Мультивітаміни

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Драже (1)
Капсули (8)
Порошок (2)
Сироп (1)
Таблетки (15)
Таблетки шипучі (4)
Діюча речовина
L-ТІРОЗИН (1)
БІОТИН (1)
ВІТАМІН D (1)
ВІТАМІН А (3)
ВІТАМІН В5 (1)
ВІТАМІН В6 (2)
ВІТАМІН В12 (1)
ВІТАМІН Е (5)
ВІТАМІН РР (1)
ВІТАМІН С (10)
ГЛЮКОЗА (1)
КАЛЬЦІЮ ПАНТОТЕНАТ (1)
КАЛЬЦІЮ ЦИТРАТ (1)
КАРБОНАТ НАТРІЮ (1)
ЛАКТАТ МАГНІЮ (1)
ЛИМОННА КИСЛОТА (1)
МАГНІЙ (1)
МЕТІОНІН (1)
НІКОТИНАМІД (4)
ПІРИДОКСИН (4)
ПОЛІВІТАМІНИ ТА МІКРОЕЛЕМЕНТИ (2)
РЕТИНОЛ (6)
РИБОФЛАВІН (5)
Рутин (2)
ТАУРИН (1)
ТІАМІН (5)
токоферол (2)
ТОКОФЕРОЛУ АЦЕТАТ (2)
ФОЛІЄВА КИСЛОТА (3)
ЦІАНОКОБАЛАМІН (2)
ЕКСТРАКТ ГІНКГО БІЛОБА (1)
Стать
Універсальні (31)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

18.40грн.
Новинка
Гексавіт-КВ драже №50
Гексавіт-КВ драже №50
 
Ціна:

15.70грн.
Ціна:

18.90грн.
Ревіт драже №80
 
Ціна:

18грн.
Ундевіт драже №50
 
Ціна:

21.80грн.
Ціна:

55.70грн.
Сірка активна 0.25 г №80
 
Ціна:

56.50грн.
Новинка
Кальцій D3 Мульти таблетки 500мг №60
Ціна:

75.30грн.
Ціна:

80.10грн.
Ціна:

78грн.
Ціна:

79.10грн.
Ціна:

80грн.
Ціна:

84.50грн.
Ціна:

90.80грн.
Комплевіт капсули №20
 
Ціна:

44.20грн.
Ціна:

103.50грн.
Ціна:

115.40грн.
Ціна:

120.80грн.
Ціна:

127грн.
Ціна:

162.60грн.
Ціна:

142.20грн.
Ціна:

70.20грн.
Ціна:

166грн.
Юнівіт табл.п/о №30
 
Ціна:

90.90грн.
Алфавіт 50плюс таблетки №60
 
Ціна:

169.40грн.
Ціна:

143.20грн.
Ціна:

91.10грн.
Аевіт капсули №10х5
 
Ціна:

92.30грн.
Ціна:

184.80грн.
Новинка
Мультивитамины для детей веганский мармелад капсулы жевательные №60

Мультивітаміни – засоби для здоров'я і гарного самопочуття

З метою зміцнення організму і поліпшення його стану люди вживають органічні та мінеральні речовини, які можна купити в аптеці. Особливо ефективні, а тому і популярні, вітамінні комплекси, або полівітаміни. Вони застосовуються з метою профілактики, входять в методики лікування, мають універсальне чи специфічне призначення.

Користь вітамінів

Людині для активного життя потрібні різноманітні вітаміни і мінерали. Природа подбала про це - деякі корисні речовини надходять з їжею, інші виробляються самим організмом. Але проблема полягає в їх невеликому надходженні, недостатньому для повноцінної життєдіяльності.

Особливо гостро на недолік харчування реагує організм при підвищених фізичних та розумових навантаженнях або ж під час відновлення після хвороби. Саме в таких випадках допоможе мультивітамінний комплекс, до складу якого зазвичай включають найбільш затребувані вітаміни:

  • A - підтримка зорової функції.
  • C - ефективний імуномодулятор.
  • B - група вітамінів, що регулюють обмін речовин.
  • D - підтримка опорно-рухової системи і вітамін росту в дитячому віці.
  • E - підтримка нервової системи, зміцнення імунітету.
  • F - підтримка серцево-судинної системи і поліпшення роботи мозку.

Важливою складовою частиною вітамінних комплексів є мінеральні речовини. Вони необхідні для підтримки правильної і постійної роботи внутрішнього середовища організму.

Макроелементи беруть участь в побудові клітин, мікроелементи впливають на роботу ферментів, гормонів, імунних клітин, виконують антиоксидантну функцію. До складу препарату також включають допоміжні компоненти, що поліпшують засвоєння корисних речовин.

З огляду на те, що потреби в вітамінах у людей індивідуальні і залежать від безлічі факторів, випускаються мультивітаміни вузької спрямованості, зі специфічною лікувальною дією.

При прийомі вітамінних комплексів слід дотримуватися рекомендацій виробника в частині дозування, так як надлишок вітамінів може призвести до небажаних наслідків, порушень обміну речовин і навіть серйозних захворювань. 

Основний критерій кількості кожного активного компонента - добова потреба організму в тому чи іншому вітаміні або мінералі. Тому вітамінні комплекси для дітей і дорослих мають різний кількісний і компонентний склад. Перед початком курсу лікування необхідно вивчити інструкцію.

Різновиди полівітамінів

Чоловіки, жінки, діти, люди похилого віку потребують різних поживних речовин. При призначенні лікарських засобів досвідчені лікарі завжди враховують вік, спосіб життя і особливості здоров'я.

Наша аптека прагне задовольнити потреби всіх категорій громадян. Ми пропонуємо різноманітні полівітаміни: ціна залежить від виробника, форми продукту, виду упаковки, призначення препарату. Співробітники нашого інтернет-магазину допоможуть купити хороші і дешеві полівітаміни відомих українських і європейських марок.

На нашому сайті ви також можете придбати:

Таке різноманіття препаратів дозволяє кожній людині вибирати вітамінно-мінеральний комплекс, виходячи з вимог і особливостей свого організму. Для зручності споживачів, комплекси формуються з різних вітамінів і мінералів в оптимальному денному дозуванні.

Виробники, що займають провідні позиції в рейтингу, приділяють увагу формі, кольору і смаковим якостям ліків, особливо, якщо засоби призначені дітям. Мультивітаміни випускаються в декількох лікарських формах - желатинових капсулах, звичайних і жувальних таблетках, пастилках, порошках, сиропах.

Ми продаємо тільки якісну, перевірену продукцію за доступними цінами. На сайті вказані назви наявних у продажу препаратів, їх вартість в грн, відгуки споживачів. Ми здійснюємо доставку товару до Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України.

Мультивітаміни допомагають недорого і швидко відновити емоційний баланс, рівень фізичної активності, а також підтримати життєвий тонус.

08004 08004