в залежності від насичення киснем. У затиску приладу вбудований випромінювач, який подає світло, і датчик -  який приймає його відображення. Оброблена інформація виводиться на дисплей.

Крім рівня сатурації, на приладі можна побачити частоту пульсу (динаміку серцевих скорочень). У дорожчих моделей можна спостерігати додаткові функції -  датчик тривоги і тонів серця.

Наша інтернет-аптека a.com.ua працює для клієнтів цілодобово. На сайті ви можете дешево замовити як пульсоксиметри для визначення рівня кисню в крові, так і тонометри, глюкометри та іншу медтехніку.

В аптеці представлений широкий асортимент від відомих і перевірених виробників. Ми стежимо, щоб товари за можливості завжди були в наявності і мали сертифікацію на території України. Головним принципом нашої роботи є співпраця з виробниками напряму -  що істотно знижує вартість медичних вимірювальних приладів.

Коли необхідне застосування датчика сатурації

У нашій аптеці можна пульсоксиметр купити недорого. Тут великий вибір від різних виробників за прийнятними цінами. Простота в користуванні і зрозумілий інтерфейс робить цей медичний прилад просто необхідним. Головною перевагою приладу є те, що не потрібно проводити забір аналізів і чекати результату. Відповідь після вимірювання ви отримаєте через 15-30 секунд.

Показання до застосування: 

 • Пневмонія (запалення легенів), туберкульоз, саркоїдоз, хронічна обструктивна хвороба легень - захворювання, при яких вкрай важливо знати рівень сатурації, щоб вчасно звернутися за допомогою до медиків і не допустити критичного кисневого голодування.
 • Пацієнти з серцевою недостатністю теж оцінять зручність регулярного вимірювання насиченості крові киснем. Це дозволить вчасно виявити зміни в протіканні хвороби.
 • Людям після перенесеного інфаркту складно постійно ходити в поліклініку для здачі аналізів. Портативний пульсоксиметр визначатиме рівень кисню в крові і частоту серцебиття.
 • Під час занять спортом перевірка сатурації вбереже спортсменів від критичної перевтоми.
 • Підкорювати гори альпіністові, піднімаючись на висоту, стежити за насиченням крові киснем просто необхідно, щоб вчасно зреагувати на небезпеку.

Пульсоксиметри застосовують також лікарі-анестезіологи, контролюючи стан пацієнта в медикаментозному сні. 

Симптоматика кисневого голодування організму

Нестача кисню в крові може проявлятися такими ознаками:

 • надмірне потовиділення;
 • зміна кольору губ;
 • мігрень;
 • підвищена нервозність;
 • порушення серцебиття;
 • задишка.

Як застосовувати прилад для вимірювання сатурації

Прилад для вимірювання рівня кисню в крові проводиться в декількох модифікаціях. Його можна застосовувати на різних частинах тіла. Від місця розташування пульсоксиметра може залежати правильність даних. Найчастіше прилад надягають на наступні частини тіла:

 • Палець руки або ноги. Цей спосіб дає максимально точні результати вимірювань.
 • Мочка вуха. Тут прилад дасть такі ж точні дані, як і на пальці.
 • Груди. Пульсоксиметр кріплять до тіла за допомогою спеціального ременя. Такий спосіб дає можливість тривалого спостереження за сатурацією.
 • Кисть руки. Надягається як браслет, але дає приблизні дані.

Також багато виробників випускають дитячі пульсоксиметри. Вони мають деякі відмінності від дорослих. Наприклад, пульсоксиметр медичний для дорослих кріпиться як прищіпка, а дитячий виготовлений з силікону і просто одягається на палець. Не викликає дискомфорту у дитини, адже не здавлює судини при тривалому використанні.

Різновиди пульсоксиметрів

Пульсоксиметри виробляються в двох варіантах: 

 • Проводний. Їх з'єднують з комп'ютером або планшетом за допомогою дротів. Такі прилади дають найточніші дані, оскільки немає перешкод при вимірюванні.
 • Бездротовий. Працюють від батарейок, які можна заряджати. У пристрій вмонтований модуль зв'язку, з його допомогою можна передавати дані на смартфон або планшет. Такі найчастіше застосовуються бригадами швидкої допомоги, дільничними лікарями. Можна використовувати самостійно, а також в домашніх умовах.

Правила використання пульсоксиметра

Пульсоксиметр - це дуже чутливий прилад. Щоб уникнути отримання некоректних даних, потрібно врахувати, що показання спотворюються через такі фактори:

 • кольоровий лак на нігтьовій пластині;
 • малюнки хною на шкірі;
 • брудні руки;
 • дефекти на шкірі: опіки, шрами;
 • мимовільний рух окремими частинами тіла;
 • передавлення судин іншими вимірювальними приладами.

Щоб купити прилад для вимірювання сатурації в Києві або іншому місті за вигідною ціною - потрібно розглянути варіанти на цій сторінці або скористатися рядком пошуку. Зліва ви побачите область, де можна вибрати виробника і вказати діапазон цін. Після обробки вашого запиту ви можете ознайомитися з моделями пальцевих пульсоксиметрів та їхніми характеристиками. Виберіть потрібний і оформіть замовлення, вказавши зручну адресу доставки.

Медичний пульсоксиметр на палець можна замовити в нашій онлайн-аптеці ua.apteka.com. Доступні ціни з доставкою по всій Україні -  гарантовані. 

Обирайте для себе підходящу модель пульсоксиметра - а ми доставимо його до Харкова, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Маріуполь, Вінницю, Миколаїв, Суми, Чернігів, Кременчук, Черкаси, Херсон, Краматорськ, Вишгород, Дрогобич, Кам'янське, Ізмаїл, Кривий Ріг , Світловодськ, Чернівці, Южноукраїнськ, Білу Церкву, Львів, Житомир, Конотоп та інші міста. У нас регулярно проводяться акції та розпродажі.

Рішення купити пульсоксиметр в Україні - це відмінний спосіб подбати про власне здоров'я. Хороший електронний прилад можна купити у нас оптом і в роздріб, ознайомившись з відгуками і оглядом

08004 08004