Вітаміни для діабетиків

Фільтри
Фільтр
Сортування
Топінамбур таблетки №90
 
Ціна:

51.20грн.
Ендофарм капс.0.4 г №30
 
Ціна:

68.70грн.
Краплі Диабетін 30мл
 
Ціна:

46.40грн.
Ціна:

128.40грн.
Новинка
Витамины для диабетиков ВитаВит капсулы №60
Ціна:

144.10грн.
Ціна:

142.10грн.
Новинка
Инулин-диет капсулы №60
Инулин-диет капсулы №60
 
Ціна:

153.70грн.
Глібофіт капсули №60
 
Ціна:

187грн.
Ціна:

190.80грн.
Ціна:

193.40грн.
Ціна:

387.70грн.
немає в наявності
Люцин капс.№30
Люцин капс.№30
 
Ціна:

 

Вітаміни для діабетиків - у чому їхня відмінність від звичайних полівітамінних комплексів

Підтримувати нормальний стан хворого на діабет допомагають не тільки спеціальні лікарські препарати, а й правильно підібрані вітаміни. Людям із цим захворюванням важливо отримувати необхідну кількість нутрієнтів, які допоможуть уникнути ускладнень свого стану та розвитку інших захворювань. Фахівець може порекомендувати купити вітаміни для діабетиків, щоб пацієнт міг ретельніше доглядати за своїм здоров'ям. Прийом потрібної кількості макро- і мікроелементів допомагає знизити ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи. З їхньою допомогою можна зміцнити імунітет і поліпшити стан нервової системи.

Придбати вітаміни для хворих на діабет ви можете в інтернет-аптеці Apteka.com. Пропонуємо вам замовити онлайн препарати й біологічно активні добавки за доступними цінами. Купити вітаміни при цукровому діабеті від сертифікованих виробників в Україні можна з оперативною доставкою.

Склад вітамінів від цукрового діабету

В аптеці можна купити спеціальні комплекси, які враховують потреби пацієнтів із цукровим діабетом. До їхнього складу входять речовини, що забезпечують загальнозміцнювальну дію на організм:

  • Магній - мінерал, який необхідний для нормальної роботи серцево-судинної системи. З його допомогою здійснюється регуляція артеріального тиску й нормалізація частоти серцевих скорочень. Також мінерал позитивно впливає на всмоктуваність інсуліну організмом.

  • Хром - речовина, завдяки якій знижується потреба організму в солодкому, а також в інсуліні.

  • Цинк - мінерал, який потрібен для здоров'я нервової системи і зниження толерантності до солодкого. Вживання цинку забезпечує нормальний і здоровий вигляд шкіри та волосся, захист від пересушування шкірних покривів.

  • Вітаміни В12, В6 потрібні для захисту нервової системи від перевантажень, стресів. Вживання цих речовин забезпечує оптимальну роботу серцево-судинної системи.

Залежно від складу ціна на вітаміни для діабетиків може варіюватися, тому ви можете знайти варіант для будь-якого бюджету.

Як вибрати вітаміни при цукровому діабеті

Щоб купити вітаміни для діабетиків, необхідно враховувати індивідуальні особливості пацієнта, а також тип захворювання. Варто пам'ятати, що гіпервітаміноз теж може зашкодити здоров'ю не менше, ніж брак корисних речовин. Уникнути негативних наслідків прийому вітамінів допоможе консультація з фахівцем перед покупкою. Самолікування шкідливе для вашого здоров'я.

08004 08004