Краплі та спреї для носа

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Отривин кап.в нос 0.1% фл.10мл
 
Ціна:

59.20грн.
Ціна:

45.50грн.
Ціна:

45.40грн.
Ціна:

63.50грн.
Ціна:

30.60грн.
Ціна:

31.70грн.
Ціна:

41.90грн.
Ціна:

41.80грн.
Ціна:

19.61грн.
Ціна:

45.50грн.
Ціна:

21.90грн.
Ціна:

21.90грн.
Ціна:

21.70грн.
Бороментол мазь 25г туб
 
Ціна:

21.10грн.
Ціна:

24.40грн.
Ціна:

34.10грн.
Неонокс краплі флакон 10мл
 
Ціна:

27.70грн.
Ціна:

48.50грн.
Вода морська спрей 45 мл
 
Ціна:

38.21грн.
Ціна:

39.71грн.
Ціна:

39.71грн.
Ціна:

41.90грн.
Ціна:

44.90грн.
Риназолін каплі 0.025% флакон 10мл
Фармак
Ціна:

47.20грн.
Риназолін краплі 0.01% флакон 10мл
Фармак
Ціна:

47.10грн.
Ціна:

45грн.
Риназолін краплі 0.05% флакон 10мл
Фармак
Ціна:

49.60грн.
Ціна:

50.60грн.
Ціна:

54.10грн.
Ціна:

49.70грн.

Як вилікувати нежить: краплі, мазі, спреї для носа

Нежить, або риніт, - це неприємний симптом, який викликаний запаленням слизової оболонки носа. Щоб правильно підібрати ліки від нежиті -  необхідно зрозуміти причину захворювання.

До факторів, які викликають нежить, відносяться:

 • Вірусні захворювання викликають пошкодження клітин слизової, накопичення рідини в просторі між клітинами і як наслідок - набряк і ускладнення дихання.
 • Бактерії є причиною тривалого риніту. Через включення в боротьбу з інфекцією лейкоцитів, слиз з часом згущується.
 • Алергічний нежить - це реакція організму на присутність у навколишньому середовищі алергенів. Зазвичай супроводжується сильною сльозотечею.

Для алергічного риніту характерна відсутність підвищення температури, при бактеріальному і вірусному захворюванні температура тіла може піднятися до 38 градусів і вище.

Ефективний препарат від нежитю можна вибрати і купити в нашій аптеці з доставкою в будь-яке місто України за привабливою ціною.

Кращі ефективні засоби

Існує кілька форм випуску лікарських препаратів:

 • Краплі і спрей є практичними в застосуванні. Така форма випуску зручна - флакони або бульбашки з ліками забезпечуються дозатором, який дозволяє точно відміряти кількість препарату.
 • Бальзами застосовують для комплексного лікування нежитю. Це протизапальні та противірусні ліки, які добре справляються з застудою і діють безпосередньо на причину захворювання.
 • Мазі відрізняються зручною формою випуску. Наносити мазь достатньо двічі на день. Густий засіб надовго залишається на слизовій, захищаючи її від інфекцій і надає лікувальну дію. Бувають антисептичні, противірусні та комбіновані препарати.

Різновиди засобів

У великому списку препаратів від риніту ви знайдете різні за принципом дії ліки для носа:

 • Судинозвужувальні краплі - ефективно усувають набряк і закладеність носа. Деякі види можна використовувати для новонародженої дитини. За тривалістю дії розрізняють препарати короткочасної і пролонгованої (до 12 годин) дії. Не рекомендується застосовувати судинозвужувальні ліки довше 7 днів, так як вони можуть викликати звикання організму і перехід риніту в хронічну форму (вазомоторний риніт).
 • Гормональні медикаменти (глюкокортикоїди) - рекомендуються до застосування при закладеності носа дорослим. Ліки мають судинноукріплюючу дію: відновлюють тонус судин і покращують ефективність застосовуваних в комплексній терапії крапель і спреїв. Також забезпечують протиалергічний, імуномодулюючий і протизапальний ефект.
 • Зволоження порожнини носа - необхідне для розрідження і полегшення виведення слизу. За відгуками покупців, спрей на основі морської води значно полегшує самопочуття. Зволожуючий препарат допомагає організму виводити бактерії, віруси і алергени.
 • Антигістамінні препарати - допомагають блокувати алергенні клітини до надходження в кров. В результаті покращується дихання через ніс, відбувається відновлення слизової.
 • Антибактеріальні краплі - призначаються отоларингологом для лікування синуситів (гаймориту, фронтиту).
 • Антисептики - на природних або синтетичних компонентах, ці препарати не допускають зараження в період сезонних епідемій.
 • Розріджуючі медикаменти допомагають при густому слизі, що виділяється з порожнини носа. Компоненти забезпечують розрідження і виведення секрету.

Аби не допустити ускладнень і переходу риніту в хронічну форму -  нежить необхідно лікувати. Ми оперативно доставимо потрібні дешеві ліки до найближчої аптеки у вашому місті

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004