Краплі від катаракти

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Дарниця (1)
Діюча речовина
АДЕНОЗИН ФОСФАТ (1)
НІКОТИНАМІД (1)
ТАУРИН (2)
ЦИТОХРОМ С (1)
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Тауфон краплі очні 4% флакон 10 мл №1
Фармак ПАО
Ціна:

56.60грн.
Тауфон-Д очні краплі 4% 10мл №1
Дарница
Ціна:

57.40грн.
Офтан Катахром краплі очні флакон 10мл
Сантен АО, Финляндия
Ціна:

197.10грн.
Оновлено:
14.07.2023
Перевірено

Краплі від катаракти: рекомендації та протипоказання

Помутніння в ділянці очного кришталика є синдромом захворювання під назвою катаракта. Одним із видів лікарських засобів, які призначаються при такому офтальмологічному порушенні, є краплі для очей від катаракти.

Лікарські засоби уповільнюють розвиток захворювання, допомагають процесу відновлення зору після операції при заміні кришталика, а також посилюють ефективність інших медикаментів.

Очні краплі при катаракті можуть бути призначені для:

  • лікування захворювання очей з урахуванням його форми та причин розвитку (катаракта може розвиватися як результат вікових дегенеративних змін тканин, отриманих травм чи діабету);
  • прискорення відновлення рогівки у післяопераційний період;
  • профілактики в період інфекційного захворювання при травмах:
  • уповільнення патологічних процесів при природній схильності до помутніння кришталика.

При своєчасному призначенні є більше шансів на відновлення зору та успішне лікування захворювання, що виникло. Важливо розуміти, що оптимальний засіб серед кращих крапель від катаракти в кожному випадку повинен підбирати лікар з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного пацієнта, тяжкості перебігу захворювання та ступеня виразності неприємних симптомів.

Основним протипоказанням до застосування крапель для очей при катаракті є непереносимість діючих компонентів.

Як діють краплі при катаракті

Загалом очні краплі при катаракті представлені у великій різноманітності. Але не варто самостійно підбирати препарат - самолікування може спричинити ускладнення, стати причиною серйозніших проблем із зором.

Краплі для лікування катаракти включають препарати з різними механізмами дії. Це:

  1. Медикаменти, які сприяють покращенню обмінних процесів. Такі краплі в очі від катаракти містять компоненти, які нормалізують і забезпечують харчування клітин. В основу крапель, що часто призначаються при катаракті очей, входять вітаміни, мінерали, амінокислоти, які сприяють стимуляції різних біологічних процесів. Очні краплі при катаракті для людей похилого віку з таким складом лікарі рекомендують найчастіше.
  2. Препарати з антиоксидантним ефектом. Активно діють на запальні процеси, сприяють відновленню функції очей. Деякі краплі для очей від катаракти допускається застосовувати не тільки за прямим призначенням, але й після травми при крововиливі.

Де купити?

Вибрати лікарські препарати при катаракті найкраще в інтернет-аптеці. У Apteka.com ви знайдете асортимент лікарських товарів за найкращою вартістю. Завдяки зручному інтерфейсу сайту кожен користувач зможе замовити ліки, що цікавлять, в пару кліків за доступною ціною. Щоб знайти та купити препарат, необхідно ввести в панелі пошуку назву, вибрати регіон. Якщо виникнуть складності – наші менеджери завжди проконсультують у телефонному режимі. Доставка здійснюється територією України.

Краплі від катаракти ціна в інтернет аптеці

Краплі від катарактиЦіна
Тауфон краплі очні 4% флакон 10 мл №156.6 грн
Тауфон-Д очні краплі 4% 10мл №157.4 грн
Офтан Катахром краплі очні флакон 10мл197.1 грн
08004 08004