Вітаміни для діабетиків

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Краплі (1)
Діюча речовина
АЛЬФА-ЛІПОЄВА КИСЛОТА (1)
БІОТИН (1)
ВІТАМІН А (1)
ВІТАМІН В1 (2)
ВІТАМІН В12 (1)
ВІТАМІН Е (2)
ВІТАМІН С (3)
ІНУЛІН (2)
КОКАРБОКСИЛАЗА (1)
ЛАКТОЗА (1)
МАГНІЮ ОКСИД (1)
МОНОГІДРАТ ГЛЮКОЗИ (1)
ФОЛІЄВА КИСЛОТА (2)
ХРОМ (1)
ЦИНКУ ОКСИД (1)
ЕКСТРАКТ ЧОРНИЦІ (1)
ЕКСТРАКТ ШАВЛІЇ (1)
Стать
Універсальні (9)
Група вітамінів
В1 (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Краплі Диабетін 30мл
ЭКОМЕД
Ціна:

44.10грн.
Топінамбур таблетки №90
Danikafarm
Ціна:

51.30грн.
Доппельгерц актив Сахаронорм №30
Doppelherz
Ціна:

76.20грн.
Ендофарм капс.0.4 г №30
FARMAKOM
Ціна:

76.50грн.
Кокарбоксилаза-Форте (Вітамін В1) таблетки 50мг №30
 
Ціна:

107.10грн.
Люцин капс.№30
PharmQuest
Ціна:

141грн.
Вітаміни для діабетиків ВітаВіт капсули №60
Красота и Здоровье
Ціна:

136.31грн.
Инулин-диет капсулы №60
Красота и Здоровье
Ціна:

145.50грн.
Алфавіт Діабет таблетки №60
Vitaminy
Ціна:

144.13грн.
Глібофіт капсули №60
Ananta Medicare
Ціна:

190.43грн.
Ціна:

193.30грн.
Глюконорм таблетки 500 мг №120
TOMIL HERB
Ціна:

385.70грн.
Фармаліпон таблетки №30
 
Ціна:

538.71грн.
Ціна:

243.07грн.

Вітаміни для діабетиків - у чому їхня відмінність від звичайних полівітамінних комплексів

Підтримувати нормальний стан хворого на діабет допомагають не тільки спеціальні лікарські препарати, а й правильно підібрані вітаміни. Людям із цим захворюванням важливо отримувати необхідну кількість нутрієнтів, які допоможуть уникнути ускладнень свого стану та розвитку інших захворювань. Фахівець може порекомендувати купити вітаміни для діабетиків, щоб пацієнт міг ретельніше доглядати за своїм здоров'ям. Прийом потрібної кількості макро- і мікроелементів допомагає знизити ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи. З їхньою допомогою можна зміцнити імунітет і поліпшити стан нервової системи.

Придбати вітаміни для хворих на діабет ви можете в інтернет-аптеці Apteka.com. Пропонуємо вам замовити онлайн препарати й біологічно активні добавки за доступними цінами. Купити вітаміни при цукровому діабеті від сертифікованих виробників в Україні можна з оперативною доставкою.

Склад вітамінів від цукрового діабету

В аптеці можна купити спеціальні комплекси, які враховують потреби пацієнтів із цукровим діабетом. До їхнього складу входять речовини, що забезпечують загальнозміцнювальну дію на організм:

  • Магній - мінерал, який необхідний для нормальної роботи серцево-судинної системи. З його допомогою здійснюється регуляція артеріального тиску й нормалізація частоти серцевих скорочень. Також мінерал позитивно впливає на всмоктуваність інсуліну організмом.

  • Хром - речовина, завдяки якій знижується потреба організму в солодкому, а також в інсуліні.

  • Цинк - мінерал, який потрібен для здоров'я нервової системи і зниження толерантності до солодкого. Вживання цинку забезпечує нормальний і здоровий вигляд шкіри та волосся, захист від пересушування шкірних покривів.

  • Вітаміни В12, В6 потрібні для захисту нервової системи від перевантажень, стресів. Вживання цих речовин забезпечує оптимальну роботу серцево-судинної системи.

Залежно від складу ціна на вітаміни для діабетиків може варіюватися, тому ви можете знайти варіант для будь-якого бюджету.

Як вибрати вітаміни при цукровому діабеті

Щоб купити вітаміни для діабетиків, необхідно враховувати індивідуальні особливості пацієнта, а також тип захворювання. Варто пам'ятати, що гіпервітаміноз теж може зашкодити здоров'ю не менше, ніж брак корисних речовин. Уникнути негативних наслідків прийому вітамінів допоможе консультація з фахівцем перед покупкою. Самолікування шкідливе для вашого здоров'я.

08004 08004