Мультивітаміни

Фільтри
Фільтр
Сортування
Хіт!
Вітаміни PLUSSSZ Осінь-зима + мультивітамін таблетки шипучі 4,3 г малина №20
Ціна:

18.50грн
Ціна:

18.50грн
Ціна:

18.50грн
Ціна:

18.50грн
Ціна:

18.40грн
Ціна:

18.61грн
Ревіт драже №80
 
Ціна:

13.80грн
Ундевіт драже №50
 
Ціна:

20.30грн
Сірка таблетки 0.5 г №60
 
Ціна:

29.70грн
Комплевіт капсули №20
 
Ціна:

45.40грн
Сірка активна 0.25 г №80
 
Ціна:

53.50грн
Ціна:

79грн
Ціна:

71.60грн
Ціна:

80.10грн
Юнівіт табл.п/о №30
 
Ціна:

87.10грн
Ціна:

92.10грн
Ціна:

91.90грн
Аевіт капсули №10х5
 
Ціна:

86.80грн
Квадевіт Меморі таблетки №30
 
Ціна:

107.80грн
Ціна:

117грн
Аевіт капсули м'які №60
 
Ціна:

101.60грн
Ціна:

78.10грн
Квадевіт Актив таблетки №30
 
Ціна:

132грн
Ціна:

87.80грн
Ціна:

88грн
Мультивітамол сироп флакон 200мл
Dr.Theiss
Ціна:

119.20грн
Аевіт Преміум капсули №30
 
Ціна:

140.40грн
Ціна:

121.60грн
Ціна:

164.90грн
Ціна:

134.20грн
Ціна:

167.90грн

Мультивітаміни – засоби для здоров'я і гарного самопочуття

З метою зміцнення організму і поліпшення його стану люди вживають органічні та мінеральні речовини, які можна купити в аптеці. Особливо ефективні, а тому і популярні, вітамінні комплекси, або полівітаміни. Вони застосовуються з метою профілактики, входять в методики лікування, мають універсальне чи специфічне призначення.

Користь вітамінів

Людині для активного життя потрібні різноманітні вітаміни і мінерали. Природа подбала про це - деякі корисні речовини надходять з їжею, інші виробляються самим організмом. Але проблема полягає в їх невеликому надходженні, недостатньому для повноцінної життєдіяльності.

Особливо гостро на недолік харчування реагує організм при підвищених фізичних та розумових навантаженнях або ж під час відновлення після хвороби. Саме в таких випадках допоможе мультивітамінний комплекс, до складу якого зазвичай включають найбільш затребувані вітаміни:

  • A - підтримка зорової функції.
  • C - ефективний імуномодулятор.
  • B - група вітамінів, що регулюють обмін речовин.
  • D - підтримка опорно-рухової системи і вітамін росту в дитячому віці.
  • E - підтримка нервової системи, зміцнення імунітету.
  • F - підтримка серцево-судинної системи і поліпшення роботи мозку.

Важливою складовою частиною вітамінних комплексів є мінеральні речовини. Вони необхідні для підтримки правильної і постійної роботи внутрішнього середовища організму.

Макроелементи беруть участь в побудові клітин, мікроелементи впливають на роботу ферментів, гормонів, імунних клітин, виконують антиоксидантну функцію. До складу препарату також включають допоміжні компоненти, що поліпшують засвоєння корисних речовин.

З огляду на те, що потреби в вітамінах у людей індивідуальні і залежать від безлічі факторів, випускаються мультивітаміни вузької спрямованості, зі специфічною лікувальною дією.

При прийомі вітамінних комплексів слід дотримуватися рекомендацій виробника в частині дозування, так як надлишок вітамінів може призвести до небажаних наслідків, порушень обміну речовин і навіть серйозних захворювань. 

Основний критерій кількості кожного активного компонента - добова потреба організму в тому чи іншому вітаміні або мінералі. Тому вітамінні комплекси для дітей і дорослих мають різний кількісний і компонентний склад. Перед початком курсу лікування необхідно вивчити інструкцію.

Різновиди полівітамінів

Чоловіки, жінки, діти, люди похилого віку потребують різних поживних речовин. При призначенні лікарських засобів досвідчені лікарі завжди враховують вік, спосіб життя і особливості здоров'я.

Наша аптека прагне задовольнити потреби всіх категорій громадян. Ми пропонуємо різноманітні полівітаміни: ціна залежить від виробника, форми продукту, виду упаковки, призначення препарату. Співробітники нашого інтернет-магазину допоможуть купити хороші і дешеві полівітаміни відомих українських і європейських марок.

На нашому сайті ви також можете придбати:

Таке різноманіття препаратів дозволяє кожній людині вибирати вітамінно-мінеральний комплекс, виходячи з вимог і особливостей свого організму. Для зручності споживачів, комплекси формуються з різних вітамінів і мінералів в оптимальному денному дозуванні.

Виробники, що займають провідні позиції в рейтингу, приділяють увагу формі, кольору і смаковим якостям ліків, особливо, якщо засоби призначені дітям. Мультивітаміни випускаються в декількох лікарських формах - желатинових капсулах, звичайних і жувальних таблетках, пастилках, порошках, сиропах.

Ми продаємо тільки якісну, перевірену продукцію за доступними цінами. На сайті вказані назви наявних у продажу препаратів, їх вартість в грн, відгуки споживачів. Ми здійснюємо доставку товару до Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України.

Мультивітаміни допомагають недорого і швидко відновити емоційний баланс, рівень фізичної активності, а також підтримати життєвий тонус.

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004