Краплі від глаукоми

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
АЦЕТАЗОЛАМІД (2)
БЕТАКСОЛОЛ (3)
БИМАТОПРОСТ (6)
БРИМОНИДИН (5)
БРИНЗОЛАМИД (4)
ВІТАМІН В12 (1)
ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА (1)
ДЕЗЛОРАТАДИН (1)
ДОРЗОЛАМИД (10)
Латанопрост (3)
НАТРІЮ ГІАЛУРОНАТ (1)
ПІЛОКАРПІН (2)
ТАФЛУПРОСТ (1)
ТИМОЛОЛ (22)
ТРАВОПРОСТ (5)
Для кого
Універсальні (26)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Ціна:

35.71грн.
Ціна:

54.40грн.
Ціна:

69.41грн.
Діуремід таблетки 250 мг №20
 
Ціна:

167.20грн.
Ціна:

171.40грн.
Ціна:

207.60грн.
Ціна:

195.20грн.
Ціна:

198.60грн.
Ціна:

216.60грн.
Мардозія краплі очні розчин флакон крапельниця 5мл
 
Ціна:

217.70грн.
Ціна:

227.50грн.
Ціна:

143грн.
Ціна:

272грн.
Діакарб таблетки 250 мг №30
 
Ціна:

329.90грн.
Ціна:

335.90грн.
Ціна:

217.30грн.
Ціна:

206.40грн.
Ціна:

267.30грн.
Ціна:

83.60грн.
Ціна:

147.31грн.
Ціна:

210.30грн.
Ціна:

233.10грн.
Оновлено:
11.01.2022
Перевірено

Як підібрати ефективні краплі від глаукоми

Глаукома – захворювання, яке зачіпає не лише людей похилого віку. Вона може бути діагностована у пацієнтів середньої вікової групи. Її небезпека в тому, що захворювання може протікати у прихованій формі, не маючи виражених симптомів. Зрештою глаукома призводить до незворотної втрати зору.

Під терміном «глаукома» офтальмологи мають на увазі не одне, а цілу групу захворювань, для перебігу яких характерне підвищення внутрішньоочного тиску. У пацієнта змінюється поле зору, відбуваються зміни в диску зорового нерва.

Захворювання з кожним роком прогресуватиме, якщо воно не було діагностовано вчасно. Глаукома неминуче призведе до сліпоти. Відбувається атрофія зорового нерва та відшарування сітківки. Це захворювання не має регресії, тобто покращення вже не буде. Але за допомогою правильно підібраної терапії процес можна уповільнити або зупинити його розвиток.

За статистикою, глаукома вражає жінок втричі частіше, ніж чоловіків, а в людей похилого віку з кожним роком ризик виникнення захворювання зростає.

Патологію може визначити лише лікар-офтальмолог. Організм кожної людини індивідуальний, і не всяке підвищення внутрішньоочного тиску вважається патологічним. Для конкретного пацієнта розраховується його норма. На цифри впливає товщина рогівки та інші показники.

Глаукома може бути як самостійним захворюванням, так і вторинним, що виникло на тлі ендокринних чи судинних захворювань. Також до списку факторів, що сприяють розвитку, відносять офтальмологічні операції. 

Як діють краплі від глаукоми

Один із методів лікування глаукоми – зниження внутрішньоочного тиску. В аптеці можна купити краплі від глаукоми. Їхня перевага в тому, що розчин швидко проникає в тканини ока та діє ефективно.

Очні краплі при глаукомі слід використовувати постійно. Деякі пацієнти переривають курс лікування, адже вони не відчувають дискомфорту. В цьому полягає небезпека безсимптомного перебігу хвороби. Основне завдання крапель - зниження вироблення внутрішньоочної рідини або покращення її відтоку. Є засоби, що мають комбіновану дію.

В Україні використовують велику кількість різних крапель для лікування глаукоми. Це 4-5 груп лікарських засобів, у кожній з яких міститься кілька видів. Вони мають різний механізм дії. 

При недостатній ефективності лікування одним препаратом лікар може виписати їхню комбінацію. Краплі з різних груп будуть доповнювати й посилювати дію одна одної.

Краплі, які продаються в аптеці, мають як основну наступні речовини:

  • антиферменти;
  • холіноміметики;
  • синтетичні простагландини;
  • бета-адреноблокатори.

Кожен компонент має побічні дії та протипоказання, тому терапію повинен підбирати лікар відповідно до стану пацієнта та його анамнезу. Самолікування неприпустиме.

Де можна придбати краплі при глаукомі

Завдяки розвитку сервісу доставки навіть лікарські засоби можна замовити не виходячи з дому. В інтернет-аптеці Apteka.com є різні краплі для очей при глаукомі. При покупці можна оформити доставку до найближчої аптеки мережі або до вашого будинку кур'єром.

Відповідно, і ціна на краплі від глаукоми варіюватиметься, адже вони мають різну ефективність. При підборі схеми лікування важливо обговорити ваші можливості з лікарем, адже користуватися краплями доведеться постійно.

 

08004 08004