Грілки

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Для кого
Універсальні (7)
Скинути
Фільтр
Сортування
Грілка А- 1 Гранум
 
Ціна:

40.21грн.
Грілка Б-1 Гранум
 
Ціна:

64грн.
Грілка А-2 Гранум
 
Ціна:

54.60грн.
Ціна:

58.30грн.
Грілка Б-2 Гранум
 
Ціна:

73.10грн.
Грілка А-3 Гранум
 
Ціна:

66.10грн.
Ціна:

95.50грн.
Ціна:

95.50грн.
Грілка Б-3 Гранум
 
Ціна:

96.50грн.
Ціна:

106.90грн.
Новинка
Грелка силиконовая
Грелка силиконовая
 
Ціна:

193.60грн.
Ціна:

116.10грн.
Ціна:

104.20грн.
Ціна:

301.80грн.
немає в наявності
Грелка электрическая Gamma GM-90
Ціна:

 
Оновлено:
28.03.2022
Перевірено

Грелка вважається одним із перевірених пристроїв, які активно використовуються для лікування різних захворювань. Водночас багато хто застосовують її не за призначенням і ризикують заробити додаткові проблеми зі здоров'ям. Перш ніж купити грілку і використовувати цей пристрій, обов'язково ознайомтеся з основними протипоказаннями. А ще краще - проконсультуйтеся з лікарем щодо доцільності прогріву хворої або ураженої зони. Фахівець розповість про особливості використання грілок та виключить наявність у вас протипоказань.

Коли використовується грілка гумова

Терапевтична користь таких пристроїв величезна. Від тепла розширюються судини, покращується доступ кисню до тканин, знижуються спазми в м'язах, усуваються сильні болючі відчуття. В основному грілки використовують при таких захворюваннях:

 • остеохондроз;
 • вивихи та переломи;
 • контрактури м'язів;
 • радикуліт та невралгія;
 • цистит;
 • ниркові кольки.

Буде корисне прогрівання і за сильного охолодження організму, коли довелося довго перебувати у холоді. 

Протипоказання до застосування

Лікарі наполегливо рекомендують з обережністю ставитися до прогрівання болючих ділянок тіла. У деяких випадках це категорично заборонено! Не використовуйте прогрівання при:

 • кровотечах чи підозрах на них;
 • забоях та розтягненнях у перші кілька годин після травмування;
 • болях у животі, якщо точно не визначено причину;
 • панкреатиті, холециститі, апендициті;
 • будь-яких онкологічних захворюваннях.

Нерідко неправильне застосування нагрівальних виробів погіршував стан хворого. Ось чому потрібно ставитись до них з обережністю.

Грелка медична: основні види

В аптеці трапляються різні типи таких медичних пристроїв. Щоб підібрати потрібний, варто ознайомитися докладніше на відмінності грілок:

 1. Водяні. Класична медична грілка, яка є ємністю з гуми або іншого міцного матеріалу. Сюди заливається розігріта вода. Грелку прикладають до великої області: спині, попереку і т. д. Можна налаштовувати інтенсивність нагріву шляхом підкладання махрового рушника або іншої тканини. Використовуйте виріб акуратно! Є можливість отримання опіку.
 2. Сольові. На вигляд нагадують попередній варіант. При цьому всередині є сіль у рідкому вигляді. Тобто наповнювати ємність водою не доведеться. Тут часто є кнопка або пружина, якою запускається процес нагрівання. Відбувається все досить швидко. Вже через 15-20 секунд можна користуватися грілкою та прогрівати великі ділянки.
 3. електричні. Сучасні просунуті моделі. Зовні грілка має чохол із тканини, а всередині є електричний нагрівач. Форми та розміри пристроїв різноманітні. Це дозволить купити медичну грілку такого типу, який підійде пацієнту за віком та особливостями ураження. 

Перший тип найпростіший. Ціна на грілку такого типу невисока, тому практично кожен зможе її замовити. Але якщо вам потрібний функціональний і зручний у застосуванні виріб, краще віддати перевагу електричній моделі.

Замовити грілку в інтернет-аптеці Apteka.com

Потрібна грілка для клізми? Ми маємо такий товар! Купуйте необхідну продукцію онлайн лише у кілька кліків. Купити гумову грілку можна з доставкою до аптеки вашого міста. Звертаємо увагу на те, що працюємо лише в Україні.

08004 08004