Мазі від ячменю та краплі

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Alcon (2)
Діюча речовина
ОФЛОКСАЦИН (3)
ТЕТРАЦИКЛІН (1)
ТОБРАМІЦИН (2)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Тетрациклін мазь очна 1% туба 3г
Гледекс ПП
Ціна:

117.80грн.
Флоксал краплі очні 0.3% флакон-крапельниця 5мл
Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Германия
Ціна:

204.70грн.
Флоксал мазь очна 0.3% 3г
Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Германия
Ціна:

204.60грн.
Тобрекс караплі для очей 0.3% фо.5мл
Новартіс Фарма АГ
Ціна:

195.80грн.
Ціна:

141.10грн.
Тобрекс краплі очні 0.3% флакон 5мл
Алкон
Ціна:

183.90грн.
Оновлено:
14.07.2023
Перевірено

Які краплі допоможуть від ячменя

Перш ніж розпочати пошук ліків для очей, необхідно визначити, що таке ячмінь. Дане захворювання має медичну назву гордеолум (або халязіон). Воно характеризує інфекційний процес, що охоплює верхню та нижню повіку. Вогнищем інфікування стає фолікул вії або залози з внутрішньої лінії зростання вій. Нагноєння дається взнаки не тільки неприємною кулькою, а й набряком, відчуттям тяжкості, болем. Ігнорувати захворювання не можна, оскільки поширення інфекції загрожує серйозними ускладненнями аж до сепсису.

Очні краплі від ячменя

Для лікування недуги в сучасній фармакології існує безліч засобів місцевого впливу. Вибір препарату залежить від конкретного випадку та типу гордеолума. У нашій аптеці ви можете купити краплі від ячменя, розчини, мазі та гелі антисептичної й протимікробної дії. Вибір препарату залежить від природи інфекції, віку пацієнта, локалізації та тяжкості гнійно-запального процесу.

Ціна на краплі від ячменя залежить від дієвої речовини, об’єму препарату, виробника (український або закордонний).

Краплі від ячменя на оці – коли та чим лікувати

Ячмінь може виникнути в будь-якої людини. Інфекція з однаковою частотою поширюється як на нижню, так і на верхню повіку. Розвивається захворювання при зниженні імунітету на фоні потрапляння інфекції. Виділяють два типи гордеолума – зовнішній і внутрішній. У першому випадку для лікування найчастіше вибирають мазі або гелі, а ось для усунення внутрішнього халязіону доцільно купити краплі для очей від ячменя. Така лікарська форма зручна, виключає механічне пошкодження слизової оболонки, а також ймовірність вторинного інфікування.

У разі виникнення проблеми не займайтеся самолікуванням. У нашій аптеці представлені найефективніші та найпопулярніші препарати від ячменя. Які ліки вибрати саме вам, вирішить лікар.

Де знайти очні краплі з антибіотиком при ячмені

У нашій аптеці ви завжди можете купити краплі від ячменя. Проконсультуйтеся з лікарем і виберіть відповідний препарат, який позбавить дискомфорту та проблем. Якщо ви не знайшли призначені краплі в інтернет-аптеці Apteka.com, зв'яжіться з нашими консультантами, і ми підберемо ліки від ячменя з тією ж дієвою речовиною.

Мазь від ячменя – ефективні препарати

Поряд з краплями в лікуванні гордеолуму активно застосовується очна мазь від ячменя. Перед початком лікування рекомендується здати аналіз для встановлення виду інфекції, яка спричинила захворювання. Тривалість терапії визначає лікар. Найчастіше вона не перевищує двох тижнів.

Як закладати мазь при ячмені:

  • миєте руки;
  • акуратно відсуваєте кон'юнктивальний мішок;
  • у встановленому дозуванні закладаєте необхідну кількість ліків.

Якщо терапія передбачає використання і крапель, і мазі, спочатку закапуйте око, а через 10-15 хвилин закладайте мазь. Щоб купити мазь від ячменя на оці, оформте замовлення через форму на сайті або за телефоном.

Мазі від ячменю та краплі ціна в інтернет аптеці

Мазі від ячменю та крапліЦіна
Тетрациклін мазь очна 1% туба 3г117.8 грн
Флоксал краплі очні 0.3% флакон-крапельниця 5мл204.7 грн
Флоксал мазь очна 0.3% 3г204.6 грн
Тобрекс караплі для очей 0.3% фо.5мл195.8 грн
Уніфлокс краплі очні/вушні розчин 0.3% контейнер-крапельниця 10мл141.1 грн
Тобрекс краплі очні 0.3% флакон 5мл183.9 грн
08004 08004