Мультивітаміни

Фільтри
Фільтр
Сортування
Ціна:

9.20грн.
Ревіт драже №80
 
Ціна:

13.80грн.
Ціна:

18.30грн.
Ціна:

18.30грн.
Ціна:

18.20грн.
Ціна:

18.30грн.
Ціна:

18.40грн.
Ундевіт драже №50
 
Ціна:

20.11грн.
Сірка таблетки 0.5 г №60
 
Ціна:

29.50грн.
Комплевіт капсули №20
 
Ціна:

45.90грн.
Сірка активна 0.25 г №80
 
Ціна:

53.90грн.
Ціна:

53.50грн.
Знижка
Хіт!
Вітаміни PLUSSSZ Мінерали + мультивітамін таблетки шипучі 4,3 г апельсин і грейпфрут №20
Знижка
Хіт!
Вітаміни PLUSSSZ Женьшень + мультивітамін таблетки шипучі 4,3 г апельсин і лайм №20
Знижка
Хіт!
Вітаміни PLUSSSZ Junior кальцій + вітамін С таблетки шипучі 4,3 м суниця №20
Ціна:
88.50грн.

70.80грн.
Знижка
Хіт!
Вітаміни PLUSSSZ Junior мультивітамін таблетки шипучі 4,3 г малина №20
Ціна:
89.25грн.

71.41грн.
Новинка
Кальцій D3 Мульти таблетки 500мг №60
Ціна:

74.91грн.
Знижка
Хіт!
Вітаміни PLUSSSZ Осінь-зима + мультивітамін таблетки шипучі 4,3 г малина №20
Ціна:

69.41грн.
Ціна:

78.91грн.
Ціна:

80грн.
Ціна:

79.91грн.
Ціна:

81грн.
Ціна:

80.20грн.
Ціна:

90.70грн.
Ціна:

89.20грн.
Ціна:

92грн.
Юнівіт табл.п/о №30
 
Ціна:

89.80грн.
Аевіт капсули №10х5
 
Ціна:

89.30грн.
Ціна:

110грн.
Ціна:

107.90грн.

Мультивітаміни – засоби для здоров'я і гарного самопочуття

З метою зміцнення організму і поліпшення його стану люди вживають органічні та мінеральні речовини, які можна купити в аптеці. Особливо ефективні, а тому і популярні, вітамінні комплекси, або полівітаміни. Вони застосовуються з метою профілактики, входять в методики лікування, мають універсальне чи специфічне призначення.

Користь вітамінів

Людині для активного життя потрібні різноманітні вітаміни і мінерали. Природа подбала про це - деякі корисні речовини надходять з їжею, інші виробляються самим організмом. Але проблема полягає в їх невеликому надходженні, недостатньому для повноцінної життєдіяльності.

Особливо гостро на недолік харчування реагує організм при підвищених фізичних та розумових навантаженнях або ж під час відновлення після хвороби. Саме в таких випадках допоможе мультивітамінний комплекс, до складу якого зазвичай включають найбільш затребувані вітаміни:

  • A - підтримка зорової функції.
  • C - ефективний імуномодулятор.
  • B - група вітамінів, що регулюють обмін речовин.
  • D - підтримка опорно-рухової системи і вітамін росту в дитячому віці.
  • E - підтримка нервової системи, зміцнення імунітету.
  • F - підтримка серцево-судинної системи і поліпшення роботи мозку.

Важливою складовою частиною вітамінних комплексів є мінеральні речовини. Вони необхідні для підтримки правильної і постійної роботи внутрішнього середовища організму.

Макроелементи беруть участь в побудові клітин, мікроелементи впливають на роботу ферментів, гормонів, імунних клітин, виконують антиоксидантну функцію. До складу препарату також включають допоміжні компоненти, що поліпшують засвоєння корисних речовин.

З огляду на те, що потреби в вітамінах у людей індивідуальні і залежать від безлічі факторів, випускаються мультивітаміни вузької спрямованості, зі специфічною лікувальною дією.

При прийомі вітамінних комплексів слід дотримуватися рекомендацій виробника в частині дозування, так як надлишок вітамінів може призвести до небажаних наслідків, порушень обміну речовин і навіть серйозних захворювань. 

Основний критерій кількості кожного активного компонента - добова потреба організму в тому чи іншому вітаміні або мінералі. Тому вітамінні комплекси для дітей і дорослих мають різний кількісний і компонентний склад. Перед початком курсу лікування необхідно вивчити інструкцію.

Різновиди полівітамінів

Чоловіки, жінки, діти, люди похилого віку потребують різних поживних речовин. При призначенні лікарських засобів досвідчені лікарі завжди враховують вік, спосіб життя і особливості здоров'я.

Наша аптека прагне задовольнити потреби всіх категорій громадян. Ми пропонуємо різноманітні полівітаміни: ціна залежить від виробника, форми продукту, виду упаковки, призначення препарату. Співробітники нашого інтернет-магазину допоможуть купити хороші і дешеві полівітаміни відомих українських і європейських марок.

На нашому сайті ви також можете придбати:

Таке різноманіття препаратів дозволяє кожній людині вибирати вітамінно-мінеральний комплекс, виходячи з вимог і особливостей свого організму. Для зручності споживачів, комплекси формуються з різних вітамінів і мінералів в оптимальному денному дозуванні.

Виробники, що займають провідні позиції в рейтингу, приділяють увагу формі, кольору і смаковим якостям ліків, особливо, якщо засоби призначені дітям. Мультивітаміни випускаються в декількох лікарських формах - желатинових капсулах, звичайних і жувальних таблетках, пастилках, порошках, сиропах.

Ми продаємо тільки якісну, перевірену продукцію за доступними цінами. На сайті вказані назви наявних у продажу препаратів, їх вартість в грн, відгуки споживачів. Ми здійснюємо доставку товару до Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України.

Мультивітаміни допомагають недорого і швидко відновити емоційний баланс, рівень фізичної активності, а також підтримати життєвий тонус.

08004 08004