Пульсоксиметри

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
CONTEC (2)
Medicare (1)
Promedica (1)
Shenzhen Linke Technology (2)
Partner Pro (1)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Пульсоксиметр Linke LK 88
Shenzhen Linke Technology Co.Ltd
Ціна:

193.30грн.
Пульсоксиметр Пальчиковий P01 LED
Shenzhen jiangnan Medical technology Co.Ltd
Ціна:

254.20грн.
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK88
Shenzhen Linke Technology Co.Ltd
Ціна:

267.50грн.
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK87
Shenzhen Linke Technology Co.Ltd
Ціна:

278грн.
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK89
Shenzhen Linke Technology Co.Ltd
Ціна:

306.11грн.
Пульсоксиметр CMS50В
Здраво ТОВ
Ціна:

493.10грн.
Пульсоксиметр CMS50C
Здраво ТОВ
Ціна:

563.21грн.
Пульсоксиметр Medicare
Допомога-1 ООО
Ціна:

797.50грн.
Пульсоксиметр ProMedica XP-20
Медхауз Свіс ГМБХ ТОВ
Ціна:

1 033.91грн.
Оновлено:
25.05.2023
Перевірено

Пульсоксиметр: принцип роботи і призначення

Пульсоксиметр - це вимірювальний прилад, який застосовується в медицині для визначення рівня кисню в капілярній крові (сатурації). Завдяки простій експлуатації його можна застосовувати вдома самостійно, дотримуючись інструкції. Апарат кріпиться як прищіпка на фалангу пальця з щільним приляганням.

Принцип дії

У гемоглобіну крові є властивість по-різному відображати хвилі певної довжини, в залежності від насичення киснем. У затиску приладу вбудований випромінювач, який подає світло, і датчик -  який приймає його відображення. Оброблена інформація виводиться на дисплей.

Крім рівня сатурації, на приладі можна побачити частоту пульсу (динаміку серцевих скорочень). У дорожчих моделей можна спостерігати додаткові функції -  датчик тривоги і тонів серця.

Наша інтернет-аптека a.com.ua працює для клієнтів цілодобово. На сайті ви можете дешево замовити як пульсоксиметри для визначення рівня кисню в крові, так і тонометри, глюкометри та іншу медтехніку.

В аптеці представлений широкий асортимент від відомих і перевірених виробників. Ми стежимо, щоб товари за можливості завжди були в наявності і мали сертифікацію на території України. Головним принципом нашої роботи є співпраця з виробниками напряму -  що істотно знижує вартість медичних вимірювальних приладів.

Коли необхідне застосування датчика сатурації

У нашій аптеці можна пульсоксиметр купити недорого. Тут великий вибір від різних виробників за прийнятними цінами. Простота в користуванні і зрозумілий інтерфейс робить цей медичний прилад просто необхідним. Головною перевагою приладу є те, що не потрібно проводити забір аналізів і чекати результату. Відповідь після вимірювання ви отримаєте через 15-30 секунд.

Показання до застосування: 

 • Пневмонія (запалення легенів), туберкульоз, саркоїдоз, хронічна обструктивна хвороба легень - захворювання, при яких вкрай важливо знати рівень сатурації, щоб вчасно звернутися за допомогою до медиків і не допустити критичного кисневого голодування.
 • Пацієнти з серцевою недостатністю теж оцінять зручність регулярного вимірювання насиченості крові киснем. Це дозволить вчасно виявити зміни в протіканні хвороби.
 • Людям після перенесеного інфаркту складно постійно ходити в поліклініку для здачі аналізів. Портативний пульсоксиметр визначатиме рівень кисню в крові і частоту серцебиття.
 • Під час занять спортом перевірка сатурації вбереже спортсменів від критичної перевтоми.
 • Підкорювати гори альпіністові, піднімаючись на висоту, стежити за насиченням крові киснем просто необхідно, щоб вчасно зреагувати на небезпеку.

Пульсоксиметри застосовують також лікарі-анестезіологи, контролюючи стан пацієнта в медикаментозному сні. 

Симптоматика кисневого голодування організму

Нестача кисню в крові може проявлятися такими ознаками:

 • надмірне потовиділення;
 • зміна кольору губ;
 • мігрень;
 • підвищена нервозність;
 • порушення серцебиття;
 • задишка.

Як застосовувати прилад для вимірювання сатурації

Прилад для вимірювання рівня кисню в крові проводиться в декількох модифікаціях. Його можна застосовувати на різних частинах тіла. Від місця розташування пульсоксиметра може залежати правильність даних. Найчастіше прилад надягають на наступні частини тіла:

 • Палець руки або ноги. Цей спосіб дає максимально точні результати вимірювань.
 • Мочка вуха. Тут прилад дасть такі ж точні дані, як і на пальці.
 • Груди. Пульсоксиметр кріплять до тіла за допомогою спеціального ременя. Такий спосіб дає можливість тривалого спостереження за сатурацією.
 • Кисть руки. Надягається як браслет, але дає приблизні дані.

Також багато виробників випускають дитячі пульсоксиметри. Вони мають деякі відмінності від дорослих. Наприклад, пульсоксиметр медичний для дорослих кріпиться як прищіпка, а дитячий виготовлений з силікону і просто одягається на палець. Не викликає дискомфорту у дитини, адже не здавлює судини при тривалому використанні.

Різновиди пульсоксиметрів

Пульсоксиметри виробляються в двох варіантах: 

 • Проводний. Їх з'єднують з комп'ютером або планшетом за допомогою дротів. Такі прилади дають найточніші дані, оскільки немає перешкод при вимірюванні.
 • Бездротовий. Працюють від батарейок, які можна заряджати. У пристрій вмонтований модуль зв'язку, з його допомогою можна передавати дані на смартфон або планшет. Такі найчастіше застосовуються бригадами швидкої допомоги, дільничними лікарями. Можна використовувати самостійно, а також в домашніх умовах.

Правила використання пульсоксиметра

Пульсоксиметр - це дуже чутливий прилад. Щоб уникнути отримання некоректних даних, потрібно врахувати, що показання спотворюються через такі фактори:

 • кольоровий лак на нігтьовій пластині;
 • малюнки хною на шкірі;
 • брудні руки;
 • дефекти на шкірі: опіки, шрами;
 • мимовільний рух окремими частинами тіла;
 • передавлення судин іншими вимірювальними приладами.

Щоб купити прилад для вимірювання сатурації в Києві або іншому місті за вигідною ціною - потрібно розглянути варіанти на цій сторінці або скористатися рядком пошуку. Зліва ви побачите область, де можна вибрати виробника і вказати діапазон цін. Після обробки вашого запиту ви можете ознайомитися з моделями пальцевих пульсоксиметрів та їхніми характеристиками. Виберіть потрібний і оформіть замовлення, вказавши зручну адресу доставки.

Медичний пульсоксиметр на палець можна замовити в нашій онлайн-аптеці ua.apteka.com. Доступні ціни з доставкою по всій Україні -  гарантовані. 

Обирайте для себе підходящу модель пульсоксиметра - а ми доставимо його до Харкова, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Полтаву, Маріуполь, Вінницю, Миколаїв, Суми, Чернігів, Кременчук, Черкаси, Херсон, Краматорськ, Вишгород, Дрогобич, Кам'янське, Ізмаїл, Кривий Ріг , Світловодськ, Чернівці, Южноукраїнськ, Білу Церкву, Львів, Житомир, Конотоп та інші міста. У нас регулярно проводяться акції та розпродажі.

Рішення купити пульсоксиметр в Україні - це відмінний спосіб подбати про власне здоров'я. Хороший електронний прилад можна купити у нас оптом і в роздріб, ознайомившись з відгуками і оглядом

Пульсоксиметри ціна в інтернет аптеці

ПульсоксиметриЦіна
Пульсоксиметр Linke LK 88193.3 грн
Пульсоксиметр Пальчиковий P01 LED254.2 грн
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK88267.5 грн
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK87278 грн
Пульсоксиметр Fingertip Pulse Oximeter LK89306.1 грн
Пульсоксиметр CMS50В493.1 грн
Пульсоксиметр CMS50C563.2 грн
Пульсоксиметр Medicare797.5 грн
Пульсоксиметр ProMedica XP-201033.9 грн
08004 08004